Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekli bi ti da nisi Fedov navijac, sve osim slepih najboljih komentara se karakterise kao da ga mrzis.


    P.S. Je l' ovaj pdf toliko toliko pun ljubavi prema tenisu da se manje vise iste price konstantno pisu iznova i iznova? Cisto sam stavio ceo pdf, da ne bude da prozivam pojedince, opet ce krenuti relacije ko je iz kog tabora navijaca, a onda cu da pustim jezicinu i dobicu ban, cisto da se objasnim u napred.

    Comment


    • Iste price se vrte non-stop, meni zao teme, samo sam cekala da se CW oglasi u odbranu teme, ali u njoj odavno nema nekih dobrih diskusija, pretpostavljam da je i CW dig'o ruke...
      Last edited by eM; 09-05-12, 12:30.

      Comment


      • Originally posted by Shardonnay View Post
        Bas me zanima, da npr ja kao ovde deklarisani navijac Federera, pocnem da ga kritikujem i se zalim na njegovu igru, ponasanje i sl, dal bi pola foruma skocilo da me ubedi da to nije tako?
        Ako bi počela da govoriš da će Goaterer sve pogubiti, da nikako ne trenira, da se odvratno ponaša, glavu dajem da bi svi skočili, samo što vas ima dosta manje nego nas Na priče kako Novak više ne trenira, kako postaje Ana i Jelena itd. se jednostavno mora odgovoriti, jer su to neviđene nebuloze, i tu nema nikakvog skakanja kao što to standardno vaša strana pokušava da predstavi, gori ste od Nike I ovo što je ZIX rekao je nešto novo, to se rijetko gdje može čuti, tako da nema veze sa istom temom. Spada u diskusije, jbg

        Vidim da je CW vrtio svaki poen finala MC, na tome svaka čast, pošto nisam gledao meč odlično će mi leći, ali je usput mogao štopati pauze koje rade između poena da vidimo još jednom materijalnu povredu pravila na djelu, a i zanima me je li Rafa održao prosjek nekih 5-6 sekundi više od Novaka, ili je zbog lakog meča izdržao u egalu

        Comment


        • Cim neko porazi Maju,ova se zali na kvalitet diskusije


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Jbt dodjem posle 100 godina, a ovde opet prepucavanja Nisam bolje ni ocekivala, ali ajd' da se prikljucim jednom finom konstatacijom koja svakako spada u Opste teniske diskusije i vesti, za razliku od mnogih prethodnih
            Naime, ne znam da li ste pisali o ovome jer nisam nista citala, ni da li je neko vec komentarisao ali nije na odmet da se i ponovi...Isla sam naravno na Srbija Open i gledala majstora zvanog Nalbandijan sa dva metra udaljenosti, ostala sam onako bas fascinirana kakav je to igrac i kakve poteze ume da odigra, i koliko emocija ima na terenu, a i generalno u sebi.. Bilo je bas uzivanje gledati ga uzivo, i volela bih da dodje opet sledece godine jer je dosta navijaca stekao... Naravno moram da pohvalim i Souzu, sivonju koji mu je bio protivnik u cetvrtfinalu, covek je onako bas masivan i misicav, melem za oci, ali ne u teniskom smislu
            I tako eto... ko je propustio moze slobodno da se pokaje, uvek je drugaciji dozivljaj gledati tenis uzivo.. Sto sam naravno potvrdila kada sam gledala Novaka, Feda i Nadala, sve to izgleda drugacije i drugacije se dozivi, ne kazem da je bolje, jer je meni nezamenjiv dozivljaj ispred TV sa komentatorom, ali svakako se svaki potez i svaki udarac drugacije dozivi...
            Srdacno vas pozdravljam u opstim teniskim diskusijama.. brate noto, javi se!
            ....

            Comment


            • Tenis uzivo ne moze da se poredi sa tenisom preko TV-a.
              MOzda nedostaje komentator, pod uslvom da je dobar, ali meni je mnogo bolje kad gledam uzivo, jednostavno se neke stvari ne vide preko TV-a.

              Ja sam isto bila, ali nisam gledala mec, samo Nalbijev trening, ali se videlo da je on glavna zvezda turnira
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Tenis uzivo ne moze da se poredi sa tenisom preko TV-a.
                MOzda nedostaje komentator, pod uslvom da je dobar, ali meni je mnogo bolje kad gledam uzivo, jednostavno se neke stvari ne vide preko TV-a.

                Ja sam isto bila, ali nisam gledala mec, samo Nalbijev trening, ali se videlo da je on glavna zvezda turnira

                Ne moze, u pravu si potpuno za to da se neke stvari ne vide preko ekrana.. ja licno volim taj dozivljaj i preko tv, ali SAMO ako je komentator fenomenalan...onda mi je jace da gledam te neke napete meceve.. ali vise se uziva u tenisu uzivo, tu nema dileme..
                Odican je David, i jeste bio glavna zvezda turnira Ali nisam znala da je i onaj Zoao ok igrac, jbt taj udara lopticu ja mislim 300 na sat, ono je strasno... Kad drmne onu tablu to pukne kao grom, pravi sivonja.. cak je i on imao nekih finih atraktvnih poteza, ali je slab u glavi, zato je tu gde jeste.
                ....

                Comment


                • @ Noto
                  stoji sve sto si rekao, ali to se vi Novakovi navijaci prepucavate izmedju sebe, razdor je u vasem klanu.
                  Tenis, i uopste sport uzivo treba znati gledati. Na tv-u te kamera navodi da ne propustis nesto bitno, a uzivo sam moras da se "snalazis". Kad sam prvi put gledala uzivo fudbalsku utakmicu uopste nisam videla kad je postignut gol
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Oboren svetski rekord u brzini servisa Novi vlasnik istog je Samuel Groth, koji je nocas u Busanu odservirao 263 km/h...
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Originally posted by Shardonnay View Post
                      @ Noto
                      stoji sve sto si rekao, ali to se vi Novakovi navijaci prepucavate izmedju sebe, razdor je u vasem klanu.
                      Tenis, i uopste sport uzivo treba znati gledati. Na tv-u te kamera navodi da ne propustis nesto bitno, a uzivo sam moras da se "snalazis". Kad sam prvi put gledala uzivo fudbalsku utakmicu uopste nisam videla kad je postignut gol
                      I ne treba da vidis.

                      Comment


                      • Ne čudi me što je oborio, i jest krkan, isto tako me neće čuditi kada Albano jednog dana opali 300 km/h

                        Comment


                        • Originally posted by Aleksa9 View Post
                          Oboren svetski rekord u brzini servisa Novi vlasnik istog je Samuel Groth, koji je nocas u Busanu odservirao 263 km/h...
                          Samo da to Milos ne cuje, pa da se ne zainati da veceras postavi nov rekord
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Nesto mi je jadno da pored Karlovica, Roddicka i Milosa Groth drzi taj rekord
                            sigpic

                            Comment


                            • lelel
                              pa dokle ce da da se obara rekord u brzini servisa
                              ja sam mislio da posle karlovica nece moci da se rodi taj koji ce servirati vise od 250 km/h
                              aoo grot i preko 260 km/h
                              svaka cast

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Nesto mi je jadno da pored Karlovica, Roddicka i Milosa Groth drzi taj rekord
                                Ma ima jos dosta tako "znj" kandidata koji mogu oboriti ovaj rekord...Olivetti, Fabrice Martin, Oswald...mozda cak i Janowicz, Bozoljac...
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X