Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Bomba više voli da prenosi evropsku košarku od NBA. Kad prenosi Euroleague baš se uživi a ovo mu je dosadno

    Trebali bi Darko i Srđan da prenose NBA a Ilija Euroleague...

    Nisi u pravu, više puta je pričao o tome koliko je zavoleo NBA još kad je bio klinac .. Ako se ne varam, dok je B92 prenosila, išao je na Ol Star ..

    Comment


    • Originally posted by Don Markoni View Post
      Nisi u pravu, više puta je pričao o tome koliko je zavoleo NBA još kad je bio klinac .. Ako se ne varam, dok je B92 prenosila, išao je na Ol Star ..
      Prenosio je on i na BK i na B92...

      Stvar je u tome što gotovo bezvoljno prenosi NBA u odnosu na Evroligu. Nema nikakvu inspiraciju za NBA... Valjda će sad da ga probude malo ovi mečevi ipak su ovo finala...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Hahahahaha kako je lud ovaj Edin dere se ko budala

        Comment


        • Edin nema konkurenciju...em sto je lud kad prenosi,em sto zna ubedljivo najvise o kosarci,bilo da je to NBA,evropska ili koledz kosarka...Kada bi on presao na SK gde bi nam kraj bio

          Comment


          • ima li veceras prenos miami - chicago

            Comment


            • Nema prenosa nocas na SK-u.

              Sto se tice sinocne tekme. Oklahoma je i pored katastrofalne igre imala sansu da se vrati u mec ali su ih ona dva ishitrena suta Westbrook-a i Cook-a kao i dva promasena bacana (po jedno Duranta i Westbrook-a) potpuno pokopala. Dirk je sinoc dokazao da je veliki igrac, i pored lose suterske veceri pogodio je u vrlo bitnim trenucima i tako prelomio mec. Colison je odlicno cuvao Dirk-a sinoc i svaku put mu ulazio "pod kozu", ocekujem da ce on u narednim tekmama mnogo cesce biti na Nowitzkom nego sto smo to vidjali do sada. ;)
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • I dodje juce Dallas do brejka, kao i sto sam predpostavio i igrao na kladzi
                Da li ce imati nocas LP za tekmu, posto nema prenosa na Sport Klubu?

                Comment


                • Originally posted by rondo View Post
                  I dodje juce Dallas do brejka, kao i sto sam predpostavio i igrao na kladzi
                  Da li ce imati nocas LP za tekmu, posto nema prenosa na Sport Klubu?
                  Ne znam jos, u svakom slucaju ako bude bio postavicu link ;)
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Jbt sta je ovo (sada gledam programsku semu) Sport Klub nece da prenosi Majami-Cikago sve do 5 tekme???
                    Prenose Dallas svaku, ok finale je ali brate bolje da su uzeli da prenose FINALE ISTOKA jer realno to je FINALE pre finala!!!

                    Comment


                    • Originally posted by rondo View Post
                      Jbt sta je ovo (sada gledam programsku semu) Sport Klub nece da prenosi Majami-Cikago sve do 5 tekme???
                      Prenose Dallas svaku, ok finale je ali brate bolje da su uzeli da prenose FINALE ISTOKA jer realno to je FINALE pre finala!!!
                      mozda je jeftinije da kupe finale zapada nego istoka....

                      Comment


                      • A kako je to finale prije finala, kad na zapadu imas nikad jaci Dallas i Oklahomu, koja je kvalitetnija od Chicaga?!

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          A kako je to finale prije finala, kad na zapadu imas nikad jaci Dallas i Oklahomu, koja je kvalitetnija od Chicaga?!
                          njima je svaka serija u kojoj igra majami finale pre finala

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            A kako je to finale prije finala, kad na zapadu imas nikad jaci Dallas i Oklahomu, koja je kvalitetnija od Chicaga?!
                            Bolje bi ti bilo da povuces tu rec.Oklahoma bolja od Cikaga.Bolja kad bi se zezali.
                            Po cemu je to kvalitetnija?Zasto nije tako briljirala u sezoni kao Cikago?I lako je moglo da se desi da je Memfis izbaci.

                            Za Dalas nista ne mogu da kazem, zato sto su izbacili Lejkerse i to ih pocistili sto predstavlja veliki podvig za mene.

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              njima je svaka serija u kojoj igra majami finale pre finala
                              I ona serija sa Filadelfijom je bila

                              Comment


                              • maricu nemoj da se nerviras vidis da je lik teniser sta on zna o kosarci

                                Comment

                                Working...
                                X