Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Not in our house! ;)

    Comment


    • Originally posted by ChicagoBullsFan View Post
      Nemate šansu, Čikago je u transu!
      samo se vi nadajte.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Za sada odlicna utakmica. Igraju se sjajne odbrane i na jednoj i na drugoj strani. Bulls-i su pregrmeli nalet Miamia i vratili se u utakmicu. Nadam se da ce Rose-a ova dva sjajna kucanja trgnuti u drugom poluvremenu. Lu je raspolozen i morace mnogo vise lopri dobijati u 2. poluvremenu...
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • I Nejt Robinson, cuvar klupe Oklahome, zna ovako da zakucava...

          Deng odlican, Rose maestralan, LBJ los, Bosh los, Wade dobar... Sad ide ljutnja LBJ-a i pocece on da zakucava... Wade jos bolji... Mozda se navijaci Chicaga nadaju necemu, ali i pod ovim uslovima vode veoma malo... Nema leba od ovoga. Krivo ce mi biti ako ne pane 10+ pobjeda, jer sam to igrao i predlozio ovdje, a vjerovatno vecina vas ispratila...

          Comment


          • Originally posted by Debeli Majk View Post
            lebron 3-11, 4 TO,
            wade 3-8
            haslem 0-5

            mora lopta na bosha vise totalno ga igornisu u ovoj utakmici
            pa stvarno kako ne koriste Boshka malo kako je odigrao proslu utakmicu .
            GIFSoup

            Comment


            • Odbrana je dobra, samo mora klupa da proradi u napadu Majami će da izgubi ovu, LeBron je loš, znači ode pola tima
              This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Ovo ne volim kod Majamija... Umjesto da ocitaju lekciju protivniku, za njihovo dobro, oni namjerno naprave nekoliko gresaka, protivnik malo pocne da vjeruje u pobjedu i na kraju izgubi samo 20 razlike. Po meni, mnogo ce im vise koristiti ako ih isprate s nekih 50 razlike...
                Druze, totalno se ponasas kao provokator, razumem ja vas kodeks ponasanja sa teniskog podforuma, ali nemoj to ovde.
                Takve izjave uopste nemaju pokrice, reci da ce u finalu konferencije neko nekog da isprati sa 50 razlike je u najmanju ruku neozbiljno i provokatorski. I komentar na sudjenje takodje, between Miami 21 a Chicago 8 bacanja. Navijaj za svoje, ali postuj protivnika.

                Comment


                • Miami svega 5 asistencija, od toga Lebron 3
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Pa Dallas je ispratio Ljaksere 50razlike, u ovakvom mecu. Jos Ljakseri imaju *5 ekipu za PO, odnosu na CH. Ovo nije argument?

                    Comment


                    • Bledi nemoj da ga citiras, na ignoru mi a ovako mu vidim post.

                      A evo smesnog i tuznog dela : "oni namjerno naprave nekoliko gresaka"

                      Comment


                      • Stvarno vas je dosta vise, M_G_S, nemoj molim te da provociras, ovo je zadnji put da ovako lepo molim, savetujem da poslusas.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Pa Dallas je ispratio Ljaksere 50razlike, u ovakvom mecu. Jos Ljakseri imaju *5 ekipu za PO, odnosu na CH. Ovo nije argument?
                          Ok druze, u pravu si.

                          Comment


                          • zao mi je sto sam na ignore kod Nikole. On je meni veoma ok forumas i uvjek sa zadovoljstvom procitam njegove postove. krivo mi je mozda nikad to ne sazna...

                            Marijo Čalmers, iliti Maśa, mora mnogo vise da igra i da ima slobodu u igri. Momak je kosarkaski gospodin.

                            ps. Na teniskom pdf-u vlada dobar suzivot, postovanje, kulturica, prisutan je dobar humor... Ako vec ga toliko spominjete, cisto da kazem. Tamo sam veoma postovan i na ignore kod relativno malog broja ljudi.

                            D-wade, ne provociram... Treba li da koristim e.g. "trpaaaaaaaj...", pa da budem coooool sa ostalima?!

                            Comment


                            • jel se tebi piski?

                              Comment


                              • Napravi granicu kod provokacija...
                                Sad moraju da se razigraju Wade i Lebron. Mario je bio odlican ali Majami dobija sve utamkmice zbog ove dvojice i Bosha, tako da sad nam trebaju oni.
                                GO HEAT!!!

                                Comment

                                Working...
                                X