Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Navras View Post
    Sigurno da je bilo nesto, nema sanse da bi onako odigrao bez pomoci ciljane supstance Samo sto je njeno magicno dejstvo isparilo tokom noci tako da rezultati uzeti narednog dana nisu nista pokazali.:
    Da, možda je teško povjerovati, ali tragovi današnjih dopinga nestaju baš preko noći! Pročitaj malo o tome. Sada kada se to desilo našem sportisti i naši mediji su počeli da pišu o tome. Istina stidljivo, jedna rečenica na kraju teksta, ali i to se spominje.

    Da se razumijemo, ja ne vjerujem da je Viktor uzimao nešto ovakvo, prije sam mišljenja da je izbjegao dati uzorak krvi da ne bi ispao R. Gasquet #2.

    A tako velike kazne imate i u svakodnevnom životu nas smrtnika. Primjer. U većini eu zemalja ako saobraćajnoj policiji odbijete "duvanje balona", a da pri tome niste mortus pijani, policajac će vas uredno pustiti da nastavite vožnju, ali uz kaznu koja je veća nego da vam se otkriju minimalne količine alkohola u krvi koje zakon sankcioniše. Za utjehu vam ostaje da vam niko neće reći da ste za volan sjeli pijani .

    Tako, i Viktor sada plaća visoku cijenu, ali niko nikada neće dokazati da li je bio našmrkan ili dopingovan. Sve osim kazne (koja će nadam se biti umanjena) će ostati na nivou spekulacija. Viktor je sve, samo nije glup, pa da ovo nije mogao predvidjeti.

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      uzorak krvi su mu tražili nakon meča, i normalno je da ga nije dao kada se nije osjećao dobro
      Slazem se, da se vidjelo da nije dobro...ali ne moze mu to biti razlog da odbije dati par kapi krvi...

      Comment


      • Originally posted by 80Vlado View Post
        Da, možda je teško povjerovati, ali tragovi današnjih dopinga nestaju baš preko noći! Pročitaj malo o tome. Sada kada se to desilo našem sportisti i naši mediji su počeli da pišu o tome. Istina stidljivo, jedna rečenica na kraju teksta, ali i to se spominje.

        Da se razumijemo, ja ne vjerujem da je Viktor uzimao nešto ovakvo, prije sam mišljenja da je izbjegao dati uzorak krvi da ne bi ispao R. Gasquet #2.

        A tako velike kazne imate i u svakodnevnom životu nas smrtnika. Primjer. U većini eu zemalja ako saobraćajnoj policiji odbijete "duvanje balona", a da pri tome niste mortus pijani, policajac će vas uredno pustiti da nastavite vožnju, ali uz kaznu koja je veća nego da vam se otkriju minimalne količine alkohola u krvi koje zakon sankcioniše. Za utjehu vam ostaje da vam niko neće reći da ste za volan sjeli pijani .

        Tako, i Viktor sada plaća visoku cijenu, ali niko nikada neće dokazati da li je bio našmrkan ili dopingovan. Sve osim kazne (koja će nadam se biti umanjena) će ostati na nivou spekulacija. Viktor je sve, samo nije glup, pa da ovo nije mogao predvidjeti.
        Apsolutno nisi u pravu, ja sam ubedjena da Viktor nije uzimao nista i sigurno ne bi ispao Gaske no.2
        Ono sto ne pije vodu kod ITF je zasto su mu sutradan bez problema uzeli krv, zasto mu tada nisu rekli: slusaj decko, juce si odbio da das krv, danas ne mozes da je das, pokrecemo postupak protiv tebe.

        Viktor je bukvlano zrtvovan da ispadne da oni nesto rade i kontrolisu, da ispada da je tenis cist sport, a ustvari je to bas daleko od istine.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by 80Vlado View Post
          Da, možda je teško povjerovati, ali tragovi današnjih dopinga nestaju baš preko noći! Pročitaj malo o tome. Sada kada se to desilo našem sportisti i naši mediji su počeli da pišu o tome. Istina stidljivo, jedna rečenica na kraju teksta, ali i to se spominje.
          Samo bih te pitao koje to supstance? One sto mu je omogucila da uzme tri-cetiri gema protiv Nieminena. Sigurno je bilo nesto nedozvoljeno cim je tako dobro igrao. Jedino ako nedozvoljena sredstva kod njega proizvode kontra efekat To da tragovi nestaju jako brzo iz organizma mi je jako dobro poznato samo se cudim sta je to tako mocno uzimao pa je onako izgledao na terenu.

          Da se razumijemo, ja ne vjerujem da je Viktor uzimao nešto ovakvo, prije sam mišljenja da je izbjegao dati uzorak krvi da ne bi ispao R. Gasquet #2.
          Koliko znam, ovako iz glave, kokain se zadrzava nesto duze u organizmu tako da ova prica ne stoji. Tesko da bi se ocistio preko noci, osim ako nije menjao krv, ali i to se moze utvrditi.


          Tako, i Viktor sada plaća visoku cijenu, ali niko nikada neće dokazati da li je bio našmrkan ili dopingovan. Sve osim kazne (koja će nadam se biti umanjena) će ostati na nivou spekulacija. Viktor je sve, samo nije glup, pa da ovo nije mogao predvidjeti.
          Da, sad mu je to glavni problem a ne suspenzija od 18 meseci. Ja se iskreno nadam da ce isterati stvar do kraja i skinuti ljagu sa svog imena.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Apsolutno nisi u pravu, ja sam ubedjena da Viktor nije uzimao nista i sigurno ne bi ispao Gaske no.2
            Ono sto ne pije vodu kod ITF je zasto su mu sutradan bez problema uzeli krv, zasto mu tada nisu rekli: slusaj decko, juce si odbio da das krv, danas ne mozes da je das, pokrecemo postupak protiv tebe.

            Viktor je bukvlano zrtvovan da ispadne da oni nesto rade i kontrolisu, da ispada da je tenis cist sport, a ustvari je to bas daleko od istine.
            Zanimljive teze,koji mislim nemaju veze sa realnoscu.

            Ta krv se mora dati i ako je mogao izaci na teren protiv Nieminena ne razumijem zasto nije moga dati krv,jer ne daje sigurno litar krvi
            Ova kazna je ovolika zbog izbjegavanje kontrole i pretpostavke da je uzimao nedozvoljene supstance

            Comment


            • Originally posted by SonjaFan View Post
              Slazem se, da se vidjelo da nije dobro...ali ne moze mu to biti razlog da odbije dati par kapi krvi...
              Ponovo kažem, ne opravdavam ga, ali smatram da je i ljekar kriv, ukoliko se nije osjećao dobro, i nije mogao da da krv trebali su podnieti obrazloženje zbog čega nije mogao da da krv, a ukoliko je bilo obavezno, onda su mo trebali reći da bez obzira na sve mora da da krv.
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Ovo je toliko smijesno da nije vrijedno komentarisanja. Skinuce ovu suludu zabranu ali ce ga kostati americke sezone betona.
                sigpic

                Comment


                • Ne mogu ni puno da mu skinu, jer ce onda ispasti da svaki teniser moze da kaze da mu je lose i da ce da da krv za dan, dva
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ovim je najvise DC reprezentacija Srbije izgubila. Od DCa sad nema nista.
                    sigpic

                    Comment


                    • Realno, napravio je glupost sto nije dao krv kad je to od njega trazeno i treba da bude kaznjen zbog toga, ali ne 18 meseci. Neka kazna od mesec-dva bi bila sasvim dovoljna kao opomena. Naravno, treba utvrditi sta se zaista desilo tog dana i sta mu je doktor rekao, odnosno da li mu je dao odobrenje za taj postupak i zbog cega je to uradjeno. Da li je ovo bio prvi slucaj da se teniseru izadje u susret ili se to praktikovalo i ranije? To su stvari na koje cekam odgovor. Da se on uopste nije pojavio na kontroli tog dana onda bi izrecena sankcija bila sasvim primerena i ne bih imao ni najmanje zamerke, ali sve ovo mi lici na jednu obicnu farsu. Treniraju strogocu na Viktoru dok im ispred nosa neometano setaju narkomani.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ovim je najvise DC reprezentacija Srbije izgubila. Od DCa sad nema nista.
                        ?? DC stoji na Novaku i dublu...

                        Comment


                        • Viktor je prikazao nevjerovatne partije u DCu, uvijek pruzao maksimum. Zasluzio je da bude clan tog tima, posle Novaka glavni igrac tima. Dubl nije siguran, on nije konstantan, nije svjetska klasa. Nije ni Viktor ali je u reprezentaciji drugi covjek. Novak sam da iznese pobjede ne moze.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ika ce da spasi dubl
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Da dodam i ovo. Meni zaista deluje neverovatno da je on trazio da mu se krv uzme sutradan tek onako, odnosno da je njemu prvom palo na pamet da trazi odlaganje. Sva je prilika da ta praksa postoji od ranije, a da su se kola slomila na njemu.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Viktor je prikazao nevjerovatne partije u DCu, uvijek pruzao maksimum. Zasluzio je da bude clan tog tima, posle Novaka glavni igrac tima. Dubl nije siguran, on nije konstantan, nije svjetska klasa. Nije ni Viktor ali je u reprezentaciji drugi covjek. Novak sam da iznese pobjede ne moze.
                                Meni je zao Viktora i voljela bi da ga vidim sa Novakom u septembru protiv Kanade ali realno od njega nebi ocekivala ni poen. To vazi i za Janka koji je u zadnje vreme ocajan (mozda i gori od Viktora)...

                                Sigurno mora Novak da dobije dva poena pa onda ili Ziki sa Iljom, ili (verovatno) Tipsarevic protiv Pospisila.
                                Last edited by Zzz; 26-07-13, 14:11.

                                Comment

                                Working...
                                X