Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova utakmica je skoro gotova.
    Oklahoma imala par sansi da smanji razliku nije iskoristila priliku s obzirom da su odigrali dobru odbranu na Novickom u poslednja 2-3 napada.I Jet povecao prednost na Dalasa na +8.
    I ne mozes pobediti svog rivala kada ne mozes pogoditi nijedan sut za tri poena.

    Comment


    • crko mi veetle Maricu, izvestavaj
      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • vratio se veetle, kakav carski steal JTa na kraju, ovi iz Oklahome se nadali na nesto lol... sve u svemu zasluzeno Dalas, igrali su na kraju kao bizgovi ali red je bio da pobede, kod OKCa Durant neprimetan (skoro), bradonja na kvarne fore iznudio tehnicku Chandleru, jedini je na kraju bio dobar Rasel Nula Vestbruk... Dirk nije bio nikakav, probudio se doduse malo na kraju i ubacio veoma vazne poene. Sedam trojki Dalasa je itekako pomoglo dok je OKC ubacio samo jednu iz 15???
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • E kada ti najvazniji sraf sutira 7-21 iz igre i ti opet dobijes odlican tim ( koji je, doduse sinoc bio na drogama ), onda znaj da imas kalibra za prsten .

          Comment


          • i jopet fail kod publike sa majicama... dallasovi navijaci kuci nose plave a oklahoma igra u plavim a i navijaci oklahome umesto da budu u belim, oni jopet u plavim ko igraci dallasa zar je i jednima i drugima toliko tesko skapirati da treba da nose bele majice

            Comment


            • Ma, nije to problem,već pravila lige gde se nosi tamna, a gde svetla oprema ...

              Comment


              • Marion

                OKC trojke 1-17

                Comment


                • Da, da, oborili negativan rekord !!

                  Comment


                  • okc tako lose sutirao trojke a izgubili sa samo 6 razlike izgleda da i dalas nije bas blistao sinoc

                    Comment


                    • Sinoc gledah tekmu na SK. Odgledah prvu cetvrtinu dobro, odgledah polovinu druge i Kovacic me uspava a prije toga sam popio 2 kafe da ostanem budan. Stvarno je dobar!
                      OKC je igrala ocajno, mada mislim da u sledecoj prave brejk. Ide ovo u 7 utakmica.

                      Comment


                      • Ja sam bio budan do 2 sata i vise nisam mogao da izdrzim...

                        Comment


                        • Nocas ne prenose Cikago-Majami?

                          Comment


                          • MVP, nemoj zaboraviti ni Jackson-a, on i JVG su divan tandem za slusanje...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by emil_portnoy View Post
                              Sinoc gledah tekmu na SK. Odgledah prvu cetvrtinu dobro, odgledah polovinu druge i Kovacic me uspava a prije toga sam popio 2 kafe da ostanem budan. Stvarno je dobar!
                              OKC je igrala ocajno, mada mislim da u sledecoj prave brejk. Ide ovo u 7 utakmica.
                              ja zbog Kovacica nisam gledao ni jedan prenos nego preko strimova , covek je talentovano dosadan da na areni ima nba pa da Edin car prenosi
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Ma ja sam zahvalan SK-u sto prenosi, stvarno svaka im cast, ali Kovacic je bas...no comment

                                Comment

                                Working...
                                X