Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    sa tvitera:



    lepo smo mi konstatovali da su se njih dvojica posvadjali i sad ovaj ne moze da zastupa obojicu
    Ugovor im istice i Novak nije zelio da ga produzi ;)
    sigpic

    Comment


    • Promjenilo se to, bilo je ok dok je Rafa dobijao većinu mečeva. Kada je Novak počeo dobijati, rasulo se prijateljstvo vrlo zanimljivo

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Hm do skoro su ti mnogo bolji odnos imali Novak i Rafa nego Rafa i Roger
        Pao sam uticaj 7.sile,medija.

        Iako su se Rafa i Roger mnogo vise druzili od bilo koga u posljednji pola godine,niko o tome nije pricao vec o ljubavnom paru Rafole

        Comment


        • Shto se mene tiche nek se nikad ne pozdrave ,samo pretpostavljam da bi bilo tupo da se grle i ljube kad vec postoji ta neka a(psolutno glupa) pricha oko radovanja...

          Uostalom,prvi put ga pobedio na shljaci,osovjivshi bitnu titulu uz mnoge druge ove godine,valjda mozhe se zaraduje malo Nije pobedio Rochusa u finalu.

          Treba se napraviti sapunica 'lopta razdora' ili 'reket u ledja' il slichno....
          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

          Comment


          • Ja sam isto zeleo da bacim komentar na ocigledno ne razumevanje Noleta i Rafaela poslednjih nekoliko nedelja...E sad ovako,istina je ovakva-dok ga je Nadal pobedjivao,sve je bilo ok,Nole je cestitao muski i priznavao da je spanac bolji...

            Posle finala Majamija i Indijan velsa,spanac nije pravio nikakav problem,cestitao je Novaku i rekao da je zasluzio to.Medjutim posle finala Madrida,on menja pricu.Ocigledno ga je taj poraz mnogo zaboleo,jer mu je Srbin prekinuo seriju pobeda na sljaci i pobedio usred njegove zemlje.

            Ako pazljivo pogledate posle finala u Madridu,Nole je prisao skroz na mrezu ne bi li se zagrlio i i srdacno pozdravio sa Rafaelom-medjutim desava se da Nadal nije teo to da prihvati,vec je samo pruzio ruku onako da otalja to,i nervozan otisao,a Nole je ostao da cuci kod mreze..

            I onda sledi ta kritika za slavlje u Madridu...

            A posle finala u Rimu situacija je obrnuta-Rafa je shvatio mislim da je pogresio i ovog puta je prisao skroz a mrezu,ne bi li se srdacnije pozravio sa srbinom,medjutim ovaj put je Djokovic uradio isto kao Nadal u Madridu-nije prisao skroz do mreze,vec je samo pruzio hladno ruku spancu...Ja apsolutno razumem Noleta,jer nece nikom da dopusti da se igra sa njim.Nadal nije mogao da zna kako ce Nole slaviti pobedu u Madridu,tako da nema opravdanje za onaj hladni pozdrav posle tog finala!

            I sad na kraju imamo izjavu Nadala kako njih 3-4 najboljih na svetu,moraju biti u dobrim odnosima,i kako ne sme biti tenzije izmedju njihl,jer su oni primer za decu..

            I plus kako je blizi sa Federerom,a mesecima je izjavljivao kako obozava Djokovica,ovo ono...


            Moram da kazem da me je malo razocarao Nadal,ipak nije toliki sportista koliko sam mislio,jer da jeste trebao bi biti i u porazu.

            Comment


            • I mene je Rafa razočarao ponašanjem poslednjih nedelja, mnogo je to glupo .. Kao prvo, on stvarno nema pravo da prigovori bilo šta oko radovanja, kad je,naročito dok je bio mlađi, posle svakod super poena onako namršteno gledao u pravcu protivnika i onako raspljivački stiskao pesnicu i mahao reketom .. Sad odjednom fkra oko Noleta, od koga nema boljeg čoveka na turu, to tvrdim !!

              Comment


              • Benito Perez-Barbadillo???
                Ko je ovaj padobranac?

                Comment


                • Originally posted by Gari NS View Post
                  Ja sam isto zeleo da bacim komentar na ocigledno ne razumevanje Noleta i Rafaela poslednjih nekoliko nedelja...E sad ovako,istina je ovakva-dok ga je Nadal pobedjivao,sve je bilo ok,Nole je cestitao muski i priznavao da je spanac bolji...
                  Posle finala Majamija i Indijan velsa,spanac nije pravio nikakav problem,cestitao je Novaku i rekao da je zasluzio to.Medjutim posle finala Madrida,on menja pricu.Ocigledno ga je taj poraz mnogo zaboleo,jer mu je Srbin prekinuo seriju pobeda na sljaci i pobedio usred njegove zemlje.
                  Ako pazljivo pogledate posle finala u Madridu,Nole je prisao skroz na mrezu ne bi li se zagrlio i i srdacno pozdravio sa Rafaelom-medjutim desava se da Nadal nije teo to da prihvati,vec je samo pruzio ruku onako da otalja to,i nervozan otisao,a Nole je ostao da cuci kod mreze..
                  I onda sledi ta kritika za slavlje u Madridu...
                  A posle finala u Rimu situacija je obrnuta-Rafa je shvatio mislim da je pogresio i ovog puta je prisao skroz a mrezu,ne bi li se srdacnije pozravio sa srbinom,medjutim ovaj put je Djokovic uradio isto kao Nadal u Madridu-nije prisao skroz do mreze,vec je samo pruzio hladno ruku spancu...Ja apsolutno razumem Noleta,jer nece nikom da dopusti da se igra sa njim.Nadal nije mogao da zna kako ce Nole slaviti pobedu u Madridu,tako da nema opravdanje za onaj hladni pozdrav posle tog finala!
                  I sad na kraju imamo izjavu Nadala kako njih 3-4 najboljih na svetu,moraju biti u dobrim odnosima,i kako ne sme biti tenzije izmedju njihl,jer su oni primer za decu..
                  I plus kako je blizi sa Federerom,a mesecima je izjavljivao kako obozava Djokovica,ovo ono...
                  Moram da kazem da me je malo razocarao Nadal,ipak nije toliki sportista koliko sam mislio,jer da jeste trebao bi biti i u porazu.
                  Ja mislim da smo mi svi malo napumpali to oko njih dvojice u posljednje vrijeme.
                  Ja prva, kad sam rekla nakon Noletove pobjede u Rimu da mislim da Nole nije spomenuo Rafu u govoru (a jeste, ali sam ja to previdjela, vjerovatno pod utiskom tih zategnutih odnosa, hehe, vjerovatno sam podsvjesno ocekivala da ga ne spomene ili sta god )
                  Vidjelo se da je Rafa nekako hladnije cestitao Novaku pobjedu u Madridu, ali mislim da je to bilo pod emocijama i da je bio razocaran nakon te pobjede i eto - jednostavno mu je bilo krivo, samo je pruzio ruku i to je bilo to... I meni je to bilo cudno pogotovo kad se sjetim kako je Nole presao na Rafin dio terena i zagrlio ga kad je ovaj osvojio USO prosle godine...
                  Jeste se tu mozda vidjelo pravo Rafino lice, da ne zna bas da prihvati poraz, ali pretpostavljam da mu je to bas tesko palo. Kako god, ne vjerujem da ce njih dvojica zahladiti odnose sada, sve ce to leci na svoje mjesto, Rafa ce se vremenom navici na cinjenicu da ga Novak pobjedjuje, a nece ga valjda ni Nole stalno pobjedjivati... Vjerovatno ce se oni opet poceti proracunato hvaliti svojim prijateljstvom (ja licno nikad nisam vjerovala da su oni bas prijatelji, ali je bilo lijepo vidjeti da se slazu) i da ce ta slika pozitivnog rivalstva i dalje kruziti svijetom.
                  Ovo sa PR-om mi je bilo nekako ocekivano, njih dvojica su vec godinama imali istog Italijana, ali Novak je sve vrijeme bio u drugom planu. Sada Novak izbija u prvi plan i dobija mnogo vise medijskog prostora i vjerovatno je previse i tom covjeku da vodi i Djokoviceve i Nadalove odnose sa javnoscu.

                  Comment


                  • Airborne, to sto mi navijamo za Federera/Nadala/Djokovica ne znaci valjda da na forumu treba da se pobijemo i da se ne salimo itd. I sto tebe pogadja sto mi zajednicki navijamo protiv Djokovica, treba da budes srecan sto je doslo opste do toga.
                    Za mene licno je ovo samo sport, samo tenis i stvarno bi mi zivot bio idealan kad bi mi najveci problem bio taj da li ce Federer da osvoji jos neki GS.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Airborne, to sto mi navijamo za Federera/Nadala/Djokovica ne znaci valjda da na forumu treba da se pobijemo i da se ne salimo itd. I sto tebe pogadja sto mi zajednicki navijamo protiv Djokovica, treba da budes srecan sto je doslo opste do toga.
                      Za mene licno je ovo samo sport, samo tenis i stvarno bi mi zivot bio idealan kad bi mi najveci problem bio taj da li ce Federer da osvoji jos neki GS.


                      Ja nisam primijetila da su se Federerovi i Nadalovi navijaci nesto pretjerano zblizili u posljednje vrijeme... I ne znam zasto nikad nikom nije smetalo kad su se Rafini i Noletovi navijaci "udruzivali" i likovali protiv Rogera, sto je bila masovna pojava prije ove sezone...

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Benito Perez-Barbadillo???
                        Ko je ovaj padobranac?
                        PR Novakov i Nadal-ov ;)

                        sigpic

                        Comment


                        • Imam san da se svi fanovi Djokovica,Nadal i Federera nadju pod okriljem SK foruma i prijateljski dele svoja mishljenja!

                          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            PR Novakov i Nadal-ov ;)

                            Pravi i istinski padobranac.
                            Dankeshen

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Airborne, to sto mi navijamo za Federera/Nadala/Djokovica ne znaci valjda da na forumu treba da se pobijemo i da se ne salimo itd. I sto tebe pogadja sto mi zajednicki navijamo protiv Djokovica, treba da budes srecan sto je doslo opste do toga.
                              Za mene licno je ovo samo sport, samo tenis i stvarno bi mi zivot bio idealan kad bi mi najveci problem bio taj da li ce Federer da osvoji jos neki GS.
                              Bojana, ja nigde nisam napisao da treba da se pobijemo,zar ne! Evo ova nasa pisanja pokazuju kako se moze ponasati kulturno a opet srcano i lepo braniti svog igraca.
                              Naravno nasi zivotni problemi nisu Rodzer,Rafa i Nole - oni su svoje zivote "resili" nego nesto sasvim drugo ali eto ovde nas spaja ljubav prema tenisu i npr. ovoj trojici (svako prema svom afinitetu).
                              A sta me pogadja... to je jako siroko pitanje U svakom slucaju volim kada svaka strana voli svog igraca i sa postovanjem analizira i navija.
                              Ne znam kako neko moze imati ljubav npr. i prema Partizanu i Zvezdi. To je nemoguce,realno. Ako to neko ima onda sa takvim ljubiteljom sporta nesto nije OK.

                              Lepo se provedi u Parizu,neka ti se ostvare sve zelje zbog kojih si tamo,neka Rodzer odusevi tebe i tvoje i vase navijace sve do meca za Novakom ako do toga dodje.
                              Ciao
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • E da zaboravih da kazem da su mnogi primetili kako je drugarstvo Rafe i Noleta sve slabije.
                                Pa lako je biti smeker i drugar kada imas 3000-4000 bodova prednosti i kada svi misle kako si bozanstvo ali malo je problem
                                kada se takav "svet" pocne rusiti. Treba bas sada dokazivati prijateljstvo kada je totalni egal i kada obojica podjednako imaju svetsku paznju.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X