Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajnstajne....IMG je u pitanju. A ovo mi je skroz isparilo iz glave, pa da imaju agenciju!
    Ih ukrades nesto celom ATP , onda je Risa je mala maca
    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

    Comment


    • Ma ja IMG, ofulo sam jedno slovo hahahah

      Uglavnom imas cijeli ATP pod kontrolom kao menadzer i sredjujes da gube meceve hahahah
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ma ja IMG, ofulo sam jedno slovo hahahah

        Uglavnom imas cijeli ATP pod kontrolom kao menadzer i sredjujes da gube meceve hahahah
        I jos su svi turnirski sponzori istovremeno tvoji i opet ne mozes srediti podlogu po meri ....
        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

        Comment


        • Znaci odlucio italijan da ode kod Milosa ... Zanimljivo ... U koliko je tacno naravno
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ko je istiniti br. 1
            sigpic

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=776924

              Kao i uvek dodje Sasa Ozmo i objasni par stvari. Bitno da imamo ovde forumske kokoske koje jedino sto umeju da napisu: viner,viner gde je viner.

              Sto se mene tice ocajna sezona, nikad manje tenisa nisam gledao. AO i RG relativno zadovoljavajuci, US i W krajnje otuzni.

              Novak na kraju stize do 22 pobede zaredom sa relativno osrednjom igrom, to dovoljno govori. Federer nikad gori to svi znamo, Marej isto osrednji, osvojio W sa nista specijalnom igrom, jedino Novak apsolutno zasluzeno osvojio AO i Rafa RG.

              Rafa bi imao milion puta bolju sezonu 2011 od ove, da nije bilo Novaka. Po meni tada je bolje igrao nego ove godine.

              Velikih meceva bukvalno nije ni bilo, a iznenadjenja takodje( Porazi Rafe i Feda na W su smesni)

              Ocekujem sledece sezone da Rafa i Novak podele jos vise titula nego ove. Mozda se Marej ubaci na travi i americkoj turneji i to je to
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Nije mi samo jedna stvar jasno, kako to da je odjednom zavrsni masters postao sranje ili nebitan turnir, a svih ovih godina pa i decenija je jedan od najbitnijih?
                Ukratko, ranije su podloge bile zaista razlicite, jedna grupa igraca nije igrala 11 meseci, nego su postojali specijalisti i onda su najbolji imali dovoljno snage i za taj zavrsni turnir, gde se finale btw. igralo na best of 5 sve do 2007. godine. Ali posto su toliko unifikovali podloge, na kraju najbolji sasvim logicno ostaje bez snage i zavrsni masters i njegov znacaj je osetno smanjen, sto je po meni ogromna steta.

                Sto se tice sezone, jedna od najgorih u poslednjih nekoliko godina, jos jedan dokaz da muski tenis ide putem WTA od pre par godina, tj. polako ali sigurno ulazi u krizu.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ne znam da li ti stvarno nije jasno, posto si sama dala odgovor na svoje pitanje. Upravo gledam po milioniti put ( to mi dodje kao neki lek) finale iz 2005e. Dokaz da na brzoj podlozi moze i defanziva da blista. Oba tenisera ultra ofanzivni na tom mecu, ali i pored toga ima dosta bolesnih passing shotova i stizanja dropova i neverovatnih reterna. Vecina forumasa kad im spomenes specijalizaciju podloga odma pomisle na W i S&V igru gde poeni traju u proseku 3 udaraca. Nek pogledaju pomenuto finale i moci ce da vide koliko jedna podloga moze da ulepsa tenis i natera ucesnike da daju svoj maximum.
                  Znas kad bi Novak stigao one poene protiv Wawe i Rafe na normalnoj podlozi? U zivotu ne bi.
                  Jbte gledam Rafu prekjuce covek kao da igra na terenu metar x metar sacinjenom od gline. Sjajno se on krece naravno kao i uvek, ali matori nema to veze sa dvoranskim tenisom.

                  Sto se tice toga kad je postao sranje ovaj turnir - u poslednjih par godina svakako, ali meni iskreno nikad nije bio nesto spec, maltene u rangu sa ostalim mastersima sem sto je kuriozitet da gledamo malo vise duela nasih miljenika, ali oni ne ulaze u te meceve max popaljeni kao na GS-ovima.
                  Jednostavno nije toliko bitan turnir a jos jedan dokaz je koliko para moze da se uzme i ogroman broj poena pa opet vecina tenisera nece nesto da se iscima kako ne bi rizikovali povredu. Drago im je sto su se plasirali ipak je to prestiz i jedna vrsta priznanja za trud tokom godine, ali niko od njih nece sad tu da proliva krv i znoj
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Mogu dogodine slobodno i sljaku staviti na WTF, gledao bi se zanimljiviji tenis

                    Comment


                    • Оћемо мастерс на трави !!!!!

                      Comment


                      • biti #1 ili biti u top 10, pokupiti slavu i novac mora da bude pakleno tesko, ne vidim u cemu je problem ovde organizovani su turniri, napravljen je raspored a na svakom teniseru je da sebi planira sezonu naspram svojih mogucnosti, naravno da oni koji zele da budu u vrhu moraju da igraju veliki broj turnira i to do same zavrsnice, to je jasno kao dan...
                        mnogo je skup njihov umor i znoj
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • To da mi nije jasno je vise bio filozofski uvod u post

                          Lepo je Role rekao, ova podloga nema nikakve veze sa dvoranskim tenisom i sa recju brza.
                          A slazem se da kad neko kaze brza podloga, 99% njih ce pomisliti na mec npr. Izner-Karlovic i 978392472 asova U Londonu je bukvalno bilo nemoguce ostvariti viner, osim ako nije bila neka bas bas izgradjena pozicija, pa je cak i u toj situaciji bilo neophodno gadjati samu liniju.

                          Po meni, taj turnir je postao manje bitan, zato sto igraci stvarno vise nemaju ni psihicke ni fizicke snage da daju svoj maksimum na samom kraju sezone, a sve iz razloga sto na 90% turnira imamo iste igrace u zavrsnici, a ponovo je to posledica unifikovanja podloga, gde Djokovic, Marej, Nadal,...mogu da igraju isti tenis 11 meseci i da nista ne menjaju.

                          Nadal je bez sumnje jedan, ako ne i najveci igrac na sljaci ikada, ali da kad se pogleda realno, da li je on imao na svom putu ka tim silnim titulama, prave specijaliste za sljaku? Po meni nije, i to sigurno ne umanjuje sve njegove uspehe, ali bi isto tako bilo mnogo zanimljivije da ih je imao

                          Ja zivim u nadi da ce ponovo da ubrzaju podloge, da ce tenis biti raznovrsniji, ali dok god ovi vladaju, tj. dok ovi ne odu u penziju, nista od toga.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ne zelim da pokrecem milion puta ispricanu temu o podlogama i erama samo hocu da kazem da vec od prosle godine mozemo da vidimo posledice svega toga i pad u kvalitetu koji ce se nastaviti ( nemam pojma do kada) i u naredne 3 godine (ako Nole i Rale budu zdravi) videcemo izuzetno dosadne sezone.
                            Sto meni kao Novakovom navijacu izuzetno odgovara ali kao zaljubljeniku u tenis mi tesko pada. Vec sada su unakazili samopouzdanje 95% ATP-a, ovo novi klinci tu kao cekaju svoju priliku u nekom Bukurestu ili Oklendu i to je to
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Doci ce i njihovo vrijeme, kad napune 3 banke

                              Nek` se bore...nema druge

                              Mogla bi mozda 2014. godina ponuditi nesto novo...Raonic, Cilic, Grisa, zdrav Kei...spremniji Delpo...mozda bude zanimljivije

                              Mada ti ne mozes nama ugoditi nikako...ne valja kad su glavni u zavrsnici, a ne valja ni kad Stakhovsky odigra mec karijere
                              Last edited by shminka; 13-11-13, 14:00.

                              Comment


                              • Viner, viner, dje je viner?

                                Originally posted by shminka View Post
                                Mogla bi mozda 2014. godina ponuditi nesto novo...Raonic, Cilic, Grisa, zdrav Kei...spremniji Delpo...mozda bude zanimljivije
                                1. nije dovoljno dobar za spore podloge, iako je vise nego korektan
                                2. glava slaba, radna etika isto, mogao bi bar na nekoliko velikih turnira do polufinala barem
                                3. fizicki presmijesan, a nije bas ni najbistriji
                                4. to je nemoguce, kad je Kei bio zdrav u kontinuitetu?
                                5. mislim i da je to nemoguce, ovo je njegov vrhunac sto se fizicke spreme tice, parirao je legendama igre i opet ga izduvao, morace pametno da planira i napada odredjene titule.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X