Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix - Shanghai International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Kad bi se Flavio vratio u F1 ... Koja je to legenda , Alonsu stalno davao svoju vikendicu u Kolumbiji ili Brazilu xD
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #62
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      @Vladan
      Oni stalno pricaju kako spremaju bolid za sledecu godinu, izgledaju jako neozbiljno. A za Sumahera ne znam koliko ce imati motiva da se vozika bez ikakve sanse za pobedu. Niko je ok lik, ali se slazem da nije nista posebno. Ipak, Mercedes je u njega dosta ulozio i siguran sam da ce dobiti sansu kao prvi vozac, pa ako uprska sam je kriv.
      Prvi vozac mora da razvija bolid,on to ne radi,to je slabo i Kimi radio,vise je Masa ucestvovao,to znas sigurno ;)
      Sumaher ce voziti i dalje prilicno sam ubijedjen u to znajuci njega,on ce sad da se inati,da se dokazuje pod stare dane.
      Nece oni otkaciti Nika,oni silni bodovi prosle godine znamo kako su skupljeni,koliko je tu bilo srece,pouzdan vozac,odlican da bude drugi u RBu jednog dana npr...
      sigpic

      Comment


      • #63
        tu se slazem sa tobom nebojsa,stalno pricaju o nekim poboljsanjima a na kraju nista,neverovatno je da uvek imaju neki izgovor u australiji nisu uspeli da zagreju gume,u maleziji su imali problem sa tvrdim gumama pa su onda opet imali problem sa zagrevanjem,ako budu failovali u kini pitam se sta ce onda da izmisle

        Comment


        • #64
          Nadam se da nece imati potrebe da izmisljaju xD ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #65
            u svakom slucaju samo neka trka bude dobra, neka bude uzbudljiva,pa sad zavrsice se kako se zavrsi

            Comment


            • #66
              Upravo to. Kina uvek bude dobra, ima mesta za preticanje. Pozdrav do sutra i kvalifikacija.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #67
                svakako kina je siroka kao i malezija,jos ako padne kisa bice ludilo,haos ma svasta tako da pozdrav do kvalifikacija

                Comment


                • #68
                  Pastore Webber 18.starta sutra
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #69
                    Zapravo 17. ali nema veze... Ne moze se na ovoj stazi bez KERSa, obilo se o glavu RBRu to sto su bili arogantni i izasli na tvrdjim gumama da sacuvaju set. Mark ce poludeti, ne bih hteo da budem u njegovom delu pita.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      Da 17-ti ja stalno govorim 18-ti ko izleti u Q1 kao taj 7-mi , interesantne kvalifikacije , Vettel ponovo pole , Alonso tek 5-ti ali videt cemo sutra na trci ko sta moze. Button na drugom a Lewis na trecem. Rosberg napravio odlican rezultat na 4.pozicji za razliku od Schumia koji je tamo tek 14,15-ti. Alonso i Massa u trecem startnom redu. Petrov zbog problema starta 10-ti , Nick tek 16-ti.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #71
                        Ipak je 18 ja lose racunam U svakom slucaju ceka nas zanimljiva trka sutra, ocigledno je da Fetel ima bolji bolid od drugih i to koristi. Takodje je ocigledno da ima bolji bolid od Vebera, i mislim da ce opet krenuti prica o drugom vozacu, tamo ce se zakuvati. Meklareni nastavljaju dobro, Hamilton zbog nekih sitnih gresaka iza Batona, ali tacno ispred Alonsa. Ferariji ok, moglo bolje, jos uvek imaju mnogo problema. Niku svaka cast, odlicne kvalifikacije, ali je njegov problem trka. Petrov zapalio sebe Hajdfelda, imali su tempo za prve redove. Veliki plus Polu Di Resti, 8. mesto je odlicno na stazi koju nikad nije vozio.
                        Inace mislim da je Fetelovo vreme rekord kvalifikacija, i da je oborio Sumahera iz 2004. Ovo je prci put da se ja secam da je V8 bolid brzi od V10 vremena koja stoje vec godinama na svim stazama. Samo indikator koliko je taj Red Bul jak. Jedino mogu sami sebe da pobede, kao danas sa Veberom.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #72
                          O Boze ja ponovo bio napisao u postu 17-ti. Webber definitivno 18-ti
                          Meni se cini ja komentator na K3 rekao da je Schumi 2004 na trci imao 1:32.3
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #73
                            Sada sam gledao rekord je bio 1:34:012, ali nije Sumaher nego Barikelo 2004.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              opa poprilicno interesantne kvalifiacije,naravno vettel ih je opet sve oduvao sto nije interesantno,potom meklarena u vrhu nista cudno,webber je podbacio koliko vidim,zao mi je sto nisam mogao da pratim kvalifikacije jer sam bio u sugavoj skoli,tako da ne znam sta se desilo sa webberom ali vidim da je lose,alonso cini se ne moze vise od 5 mesta da izvuce na kvalifikacijama i u maleziji i australiji alonso peti,alguersuari je pozitivno iznenadio u svakom slucaju mogli bi da imamo zanimljiv start

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by trivun View Post
                                opa poprilicno interesantne kvalifiacije,naravno vettel ih je opet sve oduvao sto nije interesantno,potom meklarena u vrhu nista cudno,webber je podbacio koliko vidim,zao mi je sto nisam mogao da pratim kvalifikacije jer sam bio u sugavoj skoli,tako da ne znam sta se desilo sa webberom ali vidim da je lose,alonso cini se ne moze vise od 5 mesta da izvuce na kvalifikacijama i u maleziji i australiji alonso peti,alguersuari je pozitivno iznenadio u svakom slucaju mogli bi da imamo zanimljiv start
                                Najinteresantnije kvalifikacije ove godine. Veber imao problema sa KERSom i izasao u poslednjem minutu Q1 sa tvrdjim gumama na kojima se gubi 1 sekunda. Hteli su da sacuvaju set mekih, na kojima su bili svi drugi. Nekoliko vozackih gresaka, auto namesten na podupravljanje, sve u svemu nema tempo ali je ovo mesto plod okolnosti i one najnize prepotentnosti RBRa, kao mi smo najjaci mozemo da taktiziramo. Alguersuari nije toliko iznenadio, on j etamo gde se ocekuje, ali su ispred njega iz raznih razloga ispali Veber, Petrov, Hajdfeld, jedino sto je bio brzi od Zaubera, mozda malo iznenadjenje. Start ce biti ultra zanimljiv.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X