Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma mislio sam na nivo dobre igre, ko sisa Atlantu, ona igra bi namucila realno sve,a verujem da bi bili malo ozbiljniji da je bio neki drugi tim, jer stvarno da si video Rose-a koliko se covek puta smejao dok je igrao, i ti bi mislio da su se zajebavali sa njima. Booz je konacno poceo da igra, ma previdno su sinoc igrali, ni blizu onog, kad izadju na teren kao mrtvaci, i mrtvo odigraju, usli, odmah stavili do znanja ko je jaci, i posle samo odradili posao.

    Comment


    • Ne kazem ja, ne mogu da pricam kada nisam gledao, ali do sada, Chicago nista posebno.


      Ja licno jedva cekam mec, zeljno sam iscekivao ovo finale, tako da, ko god da prođe navijam za njega u finalu.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Slazemo se da do sad Chicago nije bio blizu pravog Chicaga, tu se slazemo, ali sinoc su stvarno igrali vrhunski, uglavnom videces u nedelju.

        Comment


        • William Hill

          Conference Winner - NBA - Eastern Conference Winner

          10/21 Miami Heat 7/4 Chicago Bulls

          ili 1,48 na Majami....2,75 na Čikago

          nadam se da će pogrešiti u prognozi

          Comment


          • Boozer i Noah moraju da dominiraju, Bosh je slab u dosadasnjem delu playoffa a i nije neki defanzivac. Ali lako moze da bude obratno posto ni Boozer sem ove zadnje nije igrao Bog zna sta

            Comment


            • Bosh je bio slab zbog Garnetta i mentalno je otisao skroz zato sto je to bio Boston, jbg. Dobio je motivaciju u zadnje 2 sa Celticsima tako da mislim da ce da razbija sledecu seriju ;)
              I da, mislim da Cikago-Majami idu u 7 utakmica.
              Last edited by Emil_LBJ; 13-05-11, 15:30.

              Comment


              • Originally posted by emil_portnoy View Post
                Bosh je bio slab zbog Garnetta i mentalno je otisao skroz zato sto je to bio Boston, jbg. Dobio je motivaciju u zadnje 2 sa Celticsima tako da mislim da ce da razbija sledecu seriju ;)
                I da, mislim da Cikago-Majami idu u 7 utakmica.
                Majami u 6. Vidjeno

                Comment


                • Moze li neko da mi nadje link onog poslednjeg zakucavanje LBJ-a kada se okrenuo Pierce-u, hocu da vidim tu facu opet!

                  Comment


                  • Cestitke Bikovima i navijacima na prolasku u finale Konferencije!

                    Sto se tice utakmice protiv Miami-a mislim da ste potpuni favoriti. Imate u svojim redovima MVP-a (novog MJ-a), najjacu odbranu, najboljeg trenera godine, odlicne sutere, odlicnu centarsku liniju, timski duh i zelju za pobedom, prednost domaceg terena..., a i sinoc ste pokazali da stvarno mozete da "meljete" i da ste zasluzeno, pre svih, u finalu!
                    Spoelstra u dogovoru sa upravom bi trebao da vas skroz medijski favorizuje!
                    Znaci: Bulls (Favorite) - Miami (Underdog)!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • t-mac jel deremo cheatovce?

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Cestitke Bikovima i navijacima na prolasku u finale Konferencije!

                        Sto se tice utakmice protiv Miami-a mislim da ste potpuni favoriti. Imate u svojim redovima MVP-a (novog MJ-a), najjacu odbranu, najboljeg trenera godine, odlicne sutere, odlicnu centarsku liniju, timski duh i zelju za pobedom, prednost domaceg terena..., a i sinoc ste pokazali da stvarno mozete da "meljete" i da ste zasluzeno, pre svih, u finalu!
                        Spoelstra u dogovoru sa upravom bi trebao da vas skroz medijski favorizuje!
                        Znaci: Bulls (Favorite) - Miami (Underdog)!

                        Comment


                        • U ponedeljak u 02:00 po nasem vremenu prva utakmica finala istoka...Jel ima neko informaciju da li ce biti prenosa?
                          sigpic

                          Comment


                          • evo rasporeda utakmica..

                            PON, 16.5. 02:00h
                            CET, 19.5. 02:30h
                            PON, 23.5. 02:30h
                            SRE, 25.5. 02:30h
                            CET, 27.5. 02:30h*
                            NED, 29.5. 02:30h*
                            UTO, 31.5. 02:30h*

                            Comment


                            • Originally posted by emil_portnoy View Post
                              Najbitnije od svega je da Bulls-i udju u ovaj susret kao favoriti, isto kao i Boston! Nadam se da ce uprava Miami-a da psihicki dobro pripremi igrace i da prepusti liderstvo Bulls-ima, a da ce oni uci u mec "napaljeni" i u fazonu "sada cemo da ih razbucamo"! Najbitniji momenat po meni je upravo taj psiholoski. Najmanje je bitno ko ce koga cuvati. Naci ce se cuvar i za Rose-a i Noah-u i Deng-a, Boozer-a...

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Originally posted by Branislav View Post
                                Najbitnije od svega je da Bulls-i udju u ovaj susret kao favoriti, isto kao i Boston! Nadam se da ce uprava Miami-a da psihicki dobro pripremi igrace i da prepusti liderstvo Bulls-ima, a da ce oni uci u mec "napaljeni" i u fazonu "sada cemo da ih razbucamo"! Najbitniji momenat po meni je upravo taj psiholoski. Najmanje je bitno ko ce koga cuvati. Naci ce se cuvar i za Rose-a i Noah-u i Deng-a, Boozer-a...
                                Ne filozofiraj bre, ima da ih izbatinamo i da ih posaljemo na odmor, sta k***c Cikago

                                Comment

                                Working...
                                X