Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otvorite se Netsi, otvorite se bre! Bruk, Kardasian i pikovi i nosi!

    Comment


    • Polufinale sigurno, ne bih ja rekao da je finale Zapada za njih sigurno.Svedoci smo toga sta se desilo Lejkersima ove godine.
      Jedina ekipa koja moze da ugrozi OKC po meni je Memfis, za ostale ne verujem.

      Comment


      • Hvala ljudi skontao sam vas ovo,jbg i meni to nije bilo jasno koga ce Netsi dati za Howarda,jer osim onog Lopeza ja i ne znam sta mogu da ponude
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kid, Teri, Merion, Dirk, (Dalembert?), Odom, Rudi pa ovi sutiraju odakle ti treba jos bolje nego prosle godine :S

          Comment


          • Bottom line je da je Odom pusten jer je bio ukljucen u onaj trejd s Paul-om sto ga je jako pogodilo i osecao se izneverenim s obzirom da je tokom prethodnih godina mnogo dao ekipi. Dakle, sam je zatrazio da ode. A ona ponuda Nets-a sa Lopez-om i pikovima je toliko smesna da ja nemam reci... I jos jedna stvar, oni ukoliko potpisu Nene-a morace da se odreknu Dwight-a...
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • eh sad Bilaps da potpise za Lejkerse za vet minimum i resen je problem za PG za ovu sezonu, i jos nekako Dvajt da predje trejdom u LA, i spremni smo... (ali vidim da postoji samo mala sansa za ovakav splet okolnosti)

              Comment


              • Meni je i onaj ugovor koji su spremili Nene-u previse, 64+ miliona za 4 godine, mislim jeste on odlican igrac, al' brate sto je mnogo mnogo je. Horford i Noah su recimo dobili 60 miliona za 5 godina.



                EDIT: Da, Billups bi sad mogao biti resenje za LA, bar prelazno.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Polufinale sigurno, ne bih ja rekao da je finale Zapada za njih sigurno.Svedoci smo toga sta se desilo Lejkersima ove godine.
                  Jedina ekipa koja moze da ugrozi OKC po meni je Memfis, za ostale ne verujem.
                  Ne treba ocekivati od Memfisa da ponovi neverovatnu igru iz prosle sezone(tacnije iz PO-a). Jos nismo sigurni da ce potpisati M.Gasola. Randolph je car,ali vrlo lako moze da se desi da podbaci u sezoni pred nama. Videcemo kako ce se Gay vratiti nakon povrede. Moze li Mayo da igra iole pristojno? Da li je Conley u stanju da podigne svoju igru na visi nivo? Itd,itd...Prilicno sam ubedjen da je prosla godina bila "cinderella story".

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Meni je i onaj ugovor koji su spremili Nene-u previse, 64+ miliona za 4 godine, mislim jeste on odlican igrac, al' brate sto je mnogo mnogo je. Horford i Noah su recimo dobili 60 miliona za 5 godina.



                    EDIT: Da, Billups bi sad mogao biti resenje za LA, bar prelazno.
                    Strasno je koliko su visoki igraci preplaceni. Svaka cast Tyson-u za proslu godinu ali 15 miliona godisnje je superstar novac, mnogo je to... Nene 16 miliona godisnje, DeAndre 10... Strasno...
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Neki centar Greg Stiemsma je potpisao za boston.Jel zna neko ko je taj?

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Strasno je koliko su visoki igraci preplaceni. Svaka cast Tyson-u za proslu godinu ali 15 miliona godisnje je superstar novac, mnogo je to... Nene 16 miliona godisnje, DeAndre 10... Strasno...
                        Da, to sam zaboravio da prokomentarisem za Chandler-a, on je stvarno drugi deo sezone odigrao maestralno, ali brate pre toga par godina je bio suvi prosek. Moze se reci da je proigrao u pravo vreme po njega jer se odlicno obezbedio. On je jednostavno preveliki rizik za toliki novac, a s obzirom na Nene-ov injury history nije ni on bas najsigurnija investicija.

                        Ne zna se sta je gore, preterano agresivni menadzmenti tipa NYK, Orlando-a ili Lakers-a ili sa druge strane Bulls-a i...u principu nijedne druge ekipe, mi smo najpasivniji ubedljivo.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • i koja bi sad bila ponuda Lejkersa za Haurda? Bynum i pikove ili Gasol i Bynum i pikove za D12 i Heda

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Da, to sam zaboravio da prokomentarisem za Chandler-a, on je stvarno drugi deo sezone odigrao maestralno, ali brate pre toga par godina je bio suvi prosek. Moze se reci da je proigrao u pravo vreme po njega jer se odlicno obezbedio. On je jednostavno preveliki rizik za toliki novac, a s obzirom na Nene-ov injury history nije ni on bas najsigurnija investicija.

                            Ne zna se sta je gore, preterano agresivni menadzmenti tipa NYK, Orlando-a ili Lakers-a ili sa druge strane Bulls-a i...u principu nijedne druge ekipe, mi smo najpasivniji ubedljivo.
                            Ma Tyson je skupo naplatio svoju kozu samo zahvaljujuci proslogodisnjem playoff-u.

                            @LejkerBoy

                            Morali bi da se odreknu i Pau-a i Andrew-a...
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ne treba ocekivati od Memfisa da ponovi neverovatnu igru iz prosle sezone(tacnije iz PO-a). Jos nismo sigurni da ce potpisati M.Gasola. Randolph je car,ali vrlo lako moze da se desi da podbaci u sezoni pred nama. Videcemo kako ce se Gay vratiti nakon povrede. Moze li Mayo da igra iole pristojno? Da li je Conley u stanju da podigne svoju igru na visi nivo? Itd,itd...Prilicno sam ubedjen da je prosla godina bila "cinderella story".
                              Njih sam naveo, zato sto sam siguran da bi bili motivisani protiv njih i pruzili bi 200% svoje snage.
                              Mada videcemo kako ce Oklahoma da se nosi sa pritiskom posto se od njih puno ocekuje ove sezone za razliku od prethodne dve.

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                Ma Tyson je skupo naplatio svoju kozu samo zahvaljujuci proslogodisnjem playoff-u.

                                @LejkerBoy

                                Morali bi da se odreknu i Pau-a i Andrew-a...
                                Sad kad bolje razmislim, pa oni ce zbog Howard-a ostati bez kompletnog frontcourt-a. I ko ce posle da igra PF-a, Caracter? Zapetljali su se Lakers-i debelo, mada uspece oni nekako da se izvuku as always.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X