Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rezultate mu niko na svijetu garantovati ne moze...ali kad neko vec ima nekog trenera, onda se od njega ocekuju neke promjene u igri...i gradjenje vlastitog stila...Rasid u tom segmentu Monfilsu nije pomogao...a rezultati su plod vise faktora...jedan od njih je i nacin igre

    Nije fer od nas sto osudjujemo suradnju na propast, a da nije ni krenula...ali cemo svakako za par mjeseci detaljnije komentarisari Rasidov rad...na terenu ce se to itekako vidjeti

    Comment


    • Mislim da ste malo prestrogi prema Rasidu, Gael je lud, od njega ni Anakon, Vajda ili Lendl ne bi nista napravili... Ali bi ozbiljniji treneri prije odustali.

      Comment


      • Rašid jeste malo pozeričan, ali nije pošteno osporavati znanje .. Mislim da je dobar izbor za usijanju glavu, od Gaela će sigruno biti zahvalniji za saradnju !!!

        Comment


        • Dok drugima jos traje sezona, Herison se vec odmorio i pocinje trenirati za sljedecu sezonu.

          Had a good few weeks to relax and unwind. 2013 training starting tomorrow. Excited, motivated and ready to make a big step forward. #fight
          Ocekujete li od njega nesto vise sljedece godine?

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            Dok drugima jos traje sezona, Herison se vec odmorio i pocinje trenirati za sljedecu sezonu.



            Ocekujete li od njega nesto vise sljedece godine?
            uh ne znam zasto ali ja ocekujem. Slabo sam ga gledao ove sezone i ocekivao sam vise vec ove sezone, ali veoma slabo. Svidja mi se kako udara, ima sve elemente da postane top10 u buducnosti ali naravno kao kod svih mladih sve se svodi na to koliko hoce da sredi glavu u da se stvarno posveti nekom brutalnom treningu. U svakom slucaju mi deluje kao mnogo manji idiot od Tomica
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Svi su manji idioti od Tomica, ponovo je imao problema sa policijom, pravio je haos u nekoj hoteskoj sobi a kad je dosla policija rekao im je nesto u fazonu: znati vi ko sam ja

              http://www.perthnow.com.au/sport/ten...-1226505623777
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • treba da istetovira na celo da je igrao QF Wimbledona-a...onda bi mu se svi klanjali. Cudi me da mu cale sve ovo dozvoljava, ja sam uvek mislio da mu je cale jedan od onih nacista koji te tera da treniras 25 sati dnevno
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • nisam znao da je miami do 2000 imao format kao GS samo sto su prva 32ica imali bye u 1.kolu
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Imao ga je od 1990., od pocetka je perjanica Masters 1000 serije a Indian Vels mu se dosta kasnije pridruzio

                    Turnir je od samog pocetka bio nesto posebno, a u vreme osnivanja bio je mnogo veci od Australian Opena. 1987. zaista je imao format Grand Slam turnira, 7 rundi na 3 dobijena seta i velika je nepravda sto se to Meciru ne vodi kao osvojen Mejdzor a u Australiji su ga osvajali daleko losiji igraci
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Sinoc sam bas razmisljao, pa reko aj da pitam i vas: ko mislite da ce biti sledeci No 1(ne racunajuci Endija) ?
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Niko, krajem decembra nestaje svijet kakav poznajemo, malobrojnim koji prezive nece biti do tenisa 10-15 godina, znaci od ovih koje znamo niko.

                        Bice Murray u jednom trenutku, mozda Delpo mada je on malo mladji od ovih koji su sad na vrhu. To onda mora biti neko od mladica, Raonic, Tomik, Harrison, Dimitrov. Jedino je Milos dovoljno konstantan i jak od njih. Stize mracno doba u tenisu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Niko, krajem decembra nestaje svijet kakav poznajemo, malobrojnim koji prezive nece biti do tenisa 10-15 godina, znaci od ovih koje znamo niko.

                          Bice Murray u jednom trenutku, mozda Delpo mada je on malo mladji od ovih koji su sad na vrhu. To onda mora biti neko od mladica, Raonic, Tomik, Harrison, Dimitrov. Jedino je Milos dovoljno konstantan i jak od njih. Stize mracno doba u tenisu.
                          winter is coming


                          posto se Marej vec ne racuna, u naredne 3-4 godine, a mozda i 5, ja ne vidim ko nov moze da dodje na to mesto, trenutno niko nije dovoljno konstantan
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Čuj stiže mračno doba u tenisu... zar nije već stiglo?

                            Trenutno ne vidim nikog na prvom mestu van četvorke. Naravno sve se to da promeniti.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sedece No1e na tronu a ostali nek vezbaju
                              sigpic

                              Comment


                              • Od Raonica sam vise ocekivao, jeste konstantan ali on je ocigledno zadovoljan sa svojom igrom i ne vidim neku zelju za napretkom(crnogorac ) tako da ga ne vidim kao buduceg No1
                                Tomic ce se vec negde slupati tako da nece ni stici da bude No1
                                Sto ce tice Delpa, mozda ako ga povrede zaobidju. Ali nekako ne vidim ga kao No1 nemam taj filing

                                ostaje nam veliki Kei Nishikori naslednik dinastije Uniqlo on je moj pik


                                e da ...winter is coming
                                Last edited by prskaj; 31-10-12, 13:43.
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X