Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne valja kad Stakhovski odigra mec karijere, zato sto znas da je takav tenis odigrao tada i nikada vise.

    Da se pojavljuju mladi, koji pokazuju zube, pa cak i pobedjuju na mastersima ili nekim manjim turnirima, ja bih bila presrecna (pa makr isli i preko Roleta ), ali takvih nema.
    Ako pogledamo unazad, svaka vladajuca garnitura tenisera je imala mlade koji su ih izazivali i pobedjivali, ali toga sad nema. Poslednja generacija koja je to uradila je ova koja trenutno vlada, Djokovic, Nadal, Marej,... posle toga je ocajno
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Greske u RR sistemu su bile plod nekvaliteta, a u finalu plod nadmudrivanja

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ne valja kad Stakhovski odigra mec karijere, zato sto znas da je takav tenis odigrao tada i nikada vise.
        Ja se ne zalim. Ja zivim za takve meceve, posto vise od toga ne mozemo dobiti. Meni je najzanimljiviji i najkvalitetniji ( meni su ta dva usko povezana) mec u dva dobijena seta Nadal - Zebaljos.
        Ali ponavljam nisam gledao puno tenisa ove godine tako da i mozda gresim dusu.

        E da to sam zaboravio da pitam, objektivno - kako je odigrao Stahovski?
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Fenomenalno, na mrezi pogotovo

          Sve vrijeme je vjerovato u pobjedu i to je ono sto je najvise odusevilo
          Last edited by shminka; 13-11-13, 14:12.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Fenomenalno, na mrezi pogotovo
            Znaci vredi pogledati mec? Ne znam zasto mi je ostao utisak da se Fed sam pobedio, mislio sam da nista spec mec nije bio, barem ga niste nesto pominjali
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Ja se ne zalim. Ja zivim za takve meceve, posto vise od toga ne mozemo dobiti. Meni je najzanimljiviji i najkvalitetniji ( meni su ta dva usko povezana) mec u dva dobijena seta Nadal - Zebaljos.
              Ali ponavljam nisam gledao puno tenisa ove godine tako da i mozda gresim dusu.

              E da to sam zaboravio da pitam, objektivno - kako je odigrao Stahovski?
              Razbio i mislim da bi on tog dana dobio bilo koga, servirao nenormalno, volej nije promasio, bio smiren, nije se uplasio pobede.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Dosta raje je trazilo dobru S&V partiju ovih godina i dobilo ju je na tom mecu

                Comment


                • vrh,vrh taman da imam nesto da pogledam preko zime
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Jos je Fed uzeo 1.set u TB i ja sam mislila da ce ovaj da se raspadne, ali on uopste nije popustao.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • radije se cuvaj za 2014....ako nisi preko sezone gledao meceve, nemoj ni u pauzi

                      Comment


                      • Nikad vise to ponoviti nece, kao sto ni Wawrinka nece ono sto je igrao na AOu. Ali je razlika ta sto Stakhovsky nije TOP igrac, a igrao je kao takav. To su leptiri, jedan dan i cao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dal ce od Grise ikad leptir postati

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Dal ce od Grise ikad leptir postati
                            haahhahaahhahaah dovoljno je on vec leptiric
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Roger Federer 2006: 92-5, 12 titles (3 GS)
                              Novak Djokovic : 2011: 70-6, 10 titles (3 GS)
                              Rafa Nadal : 2013: 75-7, 10 titles (2 GS)

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Roger Federer 2006: 92-5, 12 titles (3 GS)
                                Novak Djokovic : 2011: 70-6, 10 titles (3 GS)
                                Rafa Nadal : 2013: 75-7, 10 titles (2 GS)
                                Kako god MAJSTOR je nedodirljiv
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X