Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post
    Ma naravno,u tehnickom smislu su obojica daleko ispred Troickog.Melzer je jedan od najkompletnijih igraca u tehnickom smislu,ali dzabe mu to kad nema glavu.
    To jest,na to sam i mislio,ali mislim da je on i napravio solidnu tenisku karijeru,ipak moze biti zadovoljan ako nista proslom sezonom...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mozda je mogao i vise sa ovakvim talentom,ali kako ga ne podnosim ovo mu je dosta
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Meni je taj Fish obican drvoseca.... uopste ga ne cenim kao igraca....isti tip kao i Roddick...verovatno ne bih ni Viktora podrzavao da nije nas....
        To ko koga cijeni je nesto drugo,to sto Mardy moze lijevom rukom pri izvidjenju BH-a i koliko je nekada u stanju da miksuje igru,servis i ostalo ne moze bas mnogo igraca...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kad većina tako kaže... ok. Ali i dalje sam gotovo ubeđen da vas Vićko može demantovati već do kraja godine samo ukoliko sredi nervni sistem.

          Comment


          • Originally posted by Dacha View Post
            Mozda je mogao i vise sa ovakvim talentom,ali kako ga ne podnosim ovo mu je dosta
            Ovaj forum cini mi se vecinski ne voli Melzera,ali ja njegov tenis volim,ne ulazim u njegovu licnost...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by DuxX View Post
              Kad većina tako kaže... ok. Ali i dalje sam gotovo ubeđen da vas Vićko može demantovati već do kraja godine samo ukoliko sredi nervni sistem.
              Nije stvar da li je Viktor bolji ili hoce li vise napraviti to je moguce naravno i ja to ne mogu znati,ali reci da je on tehnicki bolji od Melzera i Fisha nije istina jer ako se posjeduje neko znanje o teniskoj tehnici tako nesto se ne moze reci...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Viktor je zasluzio top10....kazemo svi za njega da nema talenta...ali on je 13 na svetu, nedostatak talenta se jako tesko moze nadomestiti teskim, krvavim radom sto je u njegovom slucaju ....
                Fizicki je spreman, ima taj servis, jeste da nema tehniku ali veoma je uporan......ne brani nista na Us Openu a na hardu igra najbolje bas zbog servisa....
                Njegov najbolji mec ikada je bio protiv Nadala u Tokyo e tu je pokazao sve sto zna...a Nadal je takodje bio na nivou....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by DuxX View Post
                  Kad većina tako kaže... ok. Ali i dalje sam gotovo ubeđen da vas Vićko može demantovati već do kraja godine samo ukoliko sredi nervni sistem.
                  Rezultatima je on nas davno demantovao, mislim da niko od nas nije ocekivao ovo od njega... Ali igrom ce tesko... Ne moze on talenat i tehniku sad odjednom da dobije i popravi...

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Viktor je zasluzio top10....kazemo svi za njega da nema talenta...ali on je 13 na svetu, nedostatak talenta se jako tesko moze nadomestiti teskim, krvavim radom sto je u njegovom slucaju ....
                    Fizicki je spreman, ima taj servis, jeste da nema tehniku ali veoma je uporan......ne brani nista na Us Openu a na hardu igra najbolje bas zbog servisa....
                    Njegov najbolji mec ikada je bio protiv Nadala u Tokyo e tu je pokazao sve sto zna...a Nadal je takodje bio na nivou....
                    Ako cemo tako onda ima puno igraca koji su pre Viktora zasluzili top 10.
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Ako cemo tako onda ima puno igraca koji su pre Viktora zasluzili top 10.
                      Da ali gde su oni??? On je ipak tu....
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Kako sam ja nekada kontradiktoran iskren da budem, kada se igralo polufinale Challengera u Sarajevu prije 5-6 godina,nisam htio da gledam nego sam se preselio na mec koji smo samo prijatelj i ja gledali,a igrali su Bozoljac/Troicki(koji tada nije imao ranking za nastup na Challengeru) i Lammer/Chudinellli iz Svicarske i to bas zbog Troickog mnogo mi se dopao,tada sam rekao prijatelju bas mi se svidja ovaj Trociki ne znam zasto svi hvale Bozoljca vidi kako ovaj fino servira i bori se,ali eto dodje on na svoje...a Ilija nikad
                        Last edited by AK47; 13-07-11, 20:46.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Majo, ne bi se složio sa tobom da Viktor nema glavu. Kakve igračke (ne)kvalitete posjeduje, još da nema glavu ne bi bio ni među 50. On sa velikim uspjehom rješava igrače slabije od sebe, e sad imao je kikseva gdje je mogao dobiti mečeve protiv Rafe, Murray-a, Novaka, ali su to ipak igrači svjetlosnu godinu daleko od njega.

                          Dacho, Fish ima dosta bolji servis od Viktora, nisu baš tu negdje, ili je meni valjda sve grozno kod Viktora pa to pričam po automatizmu

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Kako sam ja nekada kontradiktoran iskren da budem, kada se igralo polufinale Challengera u Sarajevu prije 5-6 godina,nisam htio da gledam nego sam se preselio na mec koji smo samo prijatelj i ja gledali,a igrali su Bozoljac/Troicki(koji tada nije imao ranking za nastup na Challengeru) i Lammer/Chudinellli i Svicarske iz to bas zbog Troickog mnogo mi se dopao,tada sam rekao prijatelju bas mi se svidja ovaj Trociki ne znam zasto svi hvale Bozoljca vidi kako ovaj fino servira i bori se,ali eto dodje on na svoje...a Ilija nikad
                            Jaoo nemoj mi Iliju spominjati....on je jednostavno morao uci makar u 100 a ne ovako da glumi nekog smekera...razocaran sam strasno u njega, sa onim servisom mogao je biti kao Raonic sada ali dzabe slaba glava....
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Majo, ne bi se složio sa tobom da Viktor nema glavu. Kakve igračke (ne)kvalitete posjeduje, još da nema glavu ne bi bio ni među 50. On sa velikim uspjehom rješava igrače slabije od sebe, e sad imao je kikseva gdje je mogao dobiti mečeve protiv Rafe, Murray-a, Novaka, ali su to ipak igrači svjetlosnu godinu daleko od njega.

                              Dacho, Fish ima dosta bolji servis od Viktora, nisu baš tu negdje, ili je meni valjda sve grozno kod Viktora pa to pričam po automatizmu
                              Viktor je "samo" u prednosti u odnosu na Mardya time sto je vrlo racionalan igrac,sto Fish nije,a po meni sve ostalo je na strani Amera jer ima mnogo vise vrsta servisa,a i ostali udarci su mu bolji,moje misljenje
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Jaoo nemoj mi Iliju spominjati....on je jednostavno morao uci makar u 100 a ne ovako da glumi nekog smekera...razocaran sam strasno u njega, sa onim servisom mogao je biti kao Raonic sada ali dzabe slaba glava....

                                Ilija je ograničen, Miloš ima odličan FH pogotovo inside-out, a šta Ilija ima, dvoručni FH Džaba mu servis kada nema udarac u igri kojim može to materijalizovati na duže staze.

                                Comment

                                Working...
                                X