Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nameštaju i ovako i onako, ali bar samo nagađamo i negodujemo ili odobravamo... a ovako da ne budu prvi i drugi u svojim kosturima sada napečac na RG, jer neko tako misli da je najbolje za ovaj (propali) tenis ... totalno bezveze i nefer, ako je do sada bila drugačija praksa, a jeste.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sem toga finale Nole-Role bi bilo puno zanimljivije od zeljenog...nece Rafko ni do seta...bolji Nole puno

      Comment


      • Cekam to finale izmedju njih dvojice godinama
        sigpic

        Comment


        • Ja koliko sam upoznat sa Wimbledonskom formulom ona glasi ovako:

          Take ESP points at 18 June 2012

          · Add 100% points earned for all grass court tournaments in the past 12 months

          · Add 75% points earned for the best grass court tournament in the 12 months before that.
          U posljednih 12 mjeseci.

          Federer ima nista u Monte Carlu, osvojen Madrid, polufinale Rima i polufinale RG-a..

          Djokovic ima finale i osvojen Monte Carlo, cetvrtfinale Madrida, finale Rima i finale RG-a.

          Nadal ima finale i osvojen Monte Carlo, 1/8 finala Madrida, osvojen Rim i osvojen RG..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Dogovorili smo se onda za finale Vladane

            Comment


            • Ne za ovo, za bilo koje
              Ne bih imao nista protiv, jednostavno mislim da Roger ne moze preko nekog od njih dvojice na tri dobijena u sporim uslovima. Cak se bojim da bi ga i Murray slomio fizicki iako je Roger bio u ogromnom problemu na AOu generalno malo mu je falilo da ga dobije, iako dosta inferiorniji i povuceniji od SKota. Da je izdrzao fizicki vjerujem da bi ga i pobijedio. Vidjecemo u Madridu kako je radio i oce li napadati ozbiljnije Pariz ili ce sve karte baciti na W.
              sigpic

              Comment


              • Najpostenije bi bilo da Ferer bude cetvrti, a da se Skot pomeri na petu poziciju, Federer treci, a Novak i Nadal prvi i drugi, nebitno kojim redosledom.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Ma on ce opusten doci u Pariz...sigurno je da ce dizati formu i da je Wimbledon glavni cilj....ali ako se otvori kakav lijep put u Parizu...sto da ne

                  Daj nam Navras skuckaj cijeli zrijeb odmah, da diskutujemo ko ce najdalje dogurati
                  Last edited by shminka; 21-04-13, 23:09.

                  Comment


                  • A put se moze otvoriti ako se u 1/4 finalu ukrste Djokovic i Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Daj nam Navras skuckaj cijeli zrijeb odmah, da diskutujemo ko ce najdalje dogurati
                      Odredio sam glavne nosioce, dosta od mene
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Marinko MAtosevic 6. nositelj, Wawrinka 7.

                        Comment


                        • A koliko je Nadalu pametno sto nastavlja u istom ritmu kao svih ovih godina(sem one jedne, 2010. cini mi se)
                          Igra i sledece nedelje, pa nedelja odmora, pa onda veze jos dvije uzastopne prije RGa?
                          sigpic

                          Comment


                          • Griogr Dimitrov Roger Federer finale !!!!
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Po meni bi mu bilo pametno preskociti Barcelonu i vjerujem da ce to uraditi

                              Comment


                              • Ja mislim da bi mu pametnije bilo da preskoci Madrid, Barca ce mu dati dozu samopouzdanja, najsporiji moguci teren, tu je isto nepobjediv maltene, a u Madridu bi mogao imati itekako probleme.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X