Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix - Shanghai International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    aha,pa i reno je podbacio petrov vidim tek je 10 a heidfeld 16,sta im se desilo,petrov se zali na neke probleme,a napred ne bi me cudilo da rozberg napadne meklarene,ne znam jel bilo nekih naznaka da ce biti kise,samo se bojim da se meklareni ne pokolju medjusobno a za to vreme vettel ce da odlebdi napred a sad mi ga je vec dosta

    Comment


    • #77
      Reno je taktizirao u Q2, poslednji su izasli, Petrov postavio drugo vreme i onda mu prokuvao motor na sred staze bas kada je Hajdfeld izasao na brzi krug. Stjuarti su prekinuli kvalifikacije na 5 minuta da sklone bolid, ali su gume Hajdfeldu tada vec otisle, nije in postavio krug, a kada se vratio nije imao sanse. Niko je suvise taktican i miran vozac, nece on nikog napadati kao sivonja.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #78
        Kakva greska Sumahera u pretposlednjoj sikani
        Niko pokazao jedan veliki kvalitet,ono sto ga krasi,moze da izvuce taj jedan brzi krug,kao Truli svojevremeno!Ali ce start biti problem,iza dva Ferarija,valjda je izvukao neke pouke iz prethodnih trka.
        Veber ce biti opasan,on ce da se probija itekako,Ferari i dalje nekonkurentan,Vetel zestoko odmakao Meklarenu.
        Steta za Petrova,samim tim i Hajdfelda,imali su odlican ritam i oni mogu dosta.
        Toro Roso najprijatnije iznenadjenje!
        sigpic

        Comment


        • #79
          nisam ja rekao da ce niko napadati kao sivonja,ali taj momak zna da iznenadi kad niko neocekuje i ume da bude brz jos ako padne kisa,usput izgleda da taj mercedes pocinje da pokazuje neki napredak,videcemo sutra ...ali i sto vladan kaze torro rosso je najprijatnije iznenadio a reno i webber najneprijatnije

          Comment


          • #80
            ima li neko neku informaciju da li ce neko poceti da prenosi f1 nisam bio ovde nisam upucen? Hvala

            Comment


            • #81
              Pa odakle si , Hrvati prenosi na tv regiskim kanalima , Istra TV i tako to , BiH na TV1,K3,Behar TV,Tuzla TV i tako to ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #82
                Nisam ni ja gledao zbog skole,vidim Sumi los,Weber isto,dok Fetel nastavlja po starom.Bice zanimljivo sutra,jel u 8 ili 9 sati?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #83
                  U 9 je sutra
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #84
                    pa brate nemam ja te kanale zato i pitam hoce li neko uzeti prava od ovih nasih tv stanica rts,prva,pink,b92 itd

                    Comment


                    • #85
                      Mi cemo da streamujemo na ovom linku http://www.ustream.tv/channel/top-crap---biggest-wracks
                      Ukljucite se sutra u 15 do 9.
                      JUST PUNK

                      NO NATIONS
                      NO RELIGION
                      NO AUTHORITY

                      And most of all PEACE


                      Anarchy

                      Comment


                      • #86
                        Hoce vas ponovo iskljuciti
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by MikoSurvivor View Post
                          Hoce vas ponovo iskljuciti
                          Nece sad nema nikakvih naznaka da prenosimo F1. A imamo i rezervni akaunt
                          JUST PUNK

                          NO NATIONS
                          NO RELIGION
                          NO AUTHORITY

                          And most of all PEACE


                          Anarchy

                          Comment


                          • #88
                            Sretno s prenosom... Ja cu da se zalepim za krevet i na plazmi da gledam na TV1 ili K3 prenos
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #89
                              hvala na lepim zeljama miko,mada nesto sumnjam da cemo izbeci iskljucivanje osim ako lorenzo fan nije napravio neko cudo,nista jedva cekam sutra u 9 sati start VN Kine i nadam se ludilu i naravno pobedi hamiltona

                              Comment


                              • #90
                                za slucaj da nas banuju, ovo nam je rezervni kanal : http://www.ustream.tv/channel/punk-182
                                JUST PUNK

                                NO NATIONS
                                NO RELIGION
                                NO AUTHORITY

                                And most of all PEACE


                                Anarchy

                                Comment

                                Working...
                                X