Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nece oni pristati na manje pare...pa zasto bi kada postoji milion jadnih igraca koji zaradjuju vise od pravih superstarova. U tome je po meni najveci problem. Zbog Lewisa,Redda i tih igraca. Koji su dobri,ali ne toliko dobri ;)

    Comment


    • Za navijace lakersa :


      Trade Exception :

      A. OJ Mayo

      B. Kyle Lowry

      C. vaš izbor ?

      Kad bi babaa bila dedo , pa da uzmemo oba za djabe tj. da damo Brown-a za Mayo-a , a onda trade-amo Baynuma ili Gasola za DWill-a ili CP3

      1. CP3 ili D.Will /Blake/Fisher
      2. Kobe / OJ Mayo
      3. Artest / Barnes / Walton - da mi se njega rjesiti a ko ce ga sa onolikim ugovorom
      4. Odom / Lowry
      5. Gasol ili Baynum / draft ili free agent

      Comment


      • Originally posted by Kobe Bryant View Post
        Za navijace lakersa :


        Trade Exception :

        A. OJ Mayo

        B. Kyle Lowry

        C. vaš izbor ?

        Kad bi babaa bila dedo , pa da uzmemo oba za djabe tj. da damo Brown-a za Mayo-a , a onda trade-amo Baynuma ili Gasola za DWill-a ili CP3

        1. CP3 ili D.Will /Blake/Fisher
        2. Kobe / OJ Mayo
        3. Artest / Barnes / Walton - da mi se njega rjesiti a ko ce ga sa onolikim ugovorom
        4. Odom / Lowry
        5. Gasol ili Baynum / draft ili free agent
        Ti nisi bas mnogo normalan? Prvo sama ideja da dobijes CP3 za Bajnama ili Gasola je briljantna drugo Senona Brauna slepca za Meja je malo manje sjajna ali kad si stavio Kajla na cetvorku to je bio onako slag na torti.
        Last edited by LBJmvpFORlife; 03-06-11, 08:34.

        Comment


        • lowry cetvorka nisi ti bas normalan
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Originally posted by Kobe Bryant View Post
            Za navijace lakersa :


            Trade Exception :

            A. OJ Mayo

            B. Kyle Lowry

            C. vaš izbor ?

            Kad bi babaa bila dedo , pa da uzmemo oba za djabe tj. da damo Brown-a za Mayo-a , a onda trade-amo Baynuma ili Gasola za DWill-a ili CP3

            1. CP3 ili D.Will /Blake/Fisher
            2. Kobe / OJ Mayo
            3. Artest / Barnes / Walton - da mi se njega rjesiti a ko ce ga sa onolikim ugovorom
            4. Odom / Lowry
            5. Gasol ili Baynum / draft ili free agent
            pa jel nije kyle lowry plej? i po ovom tvom spisku lejkersi bi imali 5 plejmejkera u timu,sta ce im toliko?

            Comment


            • da se nadovezem na pricu o hard capu treba smanjiti plate igracima to je sigurno ali ne treba smanjiti toliko da se desava nesto slicno kao u NHL-u

              edit: pogledajte sta bi svaki tim mogao da uradi u ovom offseasonu http://bleacherreport.com/articles/7...r-all-30-teams
              Last edited by stefan12; 03-06-11, 09:30.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • ISPRAVKA 4, JE PF NO : Carl Landry, obojca su igrali u Houstonu pa sam ih slucano zamjenio ;)

                Comment


                • Donnie Walsh odlazi sa mesta predsednika NY Knicks-a!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by Kobe Bryant View Post
                    ISPRAVKA 4, JE PF NO : Carl Landry, obojca su igrali u Houstonu pa sam ih slucano zamjenio ;)
                    A kako mislis njega da uzmes? I ko ce da ti pokloni toliko mesta u SC-u?

                    Comment


                    • Po starim pravilima mogli bi smo ga dovesti kao i Artesta i Blake-a za MLE , a O.J. Maya sa Browna + kes od Sase, e sad hoceli nam to Stern dozvoliti i novi ugovor vidjet ce mo. Poznato je da lakersi mogu priustiti uz New York da su debelo preko salary cup-a zbog marketinga i pune hale i skupih karata.

                      Comment


                      • Kao kandidati za novog predsednika NY Knicks-a pominju se Mark Warkentien, Kevin Pritchard i Ed Stefanski.

                        ESPN zeli da angazuje Shaq-a...

                        http://content.usatoday.com/communit...g-him-tv-gig/1
                        Last edited by Ernesto; 03-06-11, 22:14.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Svi vec znamo da se Shaq povukao. Samo jos da napisem da su Lakersi povukli njegov dres iz upotrebe!

                          Kakva ljudina!

                          sigpic

                          Comment




                          • Kakva konferencija...

                            NBA nece biti isti bez njega...
                            Last edited by Black Mamba 24; 04-06-11, 17:09.

                            Comment



                            • Comment


                              • Dallas zeli da zadrzi Chandler-a, Butler-a i Barea-u...


                                http://espn.go.com/blog/dallas/maver...e-nelsons-plan
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X