Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Svako ko makar malo zna stanje u tenisu i vrednovanje titula ce reci slem, a vi nastavite da spinujete.
    Pa cisto sumnjam da Novak i Marej ne znaju stanje u tenisu i vrednovanje titula ali su eto gle cuda dali prednost OI ispred GS. Cudni neki ljudi.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ovakav post nisam ocekivala od tebe NI, najgore vredjanje igraca plus si i mene potkacio.

      Sent from my D5803 using Tapatalk
      Ne vidim da sam vrijedjao igrace, citirao sam Mekinroa.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Pa cisto sumnjam da Novak i Marej ne znaju stanje u tenisu i vrednovanje titula ali su eto gle cuda dali prednost OI ispred GS. Cudni neki ljudi.
        Biraj, Cilic ili Massu?

        Sent from my D5803 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Biraj, Cilic ili Massu?
          Nemam sta da biram samo ti kazem sta su izjavili teniser No.1 i teniser No.2 u svetu. Za njih su OI primarni cilj u 2016 i ispred su GS. Ti mozes da se ne slozis sa njihovim misljenjem ali to je tako.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Nemam sta da biram samo ti kazem sta su izjavili teniser No.1 i teniser No.2 u svetu. Za njih su OI primarni cilj u 2016 i ispred su GS. Ti mozes da se ne slozis sa njihovim misljenjem ali to je tako.
            Onda neka igraju samo OI, ostali igraci ce se zadovoljiti slemovima.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Da li Novak stvarno ima namjeru da gubi energiju na tricarije kao sto je dubl?
              Nema sta da brines NI. Zapece Ziki i on svom snagom, i naravno ispasti na samom startu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Onda neka igraju samo OI, ostali igraci ce se zadovoljiti slemovima.
                Nemoj biti iskljuciva. Zadovoljice se Novak sa 2-3 GS ali primarni cilj su OI po njegovim recima.

                Comment


                • I vi ste iskljucivi celo popodne, zasto ne mogu ja?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Primarni Novakov cilj je svaki sledeci turnir. Najbitnije su mu verovatno u 2016 OI ali daleko od toga da nece gristi za svaki slem.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ako su Novaku cilj OI onda nek izdominira u singl konkurenciji. To da je zlato zlato, može da stoji nekome kome je stalo da Srbija pokupi što više zlatnih medalja, kao i navijačima čiji su mezimci ostali kratki u singlu. Ljudima koji nisu "nacionalno osvešćeni", Špancima i Dancima koji navijaju za Novaka će neuporedivo biti draža zlatna medalja u singlu. Ako Novak i Nenad uzmu zlato, a Novak ne uzme (pu, pu, pu!), ni na trenutak neću doživeti da je ista ta medalja i recimo Rafina i nešto ne sumnjam da sam u manjini.
                      I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                      sigpic

                      Comment


                      • Sinoc krenem da citam ove opste teniske od starta, jer pocinju onim Vladanovim zajebom koji se desio koliko se secam negde oko IW - Majamija 2011 (znaci sam pocetak Novakove dominacije) pa da vidim sta smo pisali i predvidjali u tom trenutku.
                        I onda naletim na ono Brajkulino "Reci cu samo jedno ime: Huan Manuel Del Potro!" i Akanovo podpitanje "Ko ti je to? Neki Glumac?" i otkinem se od smeha, popravi mi vece, zaspao sam kao beba....
                        Btw zao mi je sto neki likovi sa ovog foruma vise ne posecuju ili skoro pa ne posecuju teniski PDF: Akan, Brajko, Proto, mali Rossonero pa cak je i mali Aki proredio (dodje ponekad cisto da baci koju kosku). A na primer Terminatoa i to Seoskog i majubl (sad je promenila username) se ne secam kada sam poslednji put "video"
                        A znate kakvi smo bili tada, svi nesto fini postaju se, kulturni jednom recju smesni, ni "b" od ove bagre koja smo danas. Jedino je Bojana bila djubre i tada i sada (kako je tek tada "skakala" za Federera, sad je mala maca)
                        I da da se vratim na temu, nismo nesto preterano bili uspesni vizionarski. Na primer Dino je Federeru tada (pocetak 2011) davao jos maksimalno 2 godine na vrhunskom nivou, Akan je bio prilicno tacan u predvidjanjima a Vladan oprezan mada takodje tacan, ostali onako smesni
                        Dok niko nije smeo ni da pomisli da ce se Novak po dostignucima primaci Fedalu a kamoli ih preteci (Novak je tada imao 2 slema, Rafael 9 a Rodzer 16). Samo je Olja slutila da ce se nesto tako desiti. I kakav je Vlajko bio happy kada je Novak uzeo sedmi masters (ej covece 7 i slovima sedam! a Veliki Pit ima 11), secam se kako je pricao da bi bio presrecan sa jos 2-3 slema i duplo toliko mastersa
                        Ludilo.
                        Znam da se to nece desiti (verovatno) alli bih voleo da se malopre pomenuti ljudi malo vise aktiviraju ovde (na ovom pdf-u) bilo bi sigurno zanimljivije ako ne i kvalitetnije. Jedino sto tada nismo imali Gojka, to nam je bila najveca mana
                        Da zaboravio sam jednog coveka da pomenem Vanju#66 on je tada takodje bio aktivan na teniskom PDF-u a sada ga ovde nema niti malo .... zao mi je strasno zbog takvih stvari. Zaboravio sam sigurno jos nekoga... jbg ko ce se svega setiti.
                        Sada motam film i Capitano je bio ovde aktivan, a secate se sigurno i najvatrenijeg Novakovog fana Miljanceta i Ace i Torime i jos mnogih likova. Propao nam PDF
                        Last edited by Sandugp; 20-10-15, 09:15.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Jedino je Bojana bila djubre i tada i sada (kako je tek tada "skakala" za Federera, sad je mala maca)
                          Volim i ja tebe
                          Ali eto, vidi se napredak u mom ponasanju, menjam se, napredujem
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Dok niko nije smeo ni da pomisli da ce se Novak po dostignucima primaci Fedalu a kamoli ih preteci (Novak je tada imao 2 slema, Rafael 9 a Rodzer 16). Samo je Olja slutila da ce se nesto tako desiti. I kakav je Vlajko bio happy kada je Novak uzeo sedmi masters (ej covece 7 i slovima sedam! a Veliki Pit ima 11), secam se kako je pricao da bi bio presrecan sa jos 2-3 slema i duplo toliko mastersa
                            Ludilo.
                            U januaru smo svi bili presrecni sto je Novak uzeo 2. GS, ali ko je u tom trenutku mogao pomisliti da Novak moze stici Rafu na 9, a kamo li Rodzera na 16? E vec u aprilu, posto je Novak uzeo i IW i Maimi, stvari su se promijenile, poceli smo shvatati koliko je Novak dobar. Kako je sezona odmicala i Novak nizao pobjede, nasi apetiti i ocekivanja su rasli.

                            Ipak, tek poslije Uimbldona sam pomislio da je Novak mozda ipak najbolji. Nacin na koji je pobijedio odlicnog Congu i pomeo Rafu je bio izuzetno impresivan. (Ja jos uvijek smatram dugi set u finalu Uimbldonu 2011. najboljim setom u Novakovoj karijeri.) Onda je bio strah da je to samo jedna sezona, medjutim AO 2012. je pokazao suprotno. Na zalost, bolje bi bilo za Novaka da je izgubio ono finale. Iza njega mu se cinilo da moze da hoda po vodi da je slem na domaku. A oponenti su spremali kontra udarac. I Rafa (sezona sljake) i Federer (Uimbldon) i Mari (Olimpijada & USO). Bilo je to trijeznjenje koje bi za vecinu igraca znacilo pocetak duboke krize, mozda i kraja karijere kao vrhunskog igraca. Ne i za Novaka. On je odreagaovao na sebi tipican nacin - popravio je igru.

                            Zato danas pomisljamo da bi mogao biti GOAT, preci Federera u broju GS-ova itd,

                            Comment


                            • Bas zanimljivo, nadjoh na MTFu

                              Head-to-head records against Federer, Nadal and Djokovic



                              Conga je najveci gubitnik sudeci po ovome. On moze mnogo vise protiv najboljih od Vavrinke npr, a nikad nece uzeti Slem.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sto Melzer ima ujednacen h2h
                                A Ferer protiv Djokovica i Nadala ima ukupno 11 pobeda, a protiv Feda 0, to je bas velika anomalija.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X