Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix - Shanghai International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by MikoSurvivor View Post
    Nema od toga nista , kad Webber ode , Raikkonen dolazi u RBR , oni imaju vezu sa njim...
    Kimi nazalost nece nazad u F1 koliko god vecina ljudi to zelela, a najrealnija imena za kokpit RBRa sledece godine su Alguersuari i Danijel Rikiardo, posto zele da ojacaju tim iz svoje baze.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      Ja mislim da ce jos 2 godine da se vrti u McLarenu ista kombinacija , nego me zanima , Webber ima ugovor do kraja ove sezone samo ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #48
        Imam osecaj da ce Nick Heidfeld sledece sezone u Mercedes , Nemac je a Rosberg ne pokazuje rezultate , Schumi i sledece godine u F1
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #49
          Da, i verovatno ce se penzionisati na kraju sezone, tj ako bude sampion sigurno, ako ne verovatno. A mislim da i RBR zeli malo da osvezi postavu.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #50
            ma daj to bre pise ko sta hoce,ne bi se hamilton uklopio u red bull,kao sto se vettel nikad ne bi uklopio u ferari,navodno red bull hocee da angazuje roseberg

            Comment


            • #51
              Originally posted by MikoSurvivor View Post
              Imam osecaj da ce Nick Heidfeld sledece sezone u Mercedes , Nemac je a Rosberg ne pokazuje rezultate , Schumi i sledece godine u F1
              Sumi je dobro ukaljao ugled sa ove dve godine. Ali sigurno nece uzeti Hajdfelda, pre svega zbog godina. Mislim da oni spremaju Nika za prvog vozaca sledece godine, a da ce mu prikljuciti Di Restu jer je vozac iz njihovog pogona, ili Hulka kao Nemca, mozda i najtalentovanijeg trennutno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #52
                Originally posted by trivun View Post
                ma daj to bre pise ko sta hoce,ne bi se hamilton uklopio u red bull,kao sto se vettel nikad ne bi uklopio u ferari,navodno red bull hocee da angazuje roseberg
                Rozberg je Mercedesov projekat i nece ga tako lako pustiti, a mnogo neocekivanije stvari su se desavale. Da ti je neko rekao pre 4 godine da ce Alonso biti u Ferariju, da li bi mu poverovao?
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #53
                  U pravu si , 2006 da je neko rekao da Alonso u Ferrari rekao bi da je skrenuo , tek onda kad je presao u McLaren je to bilo nagadjenje recimo da ce mu se osloboditi mesto kad Kimmi ode.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #54
                    To je ono sto pricam, F1 je cudan sport, mnogo neprirodnije i neocekivanije kombinacije od ove su se desavale. Hami - RBR je match made in heaven, najbrzi vozac u najbrzem bolidu, ali mislim da je sve ovo njegova prica da bi poboljsao poziciju u pregovorima o produzetku ugovora. Ipak, zanimljivo je kombinovati. Bice zanimljivo to potpisvanje novih ugovora, ubedjen sam da niko nece potpisati posle 2012, jer istice Konkord i nije iskljuceno da najjace ekipe izadju iz F1. Ali o tome narednih dana...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #55
                      da kad si vec spomenuo da bi najjace ekipe mogle da izadju iz F1,nesto se spekulise da posle 2012 ferari bi mogao da ode iz formule jer njima istice ugovor sa concordom krajem 2012,tako da ne zna se sta ce dalje,a sto se tice hami-RBR nebojsa ne mora uvek da znaci match made in heaven,kao sto sam rekao pitanje je kako bi se hamilton uklopio u red bull,ja iskreno bi voleo da hamilton ostane u meklarenu

                      Comment


                      • #56
                        Govorio sam cisto o onom teorijskom nivou, ne prakticnom, odnosu u trouglu Fetel - Horner - Hami iz prostog razloga sto ni sam ne verujem u taj transfer. Napisacu ja o sustini Konkorda (ugovor asocijacije timova i F1 menadzmenta) i tim problemima narednih dana, ne istice samo Ferariju vec svim timovima, treba se ugovarati novi, ali ako Ferari odluci da izadje verovatno ce to uraditi svi i osnovati novi sampionat.
                        O ovome se govori prakticno svaki put kada se potpisuje ovaj ugovor, ali ovaj put prica izgleda vrlo realno. Ali kazem pisacu o tome narednih dana.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #57
                          Sumaher ce voziti sigurno i sledece sezone,cilj je da te trece sezone imaju konkurenat bolid,ali kako je krenulo od toga nece biti nista.Niko je flat vozac,nista vise,ni naprijed,ni nazad.Pouzdan,ali nema dovoljno zara,neka ide,slabo on ucestvuje u razvoju bolida...
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            lepo od tebe sto ces da nam objasnis u vezi tih ugovora,nego sto se tice sutrasnjh kvalifikacija i prekosutrasnje trke,ferari je rekao da dolaze sa mnogo poboljsanja,i da ce ubrzo i oni imati fleksibilno krilo i sem njih niko nista ne govori o poboljsanjima svi se uglavnom nadaju a i ja se nadam da cemo u naredna 2 dana malo manje gledati vettela kako bezi u daljini a malo vise neke druge vozace

                            Comment


                            • #59
                              Nadam se da ce Vettel da bude u Alonsovom retrovizoru
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #60
                                @Vladan
                                Oni stalno pricaju kako spremaju bolid za sledecu godinu, izgledaju jako neozbiljno. A za Sumahera ne znam koliko ce imati motiva da se vozika bez ikakve sanse za pobedu. Niko je ok lik, ali se slazem da nije nista posebno. Ipak, Mercedes je u njega dosta ulozio i siguran sam da ce dobiti sansu kao prvi vozac, pa ako uprska sam je kriv.
                                @trivun
                                Ferari peva kroz sumu ne izgledaju nista bolje nego prethodnih vikenda, ali ajde, nada poslednja umire, i Alonso kaze da je sada bolid bolji, ali ne vidim sta su to revolucionarno promenili u nedelju dana. Vec sam nappisao, nadam se da ce Domenikali popiti otkaz i da ce postaviti Fraja, to je jedini nacin da se spasi sezona. Mozda je Briatore bio u pravu, da treba da razmisljaju o autu za sledecu godinu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X