Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitna stvar je da to nije bazicno pravilo, ali je Stefanova sala odlicna.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ja sam mrtav ozbilan.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Iz ove moze da se zakljuci samo jedno, za 15-20 godina neko spominjati kako je Noki osvojio sva 3 slema 2015. u presmesnoj konkurenciji, oni koji su gledali ce pokusavati da dokazu suprotno i govorice kako je on igrao odlican tenis, ali klinci ce biti glasniji.
        I imaće pravo ako neki njihov miljenik bude osvajao GS turnire preko boljih igrača od Federera i Murraya.

        Pancho prelazi u vodstvo Volim kad odlučujem, mogao sam i zatvoriti glasanje

        Comment


        • Ipak ne odlucujes ti
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Posto je Federer u 2006 i 2007 osvoijo tri slema u strasnoj konkurenciji


            HAAHAHAHAHAHA Bojana iz inata za Lejvera Dominiraj Boki
            OVAKO

            Comment


            • Agassi je imao sreće u Parisu 1999. Dosta okolnosti mu je išlo na ruku, kao i izbacivanje Kuertena od strane Medvedeva. Cijeli meč Kuerten nije našao način za DS i uopšte ne pamtim neki meč gdje je jedan igrač više ubijen u pojam s tim udarcem.

              Comment


              • Bojana,

                Dala si glas Lejveru.

                A opet ne cudi kad se zna da ti jednu stvar volis vise od Federera.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Agassi je imao sreće u Parisu 1999. Dosta okolnosti mu je išlo na ruku, kao i izbacivanje Kuertena od strane Medvedeva. Cijeli meč Kuerten nije našao način za DS i uopšte ne pamtim neki meč gdje je jedan igrač više ubijen u pojam s tim udarcem.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Bojana,

                    Dala si glas Lejveru.

                    A opet ne cudi kad se zna da ti jednu stvar volis vise od Federera.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Agassi je imao sreće u Parisu 1999. Dosta okolnosti mu je išlo na ruku, kao i izbacivanje Kuertena od strane Medvedeva. Cijeli meč Kuerten nije našao način za DS i uopšte ne pamtim neki meč gdje je jedan igrač više ubijen u pojam s tim udarcem.
                      Ali je morao i preko Moje, branioca titule, i to "rano" u cetvrtom kolu, cini mi se.
                      A za Gugu mi je zao, ipak je bolje tako, jer je on koju goddinu kasnije vratio stvari na svoje mesto.
                      Inace zbog Kuertena i njegovih igara na RG 1997 sam poceo intenzivno da pratim tenis. Kada se samo setim prenosa na trecem kanalu. Btw, Viskovic je i tada prenosio.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Nisam gledao ni jednog ni drugog, ali dadoh glas Panču iz tri razloga.

                        Prvi je neki moj osećaj. Promenili pravila zbog njega, čovek ugasio tenis.

                        Drugi su Prle i Shminka, ko sam ja da idem protiv njih.

                        Treći je NI, da potpuno poništim njegov kiks.

                        Comment


                        • Originally posted by gokara View Post
                          Nisam gledao ni jednog ni drugog, ali dadoh glas Panču iz tri razloga.

                          Prvi je neki moj osećaj. Promenili pravila zbog njega, čovek ugasio tenis.

                          Drugi su Prle i Shminka, ko sam ja da idem protiv njih.

                          Treći je NI, da potpuno poništim njegov kiks.
                          Gokarao ti svojim postovima razvaljujes ovde.
                          Pa shminker je glasao za Lejvera drzi njegovu "stranu".
                          Ali ti je izbor pravi, tu nema pogovora.
                          Last edited by Sandugp; 28-09-15, 17:54.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • nisam, na pravoj sam strani i ja

                            glasanje se zatvara u srijedu u ponoć

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Spoiler
                              Vlast.

                              Volis da se pitas!


                              Originally posted by gokara View Post
                              Treći je NI, da potpuno poništim njegov kiks.
                              To je pravi forumski prijatelj.
                              Last edited by NI; 28-09-15, 18:05.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                nisam, na pravoj sam strani i ja

                                glasanje se zatvara u srijedu u ponoć
                                Zar nisi bio u startu za Lejvera?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X