Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da zadržati nivo i dostojanstvo čak i u slavlju.
    Kako samo osećajan trenutak !
    Koliko su je samo svi igrači iz Dalasa zaslužili.......
    How do you know you've found Lebron James' cell phone?



    It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



    :dw::lol1: :pp:

    Comment


    • Veličine poput Nowitzkog i Kidda su zaslužile ovaj prsten. JET standu up komičar opet kulira, a Bosh opet plače

      Comment


      • Cestitke navijacima Dalasa.Dobili su osvetu kakvu su zeleli.Od pocetka plejofa su bili najpotcenjenija ekipa i oni su nam u ovogodisnjem plejofu dokazali da ih ne gledamo vise kao tako, a to je da ih gledamo kao ekipu u senci Lejkersa i San Antonija.
        Moj misija je ovde zavrsena.Vidimo se u nekom drugom zivotu.


        Spoiler
        Salim se.

        Comment


        • Originally posted by emil_portnoy View Post
          Cestitke Dallasu na neverovatno dobroj i odvratnoj igri i tituli. Hejteri ajmo raspalite sad sa postovima!
          Nema hejta. Majami je ceo PO odlicno odigrao, izbacio Kelte i Bullse, bilo je i ovo neizvesno. Meni licno je jako drago da su Dirk i ekipa najzad uzeli titulu. Verujem da ce i naredne sezone Majami biti od najvecih pretendenata za prstenje
          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

          Comment


          • Ajde ljudi glavu gore, nije smak sveta sto su izgubili.

            Bice bolje sledece sezone, odlicna prva sezona, treba biti zadovoljan.

            Ovo mislim na navijace Miami-a. ;)
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • cestitke dalasu, dugo je leto. ovo danas je bilo sramota sa nase strane.

              Comment


              • hahahahahaha najgora ekipa koja je osvojila prsten. Kakva je onda ta ekipa protiv koje su igrali u finalu DDDDDDDDDD
                Udri me do zore ali do zore DDDDDD
                I love this GAME.
                DIRK FOR PRESIDENT i to EVROPSKE UNIJE
                <---------- LjEBRON JE ŠABAN

                Comment


                • Originally posted by Popaj77 View Post
                  Nema hejta. Majami je ceo PO odlicno odigrao, izbacio Kelte i Bullse, bilo je i ovo neizvesno. Meni licno je jako drago da su Dirk i ekipa najzad uzeli titulu. Verujem da ce i naredne sezone Majami biti od najvecih pretendenata za prstenje
                  Od tebe nema hejta, ali... sad ce poceti da pljuju sve sto stignu

                  Comment


                  • Dovidjenja, pa kosarku da gledamo za 6 meseci .

                    Comment


                    • Bravo za Dallas, stvarno koliko je izgurao ovaj stari tim zasluzuju sve cestitke, da dobiju mladi Portland, pa sampione, pa mladi tim Oklahome i na kraju tim koji je najvise ulozio ove godine i bio prvi favorit za osvajanje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by eskobar View Post
                        hahahahahaha najgora ekipa koja je osvojila prsten. Kakva je onda ta ekipa protiv koje su igrali u finalu DDDDDDDDDD
                        Udri me do zore ali do zore DDDDDD
                        I love this GAME.
                        DIRK FOR PRESIDENT i to EVROPSKE UNIJE
                        Molim te prestani da provociras. Banovace me ljudi zbog tvojih glupih komentara.

                        Comment


                        • Zar je moguce da Dzejms ponovo nije cestitao protivniku?

                          Comment


                          • Tako je Wade,Majami je tek poceo...Verujem da ce kad tad osvojiti. Ali ove godine je to Dallas jednostavno zasluzio,odusevili su me ljudi kad su ocistili Lakerse,odusevila me njihova timska igra,a na kraju me odusevila i njihova odbrana,nikako nisam ocekivao da znaju ovako da je igraju

                            Jos jedna NBA sezona se zavrsila,kad ce poceti sledeca,to ni $tern ne zna

                            Nadajmo se da ce na vreme.

                            Ljudi nadam se da cete ostati ovde i docekati sa nama sledecu sezonu i nova uzbudjenja u najludjem sportu na svetu

                            Laku noc i zivi bili

                            Comment


                            • Ja sam pricao da je zapad kvalitetniji, a onda su me odje "razapeli" razni kosarkaski "strucnjaci"... Veci otpor su pruzili Portland i Oklahoma, nego Miami.

                              Comment


                              • Originally posted by Vule_89 View Post
                                Zar je moguce da Dzejms ponovo nije cestitao protivniku?
                                Cestitao je svim igracima Dallasa, ostao je 20-ak sekundi nakon poslednjeg buzzera .

                                Comment

                                Working...
                                X