Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ja ne mogu da verujem da jos nisu pokusali da utrape nekom Beasley-a...Trebali su na pocetku da ponude njega i Milicica za Kamana...ili tako neki trejd koji bi im doveo stabilog centra,a odneo psihopatu za koju vec imaju zamenu u vidu slicnog igraca...Opet ce biti medju najgorima u ligi
    Mislim da ce ih NBA uz sve to namerno busiti (ako se zavrsi trade Paula u ocekivanom obliku) da bi zavrsili sto gore, da bi NO imao sto boljeg pika (btw niko ne kaze da li je tak pick protected ili ne, ako nije tim pre). Hoce oni da Hornetse uvale sto pre.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Barea, Rubio, Ridnour. Kahn nastavlja da dominira.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Barea, Rubio, Ridnour. Kahn nastavlja da dominira.
        Svi zajedno pola normalnog igraca.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Mislim da nije protected,ali nisam siguran...a i ne mora NBA da ih busi...na pleju su jadni i niski i slabi da bi se nosili protiv zveri koje postoje na tim pozicijama. Na centru su isto medju najgorima u ligi. To su dve najbitnije pozicije. Love nije covek koji moze da nosi tim na svojim ledjima,bar ne bez krstenog centra koji bi mu pomogao i pleja sa kojim bi mogao da igra PNR/PNP...Wesley je podbacio prosle sezone,nadam se da ce ove biti dosta bolji. D-Will i Beasley ce da smetaju jedan drugom. Sve u svemu imaju oni talenta,ali do sad nisu imali sistem i mozak. Zato je to veliki Adelman,pa se u njega uzdam,mada...

          EDIT :
          The NBA, where David Kahn can have six point guards but the Lakers can't have any


          EDIT 2 : Woj -
          Eric Gordon isn't included in a revised Clippers-New Orleans deal for Chris Paul, league source tells Y! Sports.
          Last edited by Ljuba90; 12-12-11, 14:47.

          Comment


          • Eric Gordon isn't included in a revised Clippers-New Orleans deal for Chris Paul, league source tells Y! Sports.
            Lepo Mac jutros napisa onako u ekstazi zbog bolesne pobede da nema EG-a u deal-u, a vi tu nesto trubite, jeb'o vas glupi Broutard.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Bar prvo proveri sta sam ja napisao

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                LA times kaze da dil ne ukljucuje Gordona, Broutard kaze da ukljucuje, ja znam kome cu verovati.
                Originally posted by T-Mac View Post
                Lepo Mac jutros napisa onako u ekstazi zbog bolesne pobede da nema EG-a u deal-u, a vi tu nesto trubite, jeb'o vas glupi Broutard.

                Zaneo si se zbog sinocnje srecne pobede.

                Comment


                • Minesota ako prodje ove godine u PO ja automatski idem sa foruma Sanse da oni dodju do PO su 1:100 , ocajan tim , doduse videcemo sta ce tu Barea izvuci , ako nista bar ce igrati prvu postavu s obzirom da u Dallasu to nije mogao ... Uostalom ja jedva cekam pocetak lige , bice stvarno , ali ono full liga , dosta timova moze uzeti titulu , tj prstenje , ponovo Miami glavni favorit na papiru ali ono nepisano pravilo : ,, Skup velikih zvezda ne cini tim ,, , moraju da se rese Bosha , Bosh je igracina ali jednostavno puno je 3 majora u ekipi , videli smo prosle sezone , ako Majami ubaci 100 poena na mecu , James,Wade i Bosh zajedno preko 70 , oslanjaju se na pojedince previse , umesto da dovedu normalnog centra i onda nesto ocekuju. Da imaju 2g pameti sada bi uzeli Billupsa i nasli nekog solidnog centra i mogli se nadati titulu. Nikako mi nije jasno sta Howard fantazira , njega ako Orlando proda za ,,male,, pare oni mogu da se odmah upucaju jer oni nece u PO za 100 godina bez Howarda ili adekvatne zamene iako sumnjam da trenutno postoji bolji centar od Dwighta. Ja ove sezone dosta ocekujem i od New Orleansa bez obzira ostao ili otisao CP3 , oni bi mogli ove sezone da budu onaj tim koji igra timsku igru sa prosecnim igracima , nije mi jasno zasto su Westa prodali u Indianu , on je pored CP3 bio najbolji u njihovom timu. Po meni glavnu ulogu na zapadu ce voditi LA Lakers,San Antonio,Oklahoma i New Orleans iako mislim da Oklahoma verovatno dobije neke od jacih ali da ce biti kiksare protiv manjih timova i time sebi ugroziti plasman , cisto da spomenem da je tu i Dallas ali tesko,tesko sa ovim timom , jedino da se uguraju na PO i onda ponovo prave cudo.
                  Na istoku dosta jaci timovi ove godine po meni. Trio Garnet-Pirs-Alen je uzeo jednu titulu zajedno i ovo ce im biti poslednja sansa da jos jednu. Pored Majamija po meni najjaci tim ove godine na istoku. Cikago ce verovatno ponovo igrati znacajniju ulogu a ja cu jos spomenuti i New York i Atlantu kao potencijalne kandidate a navijam za Washington ovde godine
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Minesota ako prodje ove godine u PO ja automatski idem sa foruma
                    Drzimo te za rec...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Minesota ako prodje ove godine u PO ja automatski idem sa foruma Sanse da oni dodju do PO su 1:100 , ocajan tim , doduse videcemo sta ce tu Barea izvuci , ako nista bar ce igrati prvu postavu s obzirom da u Dallasu to nije mogao ... Uostalom ja jedva cekam pocetak lige , bice stvarno , ali ono full liga , dosta timova moze uzeti titulu , tj prstenje , ponovo Miami glavni favorit na papiru ali ono nepisano pravilo : ,, Skup velikih zvezda ne cini tim ,, , moraju da se rese Bosha , Bosh je igracina ali jednostavno puno je 3 majora u ekipi , videli smo prosle sezone , ako Majami ubaci 100 poena na mecu , James,Wade i Bosh zajedno preko 70 , oslanjaju se na pojedince previse , umesto da dovedu normalnog centra i onda nesto ocekuju. Da imaju 2g pameti sada bi uzeli Billupsa i nasli nekog solidnog centra i mogli se nadati titulu. Nikako mi nije jasno sta Howard fantazira , njega ako Orlando proda za ,,male,, pare oni mogu da se odmah upucaju jer oni nece u PO za 100 godina bez Howarda ili adekvatne zamene iako sumnjam da trenutno postoji bolji centar od Dwighta. Ja ove sezone dosta ocekujem i od New Orleansa bez obzira ostao ili otisao CP3 , oni bi mogli ove sezone da budu onaj tim koji igra timsku igru sa prosecnim igracima , nije mi jasno zasto su Westa prodali u Indianu , on je pored CP3 bio najbolji u njihovom timu. Po meni glavnu ulogu na zapadu ce voditi LA Lakers,San Antonio,Oklahoma i New Orleans iako mislim da Oklahoma verovatno dobije neke od jacih ali da ce biti kiksare protiv manjih timova i time sebi ugroziti plasman , cisto da spomenem da je tu i Dallas ali tesko,tesko sa ovim timom , jedino da se uguraju na PO i onda ponovo prave cudo.
                      Na istoku dosta jaci timovi ove godine po meni. Trio Garnet-Pirs-Alen je uzeo jednu titulu zajedno i ovo ce im biti poslednja sansa da jos jednu. Pored Majamija po meni najjaci tim ove godine na istoku. Cikago ce verovatno ponovo igrati znacajniju ulogu a ja cu jos spomenuti i New York i Atlantu kao potencijalne kandidate a navijam za Washington ovde godine

                      Pametan covek je nesrecan jer zna koliko ne zna. Glup covek je srecan jer toliko malo zna da ni ne sanja koliko je glup.

                      Comment


                      • Dallas is trying to move Rudy Fernandez and Corey Brewer to create more cap space, league sources tell Y!

                        Ako cemo realno, ni ne trebaju im... Mozda bi nasi mogli da se ukljuce?
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • moraju da se rese Bosha , Bosh je igracina ali jednostavno puno je 3 majora u ekipi , videli smo prosle sezone , ako Majami ubaci 100 poena na mecu , James,Wade i Bosh zajedno preko 70 , oslanjaju se na pojedince previse , umesto da dovedu normalnog centra i onda nesto ocekuju.


                          Nemoj vise Miko ko boga te molim....

                          Kliperi ako dovedu CP3, a ostane Gordon, veliki im je domet, al to znaci odlazak Kejmena ili Kamana, a koliko vidim jos nisu izjednacili ponudu za Deandrea...
                          A sto se Minesote tice to je show ekipa, daj boze da ne budu najgori u ligi ali to je vrlo verovatno...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Ako cemo realno, ni ne trebaju im... Mozda bi nasi mogli da se ukljuce?
                            Ipak mislim da bi im koristio Kori. Jedino ako ne planiraju da im Boboa bude ukljucen u rotaciju.

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Ako cemo realno, ni ne trebaju im... Mozda bi nasi mogli da se ukljuce?
                              Jel mislis za obojicu da se ukuljucimo ili jednog od njih ??? I jos nesto, kakva je situacija sa Rudy-jem, jel se vraca u NBA il ostaje u Realu ??
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Jel mislis za obojicu da se ukuljucimo ili jednog od njih ??? I jos nesto, kakva je situacija sa Rudy-jem, jel se vraca u NBA il ostaje u Realu ??
                                Ako ga pusti mama

                                Mislim da bi mogli da se ukljuce za obojicu,ali ce verovatno i njih sacekati da im zakucaju na vrata...
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X