Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolesno ne vidim ništa loše i toliko šokantno u tome
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Po meni skroz bolesno.

      SMS na 1003
      Grub izraz ,trazio je zamenu imena/skracenja sopstvenog na sajtu ATP, pretpostavljam iz marketinskih razloga i po savetima menadzera , neko je verovatno procenio da je tako marketabilnije u trenutku kada ima GS i igra svoj najbolji tenis a u ovom sportu znamo ipak okrece se ogroman novac, na stranu ljubavi prema istom. Nije ni prvi , ni poslednji verovatno Andrew /Andy Murray , Rodick, Thomas Mario/Tomy Haas, James /Jimmy Connors...
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by proudNolee View Post
        Bolesno ne vidim ništa loše i toliko šokantno u tome
        Originally posted by Maxx-a View Post
        Grub izraz ,trazio je zamenu imena/skracenja sopstvenog na sajtu ATP, pretpostavljam iz marketinskih razloga i po savetima menadzera , neko je verovatno procenio da je tako marketabilnije u trenutku kada ima GS i igra svoj najbolji tenis a u ovom sportu znamo ipak okrece se ogroman novac, na stranu ljubavi prema istom. Nije ni prvi , ni poslednji verovatno Andrew /Andy Murray , Rodick, Thomas Mario/Tomy Haas, James /Jimmy Connors...
        @proudNolee
        @Maxx-a

        U smislu...

        Milorad, Lepava, Dobrinka, Makrena, Fahreta, Miladinka...

        Sramota me je, glupo mi je, seljacko mi je...

        Bolje je Mica, Lepa, Mica...

        A da, ne valja mi Stanislav hocu Stanislas ma neee lepse je Stan i bice vise novca MOZDA...

        U tom slislu.

        SMS na 1003

        Comment


        • Nije njega sramota ili mu je glupo njegovog ime, jednostavno Stan je zvučnije, moćnije i upečatljivije, ljudi ga svakako zovu Stan pa zašto to onda ne bi bilo i zvanično
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Pa eto Stanislav Stanislas Stan zvucnije, mocnije i upecatljivije upravo to je meni malogradjanstina, neka vrsta psihicke...

            Ne vredjam ovde nikog vec samo diskutujem na temi...
            Poz.

            SMS na 1003

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              I jos mu je R u prezimenu necujno
              Nece bit nechujnog R kad drekne Mohammed Layani
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Mogao bi i Rafael da postane Rafa.

                Comment


                • Sta reci na ovo https://www.youtube.com/watch?v=o7mG...=false::)::)::) hahahahahahahahhhaahahahahha

                  Comment


                  • Istinskoj legendi foruma sretan 27. rođendan

                    Comment


                    • B92: Tipsarević ide na operaciju http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=852576

                      Hmm da li je ovo greska celog tima...
                      Sta li je Janko do sad cekao...

                      SMS na 1003

                      Comment


                      • Glavu gore momče...

                        Nišikori: Nisam mnogo ni trenirao
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Jel zna neko hoce li se vracati Soderling tenisu?

                          Comment


                          • Nigde nisam nasao nista o Robinu, nedostaje mi njegova lopata Forhend.

                            Ps: bas sam se pitao cije je ono lepo devojce Alize Lim... otkrio mi je tajnu ES, Sardi :o

                            SMS na 1003
                            Last edited by cacanin; 26-05-14, 23:30.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Jel zna neko hoce li se vracati Soderling tenisu?
                              http://www.thetennisspace.com/bjorkm...-to-come-back/

                              +

                              At a press conference to make the announcement, Soderling said he is not announcing his retirement from the game and hopes to come back some day. But he also added that he would come back only if he was fit enough to compete in Grand Slam events.



                              jos su ga proglasili za direktora ATP Stockholm... tako da verovatno nece

                              Comment


                              • Delpo najavio povratak za 22. septembar i učestvovanje na ATP Malezija Openu, kaže da oporavak ide brže od očekivanog.

                                “I always love to come back to Malaysia,”
                                “They have a great stadium, good crowd and good food at the lounge, too. I’ve not won the tournament, so it‘s going to be my goal to win it. Hopefully I can do well at Malaysia this year.”
                                Učešće su potvrdili i Nišikori i Raonić.

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X