Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Kad je u drugoj odigrao skoro savrseno onda si cutao?
    jel majami pobedio? ne. pozdrav

    Comment


    • Originally posted by Debeli Majk View Post
      jel majami pobedio? ne. pozdrav
      Pobogu covece kako Miami nije drugu pobedio? Pa jel smo dobili dve kod kuce, a tu drugu je James odigrao skoro savrseno!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by Debeli Majk View Post
        jel majami pobedio? ne. pozdrav
        Sta nije pobedio? To je taj cuveni navijac Majamija koji ne zna ni sta smo uradili u drugoj utakmici kljucne serije ove sezone. Bitno da ti mrzis LeBrona i da se nisi setio za ovih 100 postova da napises bilo sta o kosarci a ni da gledas koju tekmu ovde sa svima nama na forumu nego lepo zaspis kad i svi ljudi koje zabole za NBA i onda dodjes sutradan pa mi solis pamet a ne znas ni sta se desilo na utakmici.

        Vise postovanja imam za sve fanove Bulsa koji ovde izbijaju oci do 4 ujutru cele sezone nego za sve Heatovce i LeBronovce koji gledaju box score i top 10 kada se probude sutra ujutru lepo naspavani. Blage vi veze nemate o tome sta znaci voleti NBA, blage veze. Long live NBA nation.

        Comment


        • Majk sedi 1.

          Comment


          • Veceras ce LeBron da utrpa 50 poena...

            Aman ljudi sta se svađate, pa igra za tim za koji navijamo, Boze sacuvaj, opusteno jbt. GO HEAT !!!!
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Veceras samo...

              K.G REPEAT

              Comment


              • Ako navijaju za isti tim ne mora znaciti da se slazu u svemu.Diskusija sa argumentima je uvek dobrodosla,ali glupe prepirke i svadje su nepotrebne.
                sigpic

                Comment


                • Taj "NBA duh" moze da se oseti SAMO ako se aktivno prati i ako se ostaje skoro svaku noc do zore... Bas na ovaj forum se vidi koliko ima ljudi ovamo koji to rade.
                  Sta mislite nocas za Memphis, moze li on do pobede oooopet?

                  Comment


                  • Originally posted by emil_portnoy View Post
                    Taj "NBA duh" moze da se oseti SAMO ako se aktivno prati i ako se ostaje skoro svaku noc do zore... Bas na ovaj forum se vidi koliko ima ljudi ovamo koji to rade.
                    Sta mislite nocas za Memphis, moze li on do pobede oooopet?
                    Naravno da moze, a moze i Boston.

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Veceras ce LeBron da utrpa 50 poena...

                      Aman ljudi sta se svađate, pa igra za tim za koji navijamo, Boze sacuvaj, opusteno jbt. GO HEAT !!!!
                      E kad nema Ljube, mora neko drugi preuzeti ulogu mirotvorca Kiddin' .
                      Inace, od Grizlija me vise nista nece iznenaditi . Njihove utakmice je toliko tesko prognozirati . Nije nemoguce da zavrse seriju sa 4-1, ali videcemo kako ce KD i ekipa odgovoriti na veliki pritisak .

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Pobogu covece kako Miami nije drugu pobedio? Pa jel smo dobili dve kod kuce, a tu drugu je James odigrao skoro savrseno!
                        ja sam pricao o utakmicama U GARDENU i mislio sam da onaj prica o drugoj utakmici lebrona u gardenu u regularnoj sezoni. a on je ustvari samo skrenuo sa teme kad je naleteo na dead end.


                        a ovi sto govore da ja ne gledam nba
                        da nije ovo jedini forum mozda na svetu? samo njega posecujem? ja sam na jednom nba forumu admin vec skoro dve godine a posecujem ih jos 7, sto americkih sto nasih i iz okruzenja. dolazio bi ovde cesce da vam se diskusija ne svodi samo na lebrona i bulse. nemam ja nista protiv vas, svi ste dobri momci ali meni stvarno nije zanimljivo da non-stop diskutujem o bulsima i lebronu.

                        nego veceras pada brejk, rajli razgovarao sa igracima danas

                        Comment


                        • Vidi se da nisi istrazio ovaj forum onda. Pogledaj teme Regularna sezona-opste diskusije, PO analize, Kolumnu i ove ostale i vidi kako se sve to detaljno analizira. Ovi ljudi ovde su bez sumnje veliki poznavaoci NBA-a i to sto kazes da se sve svodi na Lebrona i Bullse govori da si pogledao samo par zadnjih stranica u ovoj temi i mislis da je to sve.
                          Edit: A brejk pada ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Debeli Majk View Post
                            ja sam pricao o utakmicama U GARDENU i mislio sam da onaj prica o drugoj utakmici lebrona u gardenu u regularnoj sezoni. a on je ustvari samo skrenuo sa teme kad je naleteo na dead end.


                            a ovi sto govore da ja ne gledam nba
                            da nije ovo jedini forum mozda na svetu? samo njega posecujem? ja sam na jednom nba forumu admin vec skoro dve godine a posecujem ih jos 7, sto americkih sto nasih i iz okruzenja. dolazio bi ovde cesce da vam se diskusija ne svodi samo na lebrona i bulse. nemam ja nista protiv vas, svi ste dobri momci ali meni stvarno nije zanimljivo da non-stop diskutujem o bulsima i lebronu.

                            nego veceras pada brejk, rajli razgovarao sa igracima danas
                            Samo ljudi koji nemaju argumenata se deru u raspravama ili ismevaju sagovornika. Forumski receno stavljaju fejspalmove i hillarious smajlije kao sto ti radis. Hate on! Go Heat Go D Go MVP!

                            P.S. za utakmice u Gardenu si dobio snimak. A mozes i statistiku pogledati. Protiv Bostona u karijeri ima 30 ppg. Najbolje protiv njih igra od svih timova tako da...
                            Last edited by LBJmvpFORlife; 09-05-11, 19:40.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Samo ljudi koji nemaju argumenata se deru u raspravama ili ismevaju sagovornika. Forumski receno stavljaju fejspalmove i hillarious smajlije kao sto ti radis. Hate on! Go Heat Go D Go MVP!
                              Ovako treba pisati!

                              Comment


                              • @lbjforqueen
                                ja nemam argumenata a cim ti odgovorim sa necim sto ima smisla saljes mi poruke u inbox da ti se ne obracam vise
                                ja zavrsavam sa postovanjem do vecerasnje utakmice a tebi sam vec par puta rekao da ako ti smetaju moji postovi da slobodno mozes da me stavis na ignore. sportski pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X