Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monta, Jameer, Andre Miller i kompanija ce verovatno biti trade-ovani na Draft day-u. Eto neke sanse, da se zaseni draft.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Monta, Jameer, Andre Miller i kompanija ce verovatno biti trade-ovani na Draft day-u. Eto neke sanse, da se zaseni draft.
      d-wade nisam bas siguran za montu,procitaj


      Riley: Ellis ostaje u Warriorsima





      Iako su se prije nekoliko tjedana u američkim medijima pojavile priče o tome da se Warriorsi pokušavaju riješiti svog najboljeg igrača, 25-godišnjeg braniča Monte Ellisa, prema najnovijim vijestima iz NBA lige čini se kako do toga ipak neće doći. Navodno su ga se željeli riješiti zbog neslaganja s prošlogodišnjim pojačanjem Davidom Leeom, kao i zbog toga što na poziciji razigravača imaju mladog i talentiranog Stephena Curryja koji bi Ellisovim odlaskom dobio više prostora za napredak, a dolaskom Andrea Iguodale (spominjala se zamjena Ellis-Iguodala) Golden State bi se pojačao u obrambenom dijelu što im je glavni cilj ove sezone.
      Nakon što su se pojavile priče o zamjeni svoje mišljenje o tome treba li Ellis ostati u Golden Stateu dao je novi trener Warriorsa Mark Jackson, te je Ellisa svrstao među najbolje igrače na poziciji beka šutera u ligi: “Definitivno želim imati Montu Ellisa u svojoj momčadi sljedeće sezone. On je veliki igrač, rekao bih treći najbolji igrač u ligi na poziciji beka šutera, odmah iza Kobea Bryanta i Dwyanea Wadea. Kada ću ga gledati na terenu u dvobojima s ostalim bekovima u ligi osjećat ću se ugodno.”
      Kao jedinu zamjerku u Ellisovoj igri Jackson je spomenuo obranu, no bez obzira što nije dobar obrambeni igrač Jackson se veseli što u ekipi ima igrača takvog kalibra: “Možete raspravljati o tome što može, a što ne može napraviti na terenu, no kada pogledate stvari u cjelini, ja ću biti sretan zbog toga što je on igrač koji koristi i pridonosi ekipi. On je strašan strijelac te odličan asistent iako je podcijenjen u tom segmentu igre. On je izvrstan igrač i veselim se tome što ću ga trenirati”, rekao je Jackson.
      Odmah nakon Jacksonove izjave oglasio se i GM Warriorsa Larry Riley, koji je u intervjuu za ‘Sports Illustrated stao na stranu novog trenera, te rekao da Ellis ostaje u Golden Stateu: “Nemamo namjeru mijenjati Ellisa. Mislim da trebati pogledati što se dogodilo u nedavno završenom Finalu, izgleda da su Mavericksi na parketu često igrali s više malih igrača što im se na kraju isplatilo. Naš problem nije visina bekovskog dvojca (Ellis 191 cm, Curry 191 cm). Naš problem je obrana”, rekao je Riley.
      “Možemo ostvariti bolji rezultat nego prošle sezone. Bilo bi lijepo kada bi nabavili razigravača visokog oko 194 cm koji bi ulazio s klupe ili beka šutera visokog oko 2 metra koji bi mogao čuvati razigravače, treba nam klupa s malo višim igračima na bekovskim pozicijama. No u Dallasu također nisu imali visinu. Kad sam već spomenuo Dallas, Jason Kidd je odličan obrambeni igrač, no vidjeli ste da su na parketu istovremeno često igrali Jason Terry i J.J.Barea i imali su uspjeha”, završio je Riley.
      Last edited by Black Mamba 24; 20-06-11, 18:03.

      Comment


      • Zasto Jameer??? On je mnogo dobar igrac i nikako ne treba da ga puste!

        Comment


        • Originally posted by miki1 View Post
          d-wade nisam bas siguran za montu,procitaj


          Riley: Ellis ostaje u Warriorsima





          Iako su se prije nekoliko tjedana u američkim medijima pojavile priče o tome da se Warriorsi pokušavaju riješiti svog najboljeg igrača, 25-godišnjeg braniča Monte Ellisa, prema najnovijim vijestima iz NBA lige čini se kako do toga ipak neće doći. Navodno su ga se željeli riješiti zbog neslaganja s prošlogodišnjim pojačanjem Davidom Leeom, kao i zbog toga što na poziciji razigravača imaju mladog i talentiranog Stephena Curryja koji bi Ellisovim odlaskom dobio više prostora za napredak, a dolaskom Andrea Iguodale (spominjala se zamjena Ellis-Iguodala) Golden State bi se pojačao u obrambenom dijelu što im je glavni cilj ove sezone.
          Nakon što su se pojavile priče o zamjeni svoje mišljenje o tome treba li Ellis ostati u Golden Stateu dao je novi trener Warriorsa Mark Jackson, te je Ellisa svrstao među najbolje igrače na poziciji beka šutera u ligi: “Definitivno želim imati Montu Ellisa u svojoj momčadi sljedeće sezone. On je veliki igrač, rekao bih treći najbolji igrač u ligi na poziciji beka šutera, odmah iza Kobea Bryanta i Dwyanea Wadea. Kada ću ga gledati na terenu u dvobojima s ostalim bekovima u ligi osjećat ću se ugodno.”
          Kao jedinu zamjerku u Ellisovoj igri Jackson je spomenuo obranu, no bez obzira što nije dobar obrambeni igrač Jackson se veseli što u ekipi ima igrača takvog kalibra: “Možete raspravljati o tome što može, a što ne može napraviti na terenu, no kada pogledate stvari u cjelini, ja ću biti sretan zbog toga što je on igrač koji koristi i pridonosi ekipi. On je strašan strijelac te odličan asistent iako je podcijenjen u tom segmentu igre. On je izvrstan igrač i veselim se tome što ću ga trenirati”, rekao je Jackson.
          Odmah nakon Jacksonove izjave oglasio se i GM Warriorsa Larry Riley, koji je u intervjuu za ‘Sports Illustrated stao na stranu novog trenera, te rekao da Ellis ostaje u Golden Stateu: “Nemamo namjeru mijenjati Ellisa. Mislim da trebati pogledati što se dogodilo u nedavno završenom Finalu, izgleda da su Mavericksi na parketu često igrali s više malih igrača što im se na kraju isplatilo. Naš problem nije visina bekovskog dvojca (Ellis 191 cm, Curry 191 cm). Naš problem je obrana”, rekao je Riley.
          “Možemo ostvariti bolji rezultat nego prošle sezone. Bilo bi lijepo kada bi nabavili razigravača visokog oko 194 cm koji bi ulazio s klupe ili beka šutera visokog oko 2 metra koji bi mogao čuvati razigravače, treba nam klupa s malo višim igračima na bekovskim pozicijama. No u Dallasu također nisu imali visinu. Kad sam već spomenuo Dallas, Jason Kidd je odličan obrambeni igrač, no vidjeli ste da su na parketu istovremeno često igrali Jason Terry i J.J.Barea i imali su uspjeha”, završio je Riley.
          Ja bih bas nesto voleo da Elis ostane u Voriorsima,pogotovo sto ce Marc Jackson da ih trenira,bice to zanimljivo
          A i oni,kada bi mogli da se dokopaju nekog dobrog centra,tipa Boguta,bili bi plej of ekipa verovatno...ali treba doci do centra kad ih je slabo
          Sve sto je cinjenica o Monti,pise u ovom tekstu,da ne diskutujem dalje...

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Zasto Jameer??? On je mnogo dobar igrac i nikako ne treba da ga puste!
            jel se ovo zajebavas?

            Comment


            • Jameer Nelson je jedini igrac sa normalnom glavom u Orlandu,naravno pored Dvajta...

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Jameer Nelson je jedini igrac sa normalnom glavom u Orlandu,naravno pored Dvajta...
                Ti nas zajebavas? Zajebava nas bre 100%

                Comment


                • A zna malo da se istripuje,ali ako moram da biram izmedju njega i Arenasa-biram njega ;)

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Jameer Nelson je jedini igrac sa normalnom glavom u Orlandu,naravno pored Dvajta...
                    Ja mislim da bi Orlando bas trebao da napravi neki deel za njega,decko trosi previse lopti,a nema kredibilitet za to.On je jedan od krivaca sto Orlando nije
                    uzeo titulu onda,jer je Alston odlicno odradjivao posao dok je ovaj bio povredjen...Ne kazem da je los igrac,moze da odigra nekad vrhunski,ali ne dovoljno cesto
                    Sve u svemu,Orlandu treba mnogo pametniji plej

                    Comment


                    • A cinjenica je da im treba bolji plej...ali ako ja bi pre uvalio Arenasa nekome i ostavio Jameera kao backupa

                      Bas zato sto zna fantasticno da odigra.

                      Comment


                      • Ocekuje se da Raptors-i danas ozvanice dolazak Dwane Casey-a na mesto glavnog trenera...
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Toronto ce uskoro objaviti da je Dwane Casey njihov novi trener. ;)


                          http://www.dallasnews.com/sports/dal...wane-casey.ece


                          Takodje, Philadelphia ima na stolu ponudu za trade Ellis - Iguodala. Mogu da povuku obarac kada god pozele.


                          Phoenix ce vrlo verovatno da otkupi Vince-ov ugovor i tako od njega napravi UFA-a sto bi moglo da pomogne nekim ekipama.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            A cinjenica je da im treba bolji plej...ali ako ja bi pre uvalio Arenasa nekome i ostavio Jameera kao backupa

                            Bas zato sto zna fantasticno da odigra.
                            Da,ali ko ce da se upeca na Arenasa,kad ovaj prima 20 miliona,a prosle sezone nije bio ni senka onog vrhunskog,all star strelca,pre izigravanja Desperadosa i one nezgodne povrede
                            Ako nesto ne odigra ove godine,jedina nada im je da sam ode na kraju sezone,sto bi im dosta olaksalo seleri(jer mu je to player option godina).

                            Comment


                            • Originally posted by JimJarmush View Post
                              Ja mislim da bi Orlando bas trebao da napravi neki deel za njega,decko trosi previse lopti,a nema kredibilitet za to.On je jedan od krivaca sto Orlando nije
                              uzeo titulu onda,jer je Alston odlicno odradjivao posao dok je ovaj bio povredjen...Ne kazem da je los igrac,moze da odigra nekad vrhunski,ali ne dovoljno cesto
                              Sve u svemu,Orlandu treba mnogo pametniji plej
                              Krivac je tada bio poremeceni ali opet pametniji od brace van Gundy koji je na svoju ruku igraca koji nije igrao nekoliko meseci u prvoj utakmici finala ubacio citavih 23 minuta dok je Alston igrao ceo PO sjajno. Budala debela.

                              Comment


                              • Nikad ne znas,mozda se neko i upeca

                                Comment

                                Working...
                                X