Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Najbitnije od svega je da Bulls-i udju u ovaj susret kao favoriti, isto kao i Boston! Nadam se da ce uprava Miami-a da psihicki dobro pripremi igrace i da prepusti liderstvo Bulls-ima, a da ce oni uci u mec "napaljeni" i u fazonu "sada cemo da ih razbucamo"! Najbitniji momenat po meni je upravo taj psiholoski. Najmanje je bitno ko ce koga cuvati. Naci ce se cuvar i za Rose-a i Noah-u i Deng-a, Boozer-a...
    To je to! GO HEAT!!!

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ne filozofiraj bre, ima da ih izbatinamo i da ih posaljemo na odmor, sta k***c Cikago
      Uopste ne sumnjam u to ko prolazi dalje samo iznosim misljenje o favorizaciji timova i psiholoskoj pripremi za tekmu!
      A ako sve bude kako treba nece im vise pasti na pamet da udju u finale! Mislim, cekace jos 13 godina do novog finala!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by emil_portnoy View Post
        To je to! GO HEAT!!!
        Meni je najbitnije da Miami udje u susret potpuno hladne glave, bez euforije, normalno i opusteno koliko je to moguce, prepustajuci mesto favorita Chicago-u! Ako uspeju da to ostvare izbatinacemo Bulls-e kako nikada niko nije!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • ne znam, možda mi se samo čini .. ali mislim da će biti krvi na ovom forumu ..s obzirom na broj navijača majamija i čikaga.

          Comment


          • ja iako navijam za lejkerse zelim bullsima svu srecu
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • što volim kada neki slave prerano...na kraju ne možeš da im čuješ glas

              Comment


              • Ma nismo mi Bane favoriti, znaju to svi i to je najbitnije bar za mene u ovom trenutku...
                Znaci momci nemaju nikakav pritisak, samo opusteno, pa sta se uradi uradi.
                Nakon prvih par meseci sezone kada sam video koliko ova ekipa moze neki cilj mi je bio da se dogura do finala istoka, pa dalje sta bude, u svakom slucaju sam ponosan na njih, neka daju samo sve od sebe.


                P.S. Za vreme utakmica niti cu dolaziti na forum, niti cu citati komentare kasnije, ne bih da dodje do nekih sranja zbog nekih ljudi kojima je glavni cilj da provociraju i da se prave pametni. ;)
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  Cestitke Bikovima i navijacima na prolasku u finale Konferencije!

                  Sto se tice utakmice protiv Miami-a mislim da ste potpuni favoriti. Imate u svojim redovima MVP-a (novog MJ-a), najjacu odbranu, najboljeg trenera godine, odlicne sutere, odlicnu centarsku liniju, timski duh i zelju za pobedom, prednost domaceg terena..., a i sinoc ste pokazali da stvarno mozete da "meljete" i da ste zasluzeno, pre svih, u finalu!
                  Spoelstra u dogovoru sa upravom bi trebao da vas skroz medijski favorizuje!
                  Znaci: Bulls (Favorite) - Miami (Underdog)!
                  Pih, Bane, omeksao si valjano! Mora se to bolje A gde je " " ?


                  I kakve su to takticke i psiholoske zamisli, T-Mac daje Heat-u ulogu favorita, Bane Chicago-u . Znaci, vec smo poceli

                  Comment


                  • Realno Miami i jeste favorit, ne Bullsi. Jbg Mac, ti ne mozes da ih stavis na ignore, moras da pazis na recnik i ponasanje, a bio bi dobar dodatak za navijace Bullsa.

                    Comment


                    • realno bulsi su mali favoriti jer su u regularnom delu sezone pobedili majami 3 puta...

                      Comment


                      • Moze li Z-Bo i ekipa izborit 7 utakmicu ???

                        Comment


                        • OKC mislim da ce veceras dobiti....

                          Comment


                          • za mene su apsolutni favoriti majami vreline za titulu , a voleo bih da dalas zbog Pede osvoji
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                              za mene su apsolutni favoriti majami vreline za titulu , a voleo bih da dalas zbog Pede osvoji
                              Realno,u pravu si.I ja bih voleo isti scenario mada je Majami paklen...

                              Comment


                              • Ako smo favoriti onda dobijamo, ako nismo favoriti onda opet dobijamo, tako da ne vidim sto raspravljamo

                                Comment

                                Working...
                                X