Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bwin Grande Prémio de Portugal 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
    Zaboravio si da pomenes i da je Dani bio operisan 5 trka pred kraj sezone posle onog groznog pada u Motegiju zbog koga nije mogao ni da zavrsi sezonu,3 trke nije vozio uopste a u one 2 poslednje koje jeste nije ni mogao da uradi nesto bitnije jer ne moze posle takve povrede da vozi kao sto bi trebalo.Znaci 5 trka pred kraj njemu su sampionske nade bile unistene,a to nije malo
    Razlika je bila 72 boda na 4 trke od kojih je Lorenco u 2 bio nezaustavljiv,tako da prosle sezone nije mogao na kraju nista da uradi i pao je u Laguni kad je bilo najbitnije a ove godine cemo videti.
    sigpic

    Comment


    • Ko hoce ima da gleda red bull rookies cup na motogp.com.

      Comment


      • @ S-Nash u pravu si,postojala je sansa da ga stigne ali samo u teoriji,mislim da je bilo skoro nemoguce osvojiti titulu ali ipak nervira me kada neko kaze sta je bitno uradio prosle godine a 5 je bukvalno propusteno
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by vesna8.11 View Post
          Sigurno sam te njegove izjave pogresno protumacila,pa se ovim putem izvinjavam njegovim fanovima.Verovatno covek jedno prica, a drugo radi--mislim, ulazi u duele. (mora da sam na trenutak skinula pogled sa monitora kada se to dogadjalo).
          a kada se to desilo??izgleda sam i ja propustila
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Svi smo propustili!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • Originally posted by vesna8.11 View Post
              Naravno, u pravu si, ko sam ja da bilo sta znam o trkama? Ili motorima?
              Ne secam se da sam bilo gde procitao da je neko za tebe napisao nesto negativno u vezi tvog znanja o trkama i motorima?!

              Originally posted by vesna8.11 View Post
              Verovatno covek jedno prica, a drugo radi--mislim, ulazi u duele...
              Zar stvarno mislis da bi, znajuci koliki je animozitet izmedju njih dvojice, Lorenco pustio Pedrosu tek tako, da je mogao bilo sta da uradi?
              http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

              Comment


              • Originally posted by andrijast View Post
                Vesna ajde da uzmemo u obzir da je nesto drugo bilo vise interesantno za gledaoce pa su pustili to nesto drugo umesto moto gp....ali da nema reprize u ponoc....to je skandalozno......Znam da ne mozemo mnogo ali ako ti urednici nesto rade i citaju ovo sto pisemo,valjda ce shvatiti da su pogresili i to mnogo pogresili....
                Ja ne znam kako je vama,vi ste bar gledali preko neta,ja nisam mogao jer mi je slab protok.....Gledam moto gp od 97 i kad se samo setim sta sam sve radio da gledam i pratim trke a sad ovako da nas izdaju.....ja sam razocaran....
                druze ja se rastuzim kad citam tvoje postove,ali sreca da si gledao bar moto2 jer je bio i najbolji.ako ti je za utehu,motogp trka je bila jedna od dosadnijih,tako da nisi mnogo ni propustio.gledaj nekako da se spremis do sledece,ili uzmi bolji internet ako mozes ili nadji nekog ko ga ima,ali na sk se vise NE OSLANJAJ!!
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Repect za Dovia nadigrao je Rossia. Sjecam se zadnji put kad je to napravio Rossi je osvojio nadam se opeth ce
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • Vesna,u Kataru je pokazao ko je i sta je tako da ako bude trebalo i on ce se boriti,a danas no comment za voznju.Jeste bio sporiji i tesko da bi pobedio Pedrosu ali je razlika mogla manja da bude,u to sam ubedjen.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Sad ozbiljno, jel moguce da niko nije primetio da je Yuki ovako odvezao nakon pogibije brata. Koki se vracao sa dobrotvornog dogadjaja za prikupljenje sredstava za zrtve cunamija i zemljotresa kad je poginuo na putu. Bre, ta nevolja nikad ne dolazi sama!
                      Ti Japanci bas nemaju srece. Daijiro Kato, Norick Abe, Shoya Tomizawa, sad i Koki. Verovatno sam nekog izostavio, ispravite me. Ni pozrtvovanijeg naroda, ni vise nesrece.
                      Ne kazem a to treba da bude centralna tema, ali verovatno zasluzuje da je jos neko pomene.
                      primetili smo svi i znamo da je izgubio brata i sigurno je danas bio najveci junak.ne znam zasto drugi to ne spominju,ali meni je bilo strasno kad se parkirao i ostao da place na motoru da vise nisam ni mislila na trku.ne znam....suvise su to tragicne stvari da bi ih komentarisala,ali sigurno su nas sve pogodile
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Vesna,u Kataru je pokazao ko je i sta je tako da ako bude trebalo i on ce se boriti,a danas no comment za voznju.Jeste bio sporiji i tesko da bi pobedio Pedrosu ali je razlika mogla manja da bude,u to sam ubedjen.
                        Meni je drago sto mu se Pedroza toliko priblizio po bodovima. Jer, iskreno verujem da cemo ponovo gledati onog Lorenca kakav je bio cele 2009g.Hrabar, neustrasiv, a da je odlican vozac, to je vec dokazao.
                        Danas mi je zasmetalo to sto je, cim ga Pedroza obisao, usporio, sto uopste nije ni pokusao, samo pokusao, da mu uzvrati. I ne zaboravite, Pedroza jos nije u potpunosti oporavljen.
                        A Yamahe su i dalje odlicne. Cak mnogo bolje u krivinama od drugih motora (to kazu komentatori na oficijalnom sajtu motogp-a).

                        Comment


                        • Originally posted by vesna8.11 View Post
                          Meni je drago sto mu se Pedroza toliko priblizio po bodovima. Jer, iskreno verujem da cemo ponovo gledati onog Lorenca kakav je bio cele 2009g.Hrabar, neustrasiv, a da je odlican vozac, to je vec dokazao.
                          Danas mi je zasmetalo to sto je, cim ga Pedroza obisao, usporio, sto uopste nije ni pokusao, samo pokusao, da mu uzvrati. I ne zaboravite, Pedroza jos nije u potpunosti oporavljen.
                          A Yamahe su i dalje odlicne. Cak mnogo bolje u krivinama od drugih motora (to kazu komentatori na oficijalnom sajtu motogp-a).
                          Meni to smeta vise nego ikome ovde jer navijam za njega,a zbog agresivnih voznji i jesam njegov fan.Ne svidja mi se nimalo to sto se kida samo kad mora.A Jamahama fali snage,ostalo je ok.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                            2 Razlog = Sam zasluzio ! nidje veze i nije imo više od JL-a ! , 3razlog opet isto niđe veze razlog kakve veze imaju brzi krugovi ako i ovaj drugi moze da prati taj ritam ? , 4 razlog , svi su imali povredjenog rossija ne samo dani , al je ovaj najsmjesni do sad HAHAHHAHAHAHAHAH cuj imo je stonera na dukatiju HAHAHAHAHHA pa jedini covjek koji je znao ukrotit taj dukati je stoner ( i ubuduce rossi ) ovi su ti razlozi katastrofa daj nesto bolje , Dani ima "ono" za shampiona i to cemo vidit ove sezone 90% ;)
                            pa vidim koliko ga je ukrotio..bas se vidi...ali izgleda da se ne razumemo,sto je meni najmanje bitno,ali ono sto je po meni bitno,imati sve preduslove za osvajanje titule,a ne osvojiti je..diskutabilna stvar..cuj,bio povredjen kad nije trebalo??da,to ga je unistilo...kako da ne..a brzi krugovi nemaju nikakve veze,oni nista ne pokazuju..mislim sad,nebuloza...da ne komentasrisem dalje..bilo bi suvisno..u svakom slucaju zelim Daniju svu srecu,i pre svega da se vise ne povredjuje!!zivo me zanima sta ce se naci kao razlozi ove godine..mozda ce fokusima biti kriva..
                            Last edited by Rossini; 01-05-11, 17:21.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad je dovi imao brže krugove od rossija i jedva zadnja je krivina odlucila pobjednika tj ravnica i honda !
                              Valentino Rossi #46

                              G.O.A.T

                              Comment


                              • Ne razumem, Rossini toliko podcenjivanje jednog voxaca.
                                Prvo, Pedrosa se povredio prosle godine, ne zbog neznanja, vec je "krivica" do motora.On tu nista, bukvalno nije mogao da uradi.
                                Operacije, i prosle godine i sada, nisu nikakav izgovor. I to je nesto sto ne zelimo nikome. Ali se dogadja. Neko ima srece, pa ga sve to zaobidje, neko ne.
                                Sve je to deo ovog sporta, pa i sreca.On, na zalost, nije je imao. Nadam se da ce ove godine biti drugacije.
                                Osim toga, Pedroza nikada ne cmizdri, kao neki vozaci. Malo postovanja prema ovom divnom Hobitu.

                                Comment

                                Working...
                                X