Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav komentar

    Nisam ni najmanje zlurad, ali ovo mi i nije bas najjasnije, posto kada sam ja bled i izgledam bolesno i odem kod lekara, oni mi upravo tada traze uzorak krvi radi ispitivanja.

    Comment


    • Ne razumijem kako mozete gledati tenis kad ne vjerujete da je cist. Mislite da imaju neke "vece ribe", koje redovno uzimaju doping i niko jim nista ne moze... pa ja ne bi mogla da gledam sport da razmisljam ovako

      Comment


      • Isto kao što možemo gledati SF filmove, pritom znajući da su fantazija. A to da tenis nije čist, nije ništa novo. Ako je jedan Agassi 90-tih godina to radio, a da ga nisu 'skontali', ne vidim zašto bi to problem bio danas u najfizičkijoj eri i najprofitabilnijoj eri tenisa ?!

        Kazna će se sigurno smanjiti.
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Prle!

          Ja jednostavno ne razmisljam ovako... dok ne postoje dokazi, svi su u mojim ocima cisti. Međutim u necijim su prljavi dok ne postoje dokazi da nisu. *rolleyes*

          Comment


          • Ma lupaju se oni svime i svacime. Iza Armstronga je stajao Nike, iza velikih riba stoje i Nike i veliki proizvodjaci reketa.

            Federer i da se lupao nikada se nece otkriti, jer je previse povezan sa ATPom i promocijom samog sporta zadnjih par godina, isto vrijedi i za Nadala.

            Armstronga nikada nisu uhvatili na testiranju, ali jesu ga osudili zasnovano na svjedocenju timskih kolega, toga u tenisu nema, tako da ne vjerujem da ce nega veca riba pasti ikada.

            A sto se samih timova tice, ja sam siguran da oni svi kada stupaju da rade sa teniserom iz top 10, potpisu ugovor sa klauzom o povjerljivosti informacija, pa tada i svjedocenje ne moze biti dovoljno za osudu jer ne vrijedi..

            Ovo je cisto izivljavanje, isto kao sto je mala Wickmayer pala zato sto se nije pojavila na zakazanim mjestima..

            Svi ovi sto imaju para se lupaju kokainom, mislim vecina njih iz cistog razloga sto mogu. Gledam ljude po svom gradu kako se lupaju i ne vjerujem, jer ne bi nikada pomislio. Svak voli da je njemu dobro, a droge to omogucavaju, samo fazon sa tim drogama, speed, kokain, ketamin i ostala sranja na bazi hemije ostaju u sistemu max 48 h, dok THC ostaje malo duze. Svaka droga ostaje u kosi oko 90 dana, ali ne mogu se vrsiti testiranja kose...

            Bice svega, a mali teniseri ce uvijek da placaju danak, nazalost...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Je l' moze neko nekako da iskopa parove za nedeljnu Bundes ligu?

              Comment


              • Naši ljudi ne mogu da se pomire sa činjenicom da je srpski teniser napravio problem sam sebi. Izbjegao je dati krv kada se to od njega tražilo i dobio je kaznu. Kazna kao i svaka druga služi ne samo za sankciju njemu nego i za opomenu drugima.
                Ovdje se ljudi odmah pozivaju na teorije zavjere i uvlače u priče druge aktere. Nadal, Tsonga, Gasque,... Ne vidim kakve oni veze imaju sa ovime što je Viktor napravio.
                Moguće je da kazna bude smanjena, ali prijedlozi od mjesec-dva su neozbiljni. Najbolje još da tu kaznu odradi u novembru i decembru, kada i nema takmičenja .

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Armstronga nikada nisu uhvatili na testiranju, ali jesu ga osudili zasnovano na svjedocenju timskih kolega, toga u tenisu nema, tako da ne vjerujem da ce nega veca riba pasti ikada.

                  A sto se samih timova tice, ja sam siguran da oni svi kada stupaju da rade sa teniserom iz top 10, potpisu ugovor sa klauzom o povjerljivosti informacija, pa tada i svjedocenje ne moze biti dovoljno za osudu jer ne vrijedi..
                  Istina u tenisu nema ekipa, ali svi koji se dopinguju koriste nečije usluge, pa tako je uvijek moguće da nekome "proradi savjest" i da propjeva. Potpisom klauzule o povjerljivosti informacija članovi tima samo pristaju da snose odgovornost za odavaanje informacija, ali njihovo svjedočenje pred sudom je svakako validno.

                  Comment


                  • Originally posted by 80Vlado View Post
                    Istina u tenisu nema ekipa, ali svi koji se dopinguju koriste nečije usluge, pa tako je uvijek moguće da nekome "proradi savjest" i da propjeva. Potpisom klauzule o povjerljivosti informacija članovi tima samo pristaju da snose odgovornost za odavaanje informacija, ali njihovo svjedočenje pred sudom je svakako validno.
                    Ja uglavnom mislim da je potpuno isto pravilo za klauzu o povjerljivosti, kao i advokat klijent pravilo o povjerljivosti. Advokatu moze proradit savjest, ali sve sto on kaze to ne vrijedi na sudu, isto je tako sa klauzama
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Evo i Marina skrsise. Izgleda da je to ta "ekipa"

                      Comment


                      • evo je vest o Cilicu i na hrvatskom sajtu:

                        http://www.24sata.hr/tenis/jako-lose...g-testu-325656
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Točno su našli dva mutavca. Slobodno mogu umjesto Jim Carreya i onog drugog odglumit u filmu "glup i gluplji". Sada neka zbog svoje gluposti jedu go...
                          "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                          Comment


                          • Ovo mi je jos gori slucaj od Troickog, posto ispada da se Cilic dogovorio sa ITFom za silent ban, ko zna koliko onda jos tenisera ima koji su "povredjeni"
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Šta Darcis radi? :-D

                              Comment


                              • Cilic je dobro prosao, povrede kolena obicno zahtevaju pauzu od sedam meseci Ocekujem pismo podrske sa Majorke jer prijatelji se drze skupa

                                Ovo je skandalozno sta se radi. Znaci Cilic je uhvacen na delu i dobio je cirka tri meseca jer je eto smislio dovoljno ubedljivo objasnjenje, malo se primirio i rekao necu vise majke mi, a kukavni Viktor 18 meseci zato sto je trazio i dobio odobrenje(doduse ne najjasnije izreceno) da uradi pola testa danas, pola sutra ( sto je ocito praksa i nije nista neuobicajeno koliko sam uspeo da zakljucim) pri cemu mu nije pronadjeno prisustvo bilo kakve nedozvoljene supstance Pa jbt on bolje da se napuderisao oko nosa kao Gaske i tako otisao na test, ne bi dobio vise od sest meseci. Znaci, preporuka je da se unosi sto vise hemije u organizam jer ce tako kazna biti manja, a ako vas slucajno uhvatimo da ste cisti najebali ste kao zuti.

                                Viktor mora ovo terati do kraja, neka unajmi najbolju ekipu advokata koji ce znati sta im je ciniti.
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X