Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta, da su doveli Chandlera, bili bi strasni.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ma bolji je Nene igrac,ali ne verujem da ce otici tamo...Pricalo se da ce u Netse,ne znam zasto se vise nigde ne pise o tome...

      Comment


      • Toliko su svi zaludjeni situacijom oko CP3 i Dwigta da je sve drugo zaboravljeno.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by ledeni 80 View Post
          ja se sa tobom ne bih slozio,jer ako cp3 dodje u kliperse,a jos gledajuci neke timove na zapadu klipersi ce ove sezone po mom misljenju konkurisati namjmanje za prva 4 mesta na zapadu
          Ma to sto sam napisao bila je sprdnja,normalno da ce sa paul-om biti medju boljima na zapadu.

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Ma to sto sam napisao bila je sprdnja,normalno da ce sa paul-om biti medju boljima na zapadu.
            bez reci sam :S

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              bez reci sam :S
              Sto si bez reci?

              Comment


              • Sto se tice GSW, samo cu reci Marc Jackson.

                Cenim da ce biti negde izmedju 7 i 10 mesta na Zapdu, ne vise od toga.Trener im je limitirajuci faktor.

                Comment


                • Po ovome sto gledam sa treninga Wizardsa,Jan je dosta napredovao za ovaj period dok je individualno trenirao u Americi...Deluje da ce biti vrlo vazna karika u ekipi Wizardsa...Steta samo sto nisu amnestirali Lewisa,ali bat ce imati od koga da uci

                  Comment


                  • Source: Timberwolves finalizing four-year deal with J.J. Barea. Check the Hang Time Blog.
                    Oldridz

                    Comment


                    • Shvatili da Rubio nije kosarkas

                      Comment


                      • Jedina 2 igraca koja su isla ispod 30 u Dalasu , od ovih kljucnijih su otisla , i Barea i Chandler iako mi nije jasno sta Barea ima traziti u Mineapolisu , oni su jadan tim , iako stigao je Odom
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Jedina 2 igraca koja su isla ispod 30 u Dalasu , od ovih kljucnijih su otisla , i Barea i Chandler iako mi nije jasno sta Barea ima traziti u Mineapolisu , oni su jadan tim , iako stigao je Odom
                          Ozbiljno, Odom u Minnyu? Adelman ce mu se oduseviti. Sa druge strane Cuban ce se zapitati zasto je Lamar omasio aerodrom. Mozda se zaneo zbog Kardashianki?
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Ozbiljno, Odom u Minnyu? Adelman ce mu se oduseviti. Sa druge strane Cuban ce se zapitati zasto je Lamar omasio aerodrom. Mozda se zaneo zbog Kardashianki?
                            Mislio sam na Dalas jer sam spominjao Cendlera i Bareu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Mislio sam na Dalas jer sam spominjao Cendlera i Bareu
                              Pretpostavio sam, onda pazi kako pises, moze da izadje dvosmisleno. Tacka kada razdvajas dve celine, dve misli.
                              Kad vec pricamo Minnyu, tek ce oni shvatiti koliko su se zeznuli sa onom praverom od basketasa iz Barselone. Smesan i nevidjeno precenjen igrac. Nista u seniorskoj kosarci ne moze.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja ne mogu da verujem da jos nisu pokusali da utrape nekom Beasley-a...Trebali su na pocetku da ponude njega i Milicica za Kamana...ili tako neki trejd koji bi im doveo stabilog centra,a odneo psihopatu za koju vec imaju zamenu u vidu slicnog igraca...Opet ce biti medju najgorima u ligi

                                Comment

                                Working...
                                X