Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • T MAC JAVI SE, T MAC JAVI SE!

    Mora da krenu 3/4 kao sto su zavrsili 2/4, ajmooooooooooooooo! I da, Dengu definitivno treba bacati vise loptu, ocekuju da ce dati Korveru za 3, ali Deng je lepo iznenadio sad sa 2 trojke, crnja moj!

    Comment


    • Jel Noa bese centar il' bek?
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Treca za denga... Lose. On je dusa ove ekipe.

        Comment


        • T-Mac ne gleda tekmu jer se previse plasi Majamija...ajde budite malo "produktivni" i diskutujte ko ljudi...(MGS nije tebi upuceno,vec svima).

          Comment


          • Craig Sager sa stajlingom je neprevazidjen. Kakav je to car!
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Bio je tu na poluvremenu, i krstio se sta pisemo!

              Inace, fenomenalan pocetak 2gog poluvremena, ja mislim da nije moglo bolje! Deng crnja moj! A i Rose je super, drago mi da ga vidim zivog konacno.

              Comment


              • Jebote trener, imaju Noa i Deng po 3 faula ides bre na izolaciju za Dzejmsa ili Bosa sta je tu komplikovano, je l moguce da toliko mozga nema bog te krvavi jebo.

                Comment


                • Kakva ocajna relazicija u napadu, ajde Wade jebo ga ti, odigraj nesto, sta se setas kao mrtvac po parketu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Bravo Lu, dajte coveku loptu... jel` vidite da sipa
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Deng jeste dusa ekipe, tu si potpuno u pravu mgs. (a Rose je srcka )
                      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                      Comment


                      • Najgore u ovim mecevima je kad se publika umiri. Dok je got publika divlja, domaci su u velikoj prednosti.

                        ps. Deng. Kako je to dobar igrac... "Once you go black, you never go back"

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Treca za denga... Lose. On je dusa ove ekipe.
                          Jbt. stvarno si...

                          Rekoh ja da ce Bulls-i uci u mec u "mortal combat mode-u" ali...

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • NOA nemoj vise da masis zicere molim te
                            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                            Comment


                            • koji je k***c vejdu i dzejmsu? nista ne igraju u napadu.

                              Comment


                              • Originally posted by Branislav View Post
                                Jbt. stvarno si...

                                Rekoh ja da ce Bulls-i uci u mec u "mortal combat mode-u" ali...
                                NIje jos taj mode, ali su na pola puta da udju u taj mode, prva utakmica je bila mortal combat mode! A sad su po meni u par napada forsirali neke bespotrebne suteve, a i ono Noah kad je promasio pod kosem, imao je Denga samog na trojci, moglo je mnogo bolje, ali dobro, ne bunim se.

                                Comment

                                Working...
                                X