Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Novak GO! View Post
    Ne slažem se. Mislim da je to što iznova jedan igrač pobeđuje pre znak da teniseri koji glasaju za pobednika su jako ozbiljni kod svog glasanja. Da je nagrada vesela formalnost, bilo bi više šaranja. Naravno ozbiljnost i objektivnost su dva mnogo različita pojma.
    Ne vidim kako igrači ovoj raboti pristupaju ozbiljno ako godinama biraju jednog te istog. Ispada da osim tog jednog na turu ne postoje drugi fer plej igrači. Pre će biti da je reč o određenoj vrsti automatizma kojom se to odrađuje. Ide se linijom manjeg otpora bez da se previše talasa. Ima tu i dosta straha jer postoji opasnost od zameranja velikim lobijima.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Ne vidim kako igrači ovoj raboti pristupaju ozbiljno ako godinama biraju jednog te istog.
      Zato što tako funkcioniše ljudski mozak. Ljudi donesu neku odluku vođeni emocijama i onda im je teško da odstupe od te odluke jer svakome je teško da prizna da je pogrešio. Neko ko je jedne godine glasao za jednog igrača, zato što mu je recimo bio idol kad je bio mali, sledeće godine će glasati i zato da bi sebi podsvesno pokazao da onaj glas od prethodne godine znači jedan kontinuitet u ozbiljnosti. To sa strane naravno izgleda svakako, i licemerno, ali tako je kako je, niko od toga ne može skroz pobeći, naročito kod ovakvih lista koje nemaju neke opipljivije brojke za koje možeš da se uhvatiš.
      I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

      sigpic

      Comment


      • Sada ti 'šaraš' jer ozbiljan pristup podrazumeva odsustvo emocija. Ukoliko su ih vodile emocije onda tu ozbiljnost nije bila prisutna.
        sigpic

        Comment


        • Ja ljudi mislim (ali ozbiljno) da vama treba tema za ovo.. do nagrada ima jos mnogo a kako je krenulo ovde se od te price nista drugo nece videti. Kad sve to lepo zavrse objavite pobednike sa slikama pa zakljucajte na godinu dana (nek ste zivi i zdravi, sve cete u krug dogodine)
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Eh, bilo bi sjajno kad bi postojao prekidač za emocije pa da se isključi kad se ozbiljno razbira, ali ga nema
            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

            sigpic

            Comment


            • Busar ce tuziti USTA

              Eugenie Bouchard launches multi-million dollar lawsuit against the USTA
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Federer pjeske!

                Bojana i shminka cak nisu ni glasali. Toliko su bili sigurni u Rodzerovu pobjedu!

                Comment


                • Postoji mogucnost da se masters iz Rima preseli u Milan

                  Angelo Binaghi warns that the Internazionali BNL d’Italia could move to Milan
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • To onda nece biti turnir kakav jeste, bar za mene! 😣

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Postoji mogucnost da se masters iz Rima preseli u Milan

                      Angelo Binaghi warns that the Internazionali BNL d’Italia could move to Milan
                      Poznajuči dobro italijansku tenisku scenu ne vjerujem v nešto takvo.

                      Comment


                      • Tomic odbio da igra IPTL da bise sto bolje spremio za AO

                        Michal Samulski‏ @MichalSamulski
                        Bernard Tomic has refused lucrative IPTL offer to concentrate on his pre-season training & preparation for @AustralianOpen
                        jos ce on postati i ozbiljan teniser
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nole profesionalan, odmah na startu drugog seta pravi brejk, izgleda da se Tomiću više ne igra onoliko kao u prethodnom setu
                          Videćemo, još je rano naravno

                          Comment




                          • NAPOMENA: sezona 2015. još nije gotova
                            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                            sigpic

                            Comment


                            • Još malo na temu dominacije:

                              If he wins Shanghai, he'll be holding the WTF, 3/4 of the slams, and 6/9 of the masters.

                              That's 71% of the big tournaments. Might be a while until that record is broken.

                              For reference, Federer held 57% in 2006, and Nadal held 50% in 2013.
                              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo su stvarno zastrasujuci podaci.Ako bi Novak osvojio Sangaj,Pariz i London do kraja godine,mislim da bi to bez sumnje bila najbolja sezona u open eri.

                                Comment

                                Working...
                                X