Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bulevarac View Post
    Kakav poen Noleta, šah mat u 3 udarca, nestvarno to izgleda. Mali je odigrao gem života i dobio ga zasluženo za 5:4.
    Imaš live temu za to-http://www.sportklub.info/forum/show...isanje-mečeva
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Izaslo danas nesto da je Djokovic namestio mec protiv Santoroa 2007. u Bersiju, tj. da je taj mec sumnjiv.
      Treba procitati njegovu danasnju konferenciju za stampu


      Ben Rothenberg ‏@BenRothenberg 3m3 minutes ago Melbourne, Victoria
      "Certain media is trying to create a story out of it without any proofs." -Djokovic's last words after some testy exchanges.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kapiram da su svi namjestili mec u jednom dijelu karijere. Ja da sam na njihovom mjestu vjerovatno bih. Zamisli apsolutni si favorit i neko ti ponudi par miliona ili pet ko zna ako izgubis. Pa to je za mnoge vise nego sto ce u karijeri zaraditi od tenisa, a ima da prolivaju krv i znoj 10-15 godina. A ti tada ne znas da ces zaraditi 100-200 miliona od tenisa i sponzora. Izgubis zarad viseg, boljeg cilja. Obezbijedis i sebe i sve oko sebe. Nije viteski ali je previse naivno misliti da nema namijestanja u sportu. Namjestanje ne bi ni bilo problem ako bi neki igraci namestili jednom mec i tu se zaustavili ili klubovi. Problem je sto se to stalno desava.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Meh, sad ce da kopaju svaki mec u kojem je favorit izgubio od nize rangiranog igraca. Jure skandal...

            Comment


            • Djokovic fixer, Nadal doper... Dovoljno po Tviteru pogledati profile "novinara". Mada ovo malo postaje dosadno.
              "But Pascal what are you saying?"

              Comment


              • Samo sam cekao kada ce Novakovo ime da se veze za aferu, od pocetka je sve na to mirisalo.
                Isuvise ocigledno fabrikovanje ako mene pitate
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Naravno da smo samo čekali njegovo ime... ali proći će i ovo, samo zar mora na svakom Slemu neka pizdarija na tim konferencijama.
                  Ne može ništa na terenu, ovo ono, ko je bolji i te fore...

                  Ovo su navodno neki italijani objavili, Tutto Sport, ili tako nešto. Nadam se da imaju i dokaze.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Psi laju a karavani prolaze. Neka britanske (i italijanske i druge) dzukele laju u prazno, vec su slicnu stvar pokusali i na Vimbldonu 2015. (samo nije u pitanju bilo namestanje), al' ne pomaze ni to Mareju. Covek zun'o pre finala svakako. Cuj, bas slucajno opet skandal sa namestanjem uoci GS-a...
                    "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                    Comment


                    • Mislim da je sramotno ovo sto se radi, kad vec zivimo u takvom svetu gde se tuzakaju i sude zbog svega i svacega mislim da bi trebalo da bude regulisano da i mediji opiju kaznetinu za ovo ali naravno ko sme da dirne medije, najbitnije sredstvo danasnjice.

                      Garantujem da gomila tenisera koja nikad nije imala veze sa namestanjem sada barem malo strahuje da ce njihova reputacija da se uprlja i da im neki tamo balvan provlaci ime po kojekakvim tviterima. Lepo je rekao Federer, dajte imena pa da pricamo.
                      A ne ovako dzukacki.
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ma kakvi dokazi.. pa to je smešno, sumnjam da imaju i za jednog, možda nekog naivnog baš, ovo je sve u domenu rekla-kazala, moja reč protiv tvoje...
                        Jedino me buni što je u celu priču ušao BBC, ali videćemo. Valjda.

                        EDIT: Za sada Rojtersovu vest svi prenose, odnosno Novakove demantije sa konferencije

                        http://www.reuters.com/article/us-te...ame=sportsNews
                        Last edited by miloolja; 20-01-16, 14:43.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Saglasan sam sa svima koji osuđuju zlonamjerne tekstove o Đokoviću bez ikakvog dokaza. S tim što se nadam da ćemo se takođe složiti i u vezi sa sramnom izjavom Nikija Pilića (a on nije novinar niti bilo ko) o Nadalu i dopingu od prije par godina.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Ako bi favorit uvek pobedjivao onda ne vidim zasto bi se turniri uopste igrali. Dajte titulu prvom nosiocu i to je to. Namestanje u tenisu je veoma tesko dokazati iz vise razloga a najvise zbog moguceg tankovanja. Svi se secamo sta je Paire uradio nedavno doduse na challenger-u.

                            Last edited by skeptik; 20-01-16, 16:13.

                            Comment


                            • Originally posted by dJOLEX View Post
                              Psi laju a karavani prolaze. Neka britanske (i italijanske i druge) dzukele laju u prazno, vec su slicnu stvar pokusali i na Vimbldonu 2015. (samo nije u pitanju bilo namestanje), al' ne pomaze ni to Mareju. Covek zun'o pre finala svakako. Cuj, bas slucajno opet skandal sa namestanjem uoci GS-a...
                              Kako da ne. Godinama ga vuku kroz razna sranja, obican citalac samo naslov gleda, i posle se ti isti mediji cude kako nema dovoljno postovanja za Novaka i kako ga publika "ne voli"... Da je ostao na jednom Slemu bio bi najomiljeniji teniser na Turu.
                              "But Pascal what are you saying?"

                              Comment


                              • Cijela kampanja nije nimalo naivna i skoro sigurno mora imati neke posljedice na Novaka, njegovu igru i rezultate.

                                Originally posted by amnesiac View Post
                                Saglasan sam sa svima koji osuđuju zlonamjerne tekstove o Đokoviću bez ikakvog dokaza. S tim što se nadam da ćemo se takođe složiti i u vezi sa sramnom izjavom Nikija Pilića (a on nije novinar niti bilo ko) o Nadalu i dopingu od prije par godina.
                                Sto god mislio o Pilicevoj izjavi, to nije bila kampanja. Ovo je jeste kampanja. Razumijes razliku.
                                Last edited by NI; 20-01-16, 17:21.

                                Comment

                                Working...
                                X