Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LeBron 6 asistencija Bulsi 5

    Comment


    • Kada udjete u TNT OT bice vam ekran podeljen na 4 dela odnosno 4 kamere, sa strane pise action cam klikni tu da bi tekmu gledali na normalnoj kameri ;)
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Bice ovde do kraja neizvesno...morace LeBron ili Rose da odlucuju

        Comment


        • Daj da ti platim beskonacno piva za ovo!

          Comment


          • Gospodin LBJ. Sto ne igra MVP?

            U, sad vidjeh. Igrao je. Dao desetak poena sa linije slobodnih, a ostetio ekipu za 15.

            A mrzno je kad sudije diktiraju utakmicu. U prvoj cetvrtini je trebalo da mude veliki broj poena, jer se bas probijao reket, a oni nisu htjeli dat' faul ni da su se palicama mlatili. tako su odrzali Chicago u igri.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Daj da ti platim beskonacno piva za ovo!
              Jel` da, da sam car
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • de dajte stream da gledam
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Gospodin LBJ. Sto ne igra MVP?

                  U, sad vidjeh. Igrao je. Dao desetak poena sa linije slobodnih, a ostetio ekipu za 15.

                  A mrzno je kad sudije diktiraju utakmicu. U prvoj cetvrtini je trebalo da mude veliki broj poena, jer se bas probijao reket, a oni nisu htjeli dat' faul ni da su se palicama mlatili. tako su odrzali Chicago u igri.
                  Koji MVP? Ovaj sadasnji ili onaj sto je uvek MVP?

                  Comment


                  • Ovaj sadasnji. Tragedija na sta je spao MVP-luk. Da jedan klasicni siledzija bude najbolji. LBJ je tata-mata u odbrani, naprijed moze da radi sta hoce, niko ne zna sta mu je naredni potez.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Koji MVP? Ovaj sadasnji ili onaj sto je uvek MVP?
                      Ljudi, javljajete da li vam radi TNT OT, ako ne recite da pomognem...

                      Edit: slucajno sam stisnuo reply with quote, izvinjavam se
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Ljudi, javljajete da li vam radi TNT OT, ako ne recite da pomognem...
                        Kazem da ti platim beskonacno piva

                        Comment


                        • dajte ljudi stream
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Originally posted by stefan12 View Post
                            dajte ljudi stream
                            Ama procesljaj temu na poslednje 3,4 stranice imas sve.

                            Comment


                            • Sto ne sutira ovaj Bosh i trojke?

                              Comment


                              • Je li LBJ, kako da ukljucim normalnu kameru, mislio sam da je action cam ali nije?
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X