Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nova pravila koje uvodi USTA, vazi iza ATP i za WTA kao i za USO, najzanimljivije je serve clock

    USTA, WTA and ATP implement rules innovations throughout American summer
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Piše li nešto o obaveznosti igranja na više terena i procentima istog?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Najjače mi je ovo da će se brojati 25 sec tek pošto sudija kaže rezultat...Svi će moliti Boga da Lajani sudi da bi ućarili još 2-3 sec pošto on baš polako izgovara rezultat

        Samo mislim da će u početku biti velikih problema, posebno za Rafu i Noleta jer oni su poznati po tome da baš dosta vremena troše, Novak na tapkanje lopte a Rafa na...ono što radi...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • nemoj zaboraviti Del Potra, on isto krade vreme, kao usporen snimak je izmedju poena
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Da i on je spor...
            Biće veselo...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Nije Novak inace tako spor, uglavnom je spor kada igra sa protivnikom koji je spor, pa prati njihov ritam.

              Comment


              • Kod zena ce biti zanimljivo, retko koja da ne gnjavi, hvata dah, taktizira, prenemaze se...

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • ja bih uveo i to da dobiješ dve loptice i doviđons-kakvo šaranje,gledanje,biranje-pa serena uzima samo jednu,timi isto(retko kad dve)
                  Wizard

                  Comment


                  • Sad sam videla sta je cacanin stavio na fan temu, ali da vise tamo ne offujemo, statistika, sve zavisi kako je intrepretiras.

                    Ovaj lik je predstavio da je Djokovic uvek morao preko big 4 da ide do titule, a moguce je predstaviti i ovako, Fed je morao da se bori sa mmaldjom generacijom u 50% svojih slemova, Djokovic u 0%

                    Comment


                    • Kako to, do puta do titule preko big 4, a on deo 4-ke
                      Valjda se nece opet o ovome pricati ... mislim zaista besmisleno, pa niko niti bira, niti je kriv za protivnika u finalu ... a inace to sto je big 4 uvek na njegovom putu, valja govori i o njihovoj dominaciji
                      Ako neko osvoji 20 ili 17 ili evo 13 GS, to govori o fantasticnom kontinuitetu kvalitetne igre, a to je bit uspeha.

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Kako to, do puta do titule preko big 4, a on deo 4-ke
                        Valjda se nece opet o ovome pricati ... mislim zaista besmisleno, pa niko niti bira, niti je kriv za protivnika u finalu ... a inace to sto je big 4 uvek na njegovom putu, valja govori i o njihovoj dominaciji
                        Ako neko osvoji 20 ili 17 ili evo 13 GS, to govori o fantasticnom kontinuitetu kvalitetne igre, a to je bit uspeha.
                        bold 1: znas na sta mislim
                        bold 2: eee vidis, to neki nikako da shvate ili nece

                        sad Federer treba da bude kriv sto Nadal ili Djokovic nisu bili dovoljno dobri na nekom slemu i nisu stigli do finala i obrnuto isto tako vazi
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Poenta je u tome sto se konstantno izvrcu neki podaci kako bi konacan zakljucak bio prihvatljiv za navijace tenisera koji nije prvi na listi.
                          Sad mozemo da kazemo da Rodick i Safin imaju bolji h2h od Novaka i da tvrdimo da bi bio jos veci da su bili mladji..

                          Comment


                          • Gilles Muller najverovatnije na kraju sezone 2018 zavrsava profesionalnu karijeru
                            http://www.rtl.lu/sport/1209732.html
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              bold 1: znas na sta mislim
                              bold 2: eee vidis, to neki nikako da shvate ili nece

                              sad Federer treba da bude kriv sto Nadal ili Djokovic nisu bili dovoljno dobri na nekom slemu i nisu stigli do finala i obrnuto isto tako vazi
                              Ha ha ha ... znam, ali mi je bilo smesno
                              Glupost je osporiti bilo ciji uspeh, a ne pa vakav monstruozan, kakav imaju Federer, Nadal, pa i Djokovic.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                sad Federer treba da bude kriv sto Nadal ili Djokovic nisu bili dovoljno dobri na nekom slemu i nisu stigli do finala i obrnuto isto tako vazi
                                I sad mu se fino namestilo da se prošeta do finala pa da odmoran odere nekog od ove dvojice za koje se znalo da će se poklati u polufinalu al jbg nije bio dovoljno dobar.

                                Comment

                                Working...
                                X