Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • blago se Bojani ide na RG,zavidim ti ugodno se provedi i masi nam sa tribina

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Bojana, ja nigde nisam napisao da treba da se pobijemo,zar ne! Evo ova nasa pisanja pokazuju kako se moze ponasati kulturno a opet srcano i lepo braniti svog igraca.
      Naravno nasi zivotni problemi nisu Rodzer,Rafa i Nole - oni su svoje zivote "resili" nego nesto sasvim drugo ali eto ovde nas spaja ljubav prema tenisu i npr. ovoj trojici (svako prema svom afinitetu).
      A sta me pogadja... to je jako siroko pitanje U svakom slucaju volim kada svaka strana voli svog igraca i sa postovanjem analizira i navija.
      Ne znam kako neko moze imati ljubav npr. i prema Partizanu i Zvezdi. To je nemoguce,realno. Ako to neko ima onda sa takvim ljubiteljom sporta nesto nije OK.

      Lepo se provedi u Parizu,neka ti se ostvare sve zelje zbog kojih si tamo,neka Rodzer odusevi tebe i tvoje i vase navijace sve do meca za Novakom ako do toga dodje.
      Ciao
      prebaceni su postovi, posto tema nema veze sa RG-om ;)

      Ja ne verujem da ovde neko moze sa istim zarom da navija za dvojicu od top 3 igraca, to je po meni uvek bilo nemoguce, zna se sta znaci pravi navijac.
      Ali ti si u svom prvom postu rekao da te nervira 'lizanje' izmedju Fedovih i Nadalovih navijaca, a ja to nisam videla da postoji na forumu. Trenutno smo mi malo tisi, posto ovaj nas pukne na pocetku i onda mozemo samo da posmatramo dalje turnir, bez nekih velikih emocija
      A realno, u nedeljnom mecu ja nisam imala za koga da navijam, i da je Nadal pobedio meni bi bilo isto, sigurno ne bih bila srecna. Najbolje bi bilo da je Marej uzeo, posto bi to znacilo da su i Djokovic i Nadal izgubili
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • ma nole je trenutno najaci,kakav umor kakvi bakaraci,sam sebe lazem da je umoran i da ne moze vise,a on me odmah demantuje.prosle godine bila je neka emisija na rts i prica je bila o noletu bas.pa su u toj emisiji govorili njegovi trenei od pocetka njegove karijere,e sad bila je jedna starija gospodja ,valjda neka noletova trenerica iz mladjih dana ako se ne varam,i ona je bas tad rekla da je ova i sljedeca godina za noleta presudna i da mora da pokaze ono najbolje .i bi zena u pravu,bas nole ove sezone pruza to najbolje,ko da je osjetila da moze da bude najbolji.

        Comment


        • To je verovatno bila Jelena Genčić, njegov prvi trener, mislim još od 4. godine.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            To je verovatno bila Jelena Genčić, njegov prvi trener, mislim još od 4. godine.
            e da to je ona bas zene dobro predvidjela,vidi se da ga zna u dusu,ona mu je temelje postavila

            Comment


            • Radi se o ovome http://www.rts.rs/page/tv/sr/story/2...pakivanje.html

              Comment


              • da da to je to

                Comment


                • Bojana super odgovor ubola si u esenciju , to sam i ja rekao...
                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  prebaceni su postovi, posto tema nema veze sa RG-om ;)
                  Ja ne verujem da ovde neko moze sa istim zarom da navija za dvojicu od top 3 igraca, to je po meni uvek bilo nemoguce, zna se sta znaci pravi navijac.
                  Trebamo grcevito,posteno braniti "svog tenisera" i sa postovanjem i realno pricati o drugom.
                  Apsolutno te razumem kako si se osecala u nedelju i to je OK.
                  A oko "lizanja" to onako provejava kada citas onako malo izmedju redova,nekom normalnom je i to dovoljno da sabere 2 + 2.
                  Naravno ni ovo nije tragedija ali mi to malo smeta iz upravo gore navedenih pisanja i tvog citata.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    odlicna emisija,bas super strucnjaci pricaju o njegovoj karijeri i zasto tad nije bio broj 1

                    Comment


                    • Obradović je danas za RTS izjavio da Novak ima šestu brzinu, znači da prati forum i prepisuje Dosta sam lupetao večeras, alkohol je čudo

                      Comment


                      • rafa ne gubi samo br 1 , nego i gomilu para od reklama , ocito da ga nole bas nervira

                        Comment


                        • Po meni odnos Rafe i Rogera se zasnivao po principu vuk sit i ovce na broju dok nije Novak narusio dugogodisnju raspodelu plena prvi je pukao Roger a sada lagano puca i Rafa zaboga Novak nista ne ostavlja za sobom samo tacne

                          Comment


                          • Originally posted by BOKI1969 View Post
                            Po meni odnos Rafe i Rogera se zasnivao po principu vuk sit i ovce na broju dok nije Novak narusio dugogodisnju raspodelu plena prvi je pukao Roger a sada lagano puca i Rafa zaboga Novak nista ne ostavlja za sobom samo tacne
                            Apsolutno tacno Boki,ali Nole je jos uvek HIT 2011 (tek sada pocinje da grabi sve vise i vise od tog kolaca - svetskog teniskog obrta novca) dok su Rodzer i Rafa etablirani trademark-ovi koji su tenisu donosili zaradu u svakom pogledu. Sada se to sve menja tako da su i oni sve vise "besni".
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by BOKI1969 View Post
                              Po meni odnos Rafe i Rogera se zasnivao po principu vuk sit i ovce na broju dok nije Novak narusio dugogodisnju raspodelu plena prvi je pukao Roger a sada lagano puca i Rafa zaboga Novak nista ne ostavlja za sobom samo tacne


                              Hahaha svaka cast pogotovo ma ovoj recenici da Nole ostavlja samo tacne za sobom

                              Ali sve sto si rekao je velika istina!Nekako su Nadal i Rodzer imali odnos da su raspodelili trofeje i novac,jedini koji je uspeo da i poremeti je Nole.Svaka cast Del potru na onom Us openu,ali to je bio samo jedan turnir,od toga se ne zivi!

                              Do 2008 je Federer dominirao,onda te godine Nadal osvaja Vimbldon i preuzima vecinu kolaca,da bi posle AO 2009 Nadal popustio i dao priliku Federeru da uzme RG i da povrati mesto broj 1..

                              I onda posle 2010 opet se Nadal vraca i sve uzima,ove godine bio spanac nastavio sa dominacijom,ali pojavio se Nole sa kriptona i ostavlja tanjire samo sto ti rece

                              Nadalov cilj je da prestigne Federera po broju grend slemova i postane najveci u istoriji,ali nije racunao na ovakovg Djokovica,to jest malo se preracunao,i sada je ljut jer ce uskoro da leti sa pozicije broj 1;)

                              Naravno plus sad ce Nole postato jos popularniji medju sponzorima i otima im sve veci deo kolaca a oni na to nisu navikli...

                              Comment


                              • Originally posted by Gari NS View Post
                                Hahaha svaka cast pogotovo ma ovoj recenici da Nole ostavlja samo tacne za sobom

                                Ali sve sto si rekao je velika istina!Nekako su Nadal i Rodzer imali odnos da su raspodelili trofeje i novac,jedini koji je uspeo da i poremeti je Nole.Svaka cast Del potru na onom Us openu,ali to je bio samo jedan turnir,od toga se ne zivi!

                                Do 2008 je Federer dominirao,onda te godine Nadal osvaja Vimbldon i preuzima vecinu kolaca,da bi posle AO 2009 Nadal popustio i dao priliku Federeru da uzme RG i da povrati mesto broj 1..

                                I onda posle 2010 opet se Nadal vraca i sve uzima,ove godine bio spanac nastavio sa dominacijom,ali pojavio se Nole sa kriptona i ostavlja tanjire samo sto ti rece

                                Nadalov cilj je da prestigne Federera po broju grend slemova i postane najveci u istoriji,ali nije racunao na ovakovg Djokovica,to jest malo se preracunao,i sada je ljut jer ce uskoro da leti sa pozicije broj 1;)

                                Naravno plus sad ce Nole postato jos popularniji medju sponzorima i otima im sve veci deo kolaca a oni na to nisu navikli...
                                SVAKA CAST POJASNIO SI BAS KAKO SAM I JA MISLIO NOV SAM PA NEBI DA DUZIM

                                Comment

                                Working...
                                X