Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Cicipas rekao da nema blage veze o cemu se radi, Medvedev rekao da ce da razmislja tek posle USO i da ce onda vise da se interesuje
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Sta da uradim?



        To niko nije rekao, nego ste vi svi na strani Djokovica, a nemate pojma o cemu se radi, kao sto niko ne zna.
        Zanima me da li si procitao ono pismo sto su oni poslali ili ti je to predugacko?
        Niko nema pojma ali Federer i Rafa su u startu protiv za svaki slučaj kao i ti?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Niko nema pojma ali Federer i Rafa su u startu protiv za svaki slučaj kao i ti?


          Pa izazovna vremena, trebamo biti zajedno, ujedinjeni. Pa srce mi se slama od njihovih poruka i retvitovanja. Oni tako srcano se bore za tenis i znaju sta je najbolje za igrace

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Niko nema pojma ali Federer i Rafa su u startu protiv za svaki slučaj kao i ti?
            Nisam protiv, rekla sam da moraju da budu jedinstveni ako krenu u tu pricu inace ce biti dzaba ste krecili. Realno, mene bas ne dotice koliko ce teniseri da zaradjuju, kao ni bilo koga ovde
            Federer i Nadal, kao i ostatak saveta igraca su protiv toga, ne zele da istupe iz ATPa, a i postavili su neka veoma pametna pitanja. Jedno od najbitnijih je, sta ce biti ako sve ovo prsne, koji je worst case scenario.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Nisam protiv, rekla sam da moraju da budu jedinstveni ako krenu u tu pricu inace ce biti dzaba ste krecili. Realno, mene bas ne dotice koliko ce teniseri da zaradjuju, kao ni bilo koga ovde
              Federer i Nadal, kao i ostatak saveta igraca su protiv toga, ne zele da istupe iz ATPa, a i postavili su neka veoma pametna pitanja. Jedno od najbitnijih je, sta ce biti ako sve ovo prsne, koji je worst case scenario.
              Povratak pod okrilje ATP-a?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • sta se rodi kad se ljubav rodi


                zanimljivi mi je ovo spinovanje fedalovaca,primer imamo i ovde-ali neka pisu,o cemu ce
                Wizard

                Comment


                • Ma da je dao najbolju ideju u historiji za siguran napredak svih aspekata tenisa kao sporta ne bi bila prihvacena. Ideja je data, mozda se nekad razvije i nije bilo realno da odmah zazivi i nadat se da se ovome nece pricat za vrijeme USO

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Povratak pod okrilje ATP-a?
                    A ti mislis da to moze tek tako, hocu kakim necu kakim
                    A kao drugo, ATP je krovna organizacija, pod njima su svi turniri osim slemova, kako ce turniri da reaguju, sta ako krenu neke ucene?
                    Ima bas puno pitanja, zato su oni trebali ozbiljan plan da naprave, da imaju vecinu igraca i tek onda da krenu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pa dobro, oni su dali ideju...nisi rekli- evo radimo to...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Mene niko ne moze da ubedi da te "sitne greske" ne prave namerno. Nemoguce uvek na Novakovu stetu.

                        Prvi je do 30.Mastersa dosao Novak, a ne Rafa bilo je 30-28, a ne obrnuto, u Torontu 2016.

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post


                            I frizurice su počele da im liče.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Većina stvari su špekulacije. Pojma mi nemmao šta se tu tačno dešava i šta je istina a šta nije. Nije ta Unija Đokovićeva, niti bi on bio na čelu te Unije. Možda i bi a možda i ne bi.

                              Federer i Nadal moraju da seru po tviteru vrlo moguće zbog sponzora jer nisu slobodni ljudi. Sve su to uvezana creva, ATP, Turniri, sponzori turnira, sponzori igrača. Na kraju krajeva sezona se nastavila zbog para a ne jer je Savet igrača tražio da se nastavi sezona... Realno su oni na neki način životinje u cirkusu. Gladijatori u Areni i zabava za široke narodne mase. Njih 20, 30 lepo zarade, ostali grcaju da prežive. Nikad bogati nije mario za sirotinju...

                              Tako da sport je sport a politika politika.

                              Comment


                              • U cemu se slazes zivota ti :rofl


                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X