Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaštp je tema AO zatvorena?

    Comment


    • Zato što su počeli mečevi, ovde se nastavlja sada http://www.sportklub.info/forum/show...je-me%C4%8Deva

      Comment


      • Da se ne bi tamo mečevi komentarisali, jedino ako hoćeš da baciš neku analizu, pa da ti otključam, inače imaš AO - Uživo.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • OK, samo da se zahvalim za onaj broj koji si okačila, radi super iz mozile, jedino da se ljudi ne zbune, na kraju ne treba tacka

          Comment


          • Ta tačka ima onu funkciju znaka na kraju rečenice, nije bold, stavila sam je po inerciji, ali evo brišem je.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • danas je to kladjenje uznapredovalo ako da su u ponudi i najsitniji dealji tipa ko osvaja prvi poen u petom gemu, sta mislite da je nekome problem pustiti taj jedan poen
              za pojedine sa liste sam sto posto siguran, tipa berloq, svi navedeni italijani, kolja, mada neki su mi iznenadjenja, azarenka, vinci/erani,

              sto sminka kaze nije namjestio ko nije igrao
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • Originally posted by SinisaKun View Post
                danas je to kladjenje uznapredovalo ako da su u ponudi i najsitniji dealji tipa ko osvaja prvi poen u petom gemu, sta mislite da je nekome problem pustiti taj jedan poen
                za pojedine sa liste sam sto posto siguran, tipa berloq, svi navedeni italijani, kolja, mada neki su mi iznenadjenja, azarenka, vinci/erani,

                sto sminka kaze nije namjestio ko nije igrao
                Zbog cega su ti Erani i Vinci iznenadjenja? pa i one su italijanke

                Comment


                • It suddenly looks like Novak Djokovic has the best chance to catch Roger Federer's Grand Slam record

                  http://www.businessinsider.com/most-...-tennis-2016-1

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Tacno tako, Davidenko, Janko i Italijani su uvijek bili pominjani u toj prici. Cude me Azarenka i Radvanjska samo.

                    Davidenko imao nadimak fixer par godina
                    Za Nikolaja je to opste poznato, ucenjivan od Ruske mafije i cak mu je smrcu preceno.
                    Janko je pominjan u toj prici zbog jedne blesave izjave kad je bio klinac... neodmeren... i ceo zivot se kaje ...

                    Comment


                    • Ma Janko je u toj prici nekim cudnim spletom okolnosti, to je vise nego jasno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Za Nikolaja je to opste poznato, ucenjivan od Ruske mafije i cak mu je smrcu preceno.
                        Janko je pominjan u toj prici zbog jedne blesave izjave kad je bio klinac... neodmeren... i ceo zivot se kaje ...
                        ?


                        Originally posted by Bulevarac View Post
                        It suddenly looks like Novak Djokovic has the best chance to catch Roger Federer's Grand Slam record
                        http://i.imgur.com/8ZRKQIJ.png
                        http://www.businessinsider.com/most-...-tennis-2016-1
                        Svi su oko 28. godine naglo usporili. Djokovic ce ocigledno da pregazi tu granicu, ali me bas zanima dokle ce moci da gura.

                        Comment


                        • Najviše me iznenadjuje pominjanje Azarenke,Radvanjske i Lodre,ostali manje-više.Za Janka je poznato zašto se našao na listi(Hvala Hjuitu-ironična sam naravno)...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Namjestanje meceva je samo jedan od problema tenisa. Kada bi sutra proveli anketu na pitanje "da cujete da su 2 od 4 igrace iz velike cetvorke dopingovana na koga bi ste posumnjali" vjerujem da bi 90 od 100 igraca iz top 100 zaokruzili ista imena. Nema potrebe da pisem na koju dvojicu mislim, svima je jasno.

                            Comment


                            • Pa i nije baš jasno.Znam da se jedno ime konstantno provlačilo kroz blato na tu temu,ali za drugo nemam pojma na koga misliš.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Kakav poen Noleta, šah mat u 3 udarca, nestvarno to izgleda. Mali je odigrao gem života i dobio ga zasluženo za 5:4.

                                Comment

                                Working...
                                X