Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boze sacuvaj koliko je ovde gluposti izneseno...Neverovatno je kako neki ljudi sami sebe pobiju Stojim iza vecine sto je napisao Vladan,ne znam kako se daju reputacije,ali imas ih od mene svakako ;)
    Kad vidim sta ljudi kao zameraju Novaku,a iste ako ne i gore stvari rade drugi teniseri.Pa onda ova prica o popularnosti...Kaze ova nema veze ko je iz koje zemlje...
    Pa naravno da ima veze,tenisere iz istocne Evrope ce uvek manje postovati i navjiti iza njih,Spanija je velika zemlja sa velikim uticajem,Svajcarska iako je mala povrsinski ima veliki ugled u svetu,mnogo veci nego Srbija...To itekako ima uticaj...

    Ova dominacija Novaka ocigledno mnogima smeta,pa na sve nacine pokusavaju pa ga omalovazavaju...a ovaj kvazi navijac Novaka sto pise da su RG i OI rezervisane za Nadala i Federera,jel ti covece vidis sta pises?Koliko je Novak osvojio slemova u poslednjih godinu dana?Zadnja tri je uzeo,4 od poslednjih 5...Ali ne favorit je Federer koji nije uzeo slem od AO 2010,znaci vise od dve godine...

    Ili Nadal koji je gubio tri finala slemova zaredom od Novaka i postao prvi u istoriji po tome...Malo ste preterali sad vec,nije Novak apsolutni favorit,ali nikako to nisu ni ova dvojica.
    Niko ne kaze da Novak nece da osvoji ostale turnire,ali je jasno stavio do znanja sta su prioriteti ove godine.Proslu sezonu je nemoguce ponoviti.

    Previse ste znacaja dali jednom finalu Monte Karla,sto ce se verujem vrlo brzo videti ;)

    Comment


    • Originally posted by Rafanatic View Post
      Miljane, oprosti, ali ovo ti ne pije vodu. Ko je hteo da like-uje njegovu stranicu na FB, za godinu i po je vala mogao. Nije valjda da mnogi jos ne znaju da on ima facebook profil?
      Da,da upravo to,mnogi ne znaju da mu je to prava stranica zato sto ima pregrst laznih stranica i profila
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Originally posted by Gari NS View Post
        Boze sacuvaj koliko je ovde gluposti izneseno...Neverovatno je kako neki ljudi sami sebe pobiju Stojim iza vecine sto je napisao Vladan,ne znam kako se daju reputacije,ali imas ih od mene svakako ;)
        Kad vidim sta ljudi kao zameraju Novaku,a iste ako ne i gore stvari rade drugi teniseri.Pa onda ova prica o popularnosti...Kaze ova nema veze ko je iz koje zemlje...
        Pa naravno da ima veze,tenisere iz istocne Evrope ce uvek manje postovati i navjiti iza njih,Spanija je velika zemlja sa velikim uticajem,Svajcarska iako je mala povrsinski ima veliki ugled u svetu,mnogo veci nego Srbija...To itekako ima uticaj...

        Ova dominacija Novaka ocigledno mnogima smeta,pa na sve nacine pokusavaju pa ga omalovazavaju...a ovaj kvazi navijac Novaka sto pise da su RG i OI rezervisane za Nadala i Federera,jel ti covece vidis sta pises?Koliko je Novak osvojio slemova u poslednjih godinu dana?Zadnja tri je uzeo,4 od poslednjih 5...Ali ne favorit je Federer koji nije uzeo slem od AO 2010,znaci vise od dve godine...

        Ili Nadal koji je gubio tri finala slemova zaredom od Novaka i postao prvi u istoriji po tome...Malo ste preterali sad vec,nije Novak apsolutni favorit,ali nikako to nisu ni ova dvojica.
        Niko ne kaze da Novak nece da osvoji ostale turnire,ali je jasno stavio do znanja sta su prioriteti ove godine.Proslu sezonu je nemoguce ponoviti.

        Previse ste znacaja dali jednom finalu Monte Karla,sto ce se verujem vrlo brzo videti ;)
        Kvazi navijac ima ime i kada me prozivas napisi barem moj nick.I nemoj nista da mi pricas i navijanju molim te.Ja sam samo realan,Novak je po mom misljenju na US openu i AO ubica i da nije Federera imao bi vec 4 us opena.A jedva cekam RG i OI,mada ljudi zapostavise Wimbledon koji je meni mnogo bitniji od OI ali nema veze...Znaci ubuduce kada pricas o meni poslacu ti samo moj kanal sa you tuba,pa razmisli da li bi gubio vreme kao sto sam ja gubio....

        Comment


        • Gari NS, nisam ja "ova", malo kulturice ne bi bilo na odmet.
          Na ostale stvari sto si napisao, ne bih dala komentar.

          pozdravcic od "ove"
          One and only - Rafael Nadal

          Dream it, and then make it happen!

          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

          Comment


          • Originally posted by Rafanatic View Post
            Gari NS, nisam ja "ova", malo kulturice ne bi bilo na odmet.
            Na ostale stvari sto si napisao, ne bih dala komentar.

            pozdravcic od "ove"

            Nisam mislio nista lose stvarno,ako sam te uvredio time sorry

            Sto se tice ostalih stvari ni nemoras da dajes komentar,video sam sve sto si napisala u prepirci sa Vladanom,samo cu ponoviti jos jednom-nemojte da na osnovu jednog meca u MC,gde je Nadal zasluzeno dobio Novaka,da odma mislite kako je nasao lek za njega.Ne zaboravi od koga je taj Nadal izgubio tri poslednja finala slema zaredom,sacekajte da vidimo RG I W,pa ako tu Nadal pobedi Djokovica,onda ci i ja reci da je nasao lek.
            A i ovo za navijanje,ako si realna,znas i sama da tenisere iz istocne Evrope manje postuju i vole i da to ima uticaj.Takodje i rezultati imaju,sto se vidi po velikom porastu Noletovih fanova u poslednjih godinu i po dana.

            Hvala na pozdravu,pozdraljam i ja tebe sugradjanko
            Last edited by Gari NS; 09-05-12, 00:57.

            Comment


            • Nismo se mi sad doticali ni lekova, ni MC ni ovog ni onog Vreme ce pokazati svoje.

              Nisam se uvredila, samo sam ti malo skrenula paznju, rekla bih da si moj Novosadjanin pa da ne pomisle ljudi da smo nekulturni
              One and only - Rafael Nadal

              Dream it, and then make it happen!

              Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

              Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

              Comment


              • Originally posted by TheZIX90 View Post
                Kvazi navijac ima ime i kada me prozivas napisi barem moj nick.I nemoj nista da mi pricas i navijanju molim te.Ja sam samo realan,Novak je po mom misljenju na US openu i AO ubica i da nije Federera imao bi vec 4 us opena.A jedva cekam RG i OI,mada ljudi zapostavise Wimbledon koji je meni mnogo bitniji od OI ali nema veze...Znaci ubuduce kada pricas o meni poslacu ti samo moj kanal sa you tuba,pa razmisli da li bi gubio vreme kao sto sam ja gubio....

                Nema razloga da se ljutis,nisam mislio nista lose kao ni sa Rafanatic.Ako sam te uvredio ok izvini.Ali ajde sad mi objasni na osnovu cega kazes da Novak nema sanse na RG,W i OI a Nadal i Federer sigurno osvajaju?Ko je pobedio ove godine na jedinom do sad odigranom slemu?Ko je uzeo 2 od 4 najveca turnira ove godine?Ko je uzeo poslednja 4 od 5 slema?
                Odogovor znas vrlo dobro,i onda mi pojasni kako mozes staviti ovu dvojicu za favorite ispred Novaka.Zar mislis da Djokovic moze da pobedi sve meceve i osvoji sve turnire?To je nemoguce i prosla sezona se ne moze ponoviti.
                Sto se mene tice i bolje sto ce ovako da ulazi u RG,nema pritiska kao prosle godine.Ljudi cim Novak odigra malo slabije,odma pocnu da histerisu i da govore kako je gotov.
                Opustite se malo,zamislite sta onda da kazu navijaci Federera.Pa oni su navikli na stalne uspehe,covek ima najvise GS u istoriji,a evo dve i po godine nije uzeo slem...Normalno je da teniseri imaju krize...

                Comment


                • Originally posted by Gari NS View Post
                  Nema razloga da se ljutis,nisam mislio nista lose kao ni sa Rafanatic.Ako sam te uvredio ok izvini.Ali ajde sad mi objasni na osnovu cega kazes da Novak nema sanse na RG,W i OI a Nadal i Federer sigurno osvajaju?Ko je pobedio ove godine na jedinom do sad odigranom slemu?Ko je uzeo 2 od 4 najveca turnira ove godine?Ko je uzeo poslednja 4 od 5 slema?
                  Odogovor znas vrlo dobro,i onda mi pojasni kako mozes staviti ovu dvojicu za favorite ispred Novaka.Zar mislis da Djokovic moze da pobedi sve meceve i osvoji sve turnire?To je nemoguce i prosla sezona se ne moze ponoviti.
                  Sto se mene tice i bolje sto ce ovako da ulazi u RG,nema pritiska kao prosle godine.Ljudi cim Novak odigra malo slabije,odma pocnu da histerisu i da govore kako je gotov.
                  Opustite se malo,zamislite sta onda da kazu navijaci Federera.Pa oni su navikli na stalne uspehe,covek ima najvise GS u istoriji,a evo dve i po godine nije uzeo slem...Normalno je da teniseri imaju krize...
                  Brate jednostavno koliko god Novak dobro igrao uvek cu na RG da stavim Nadala kao favorita,a na Wimledonu Fekija.Jednostavno sto Novak na Rg nema ni finale,a Rafa ga je osvajao 6 puta i zato sto je najbolji ikada na sljaci,a za Wim zato sto ga je Feki osvajao isto 6 puta,a Novak samo jednom.A svi znamo kako se Novak kliza po travi.Nista ne oduzimam Novaku,on je po mom misljenju jedan od najvecih svih vremena,treba mu jos GS da bi mogao rame uz rame sa FEdom i ostalima,po igri je u top 5.Ali brate jednostavno prosle god ga je sve htelo,ove nece.Ja stvarno ne vidim kako ce on osvojiti Rg i OI na travi,ali daj Boze da gresim pa me svi pljujte.Novak ce uvek na AO i US meni biti u prva dva favorita,ali na ostalim tek drugi ili treci....POzz i pogledaj neki moj klip ;-)

                  Comment


                  • Originally posted by TheZIX90 View Post
                    Brate jednostavno koliko god Novak dobro igrao uvek cu na RG da stavim Nadala kao favorita,a na Wimledonu Fekija.Jednostavno sto Novak na Rg nema ni finale,a Rafa ga je osvajao 6 puta i zato sto je najbolji ikada na sljaci,a za Wim zato sto ga je Feki osvajao isto 6 puta,a Novak samo jednom.A svi znamo kako se Novak kliza po travi.Nista ne oduzimam Novaku,on je po mom misljenju jedan od najvecih svih vremena,treba mu jos GS da bi mogao rame uz rame sa FEdom i ostalima,po igri je u top 5.Ali brate jednostavno prosle god ga je sve htelo,ove nece.Ja stvarno ne vidim kako ce on osvojiti Rg i OI na travi,ali daj Boze da gresim pa me svi pljujte.Novak ce uvek na AO i US meni biti u prva dva favorita,ali na ostalim tek drugi ili treci....POzz i pogledaj neki moj klip ;-)
                    Znas sta je definicija navijaca? Ali pravog a ne kao sto ste ti i jos neki ovde.
                    Da navijas za svog igraca i kada mu ne ide, kada ne moze da se sastavi, kada nema sanse da pobedi...
                    To je za mene navijac a ne samo kada pobedjuje, tako je samnom i sa Zvezdom, 5 godina posta ali to ne znaci da cu ja ikada prestati da je podrzavam, 20 godina to da traje ja cu uvek biti uz Zvezdu.

                    Na US openu si covece otvoreno pisao kako je mlitav, kako je pusher, kako ne napada vise......
                    To nije navijac.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Vec vidim u filmovima kako teroristu glume Svajcarac ili Spanac, a ne Srbin/Bosanac... totalno nema veze iz koje si drzave, ljudi sirom sveta totalno znaju gde se nasa drzava nalazi i totalno nemaju predrasude

                      Sto se tice uspeha u onome cime se bavis - slazem se da je to osnova popularnosti, ali nije presudno.
                      Jer upravo je Mesi pravi primer - priznat kao najbolji fudbaler sveta i vise postovan, ali sigurno ne i popularniji od Ronalda. Kao sto je Bekam najpopularniji, a nesto ne verujem da je imao isto uspeha kao i Mesi.

                      Sto se tice Novakove igre, ona se svakako menjala tokom godina kako bi postigao ono sve sto je postigao do sada. Video je da nesto mora da menja, a on posto se od malih nogu nije mogao zadovoljiti sa necim sto nije samo najbolje - evoluirao je i pronasao savrsenu igru. U danasnjem tenisu, na ovakvim podlogama samoubistvo je da si agresivan i ofanzivan igrac. Pojesce te igraci kao sto su Marej, Novak ,Rafa... Ali zato se vidi da u najbitnijim poenima Novak preuzima inicijativu i napada, i to mi je izuzetno drago.
                      Danas su fizicka sprema i defanziva sve u tenisu. Federeru zato skidam kapu, nema potrebe objasnjavati zasto.


                      Hvala vam na svim ovim komentarima, taman me je Nole malo zasitio sa svojim uspesima, ali sada mi se vratila zelja za novim titulama i dominacijom. Za sada AO i Miami - nadam se da ce i narednih godina imati ovako ocajnu sezonu
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ne vredi Zile, nisi navijac Novakov.

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Vec vidim u filmovima kako teroristu glume Svajcarac ili Spanac, a ne Srbin/Bosanac... totalno nema veze iz koje si drzave, ljudi sirom sveta totalno znaju gde se nasa drzava nalazi i totalno nemaju predrasude

                          Sto se tice uspeha u onome cime se bavis - slazem se da je to osnova popularnosti, ali nije presudno.
                          Jer upravo je Mesi pravi primer - priznat kao najbolji fudbaler sveta i vise postovan, ali sigurno ne i popularniji od Ronalda. Kao sto je Bekam najpopularniji, a nesto ne verujem da je imao isto uspeha kao i Mesi.

                          Sto se tice Novakove igre, ona se svakako menjala tokom godina kako bi postigao ono sve sto je postigao do sada. Video je da nesto mora da menja, a on posto se od malih nogu nije mogao zadovoljiti sa necim sto nije samo najbolje - evoluirao je i pronasao savrsenu igru. U danasnjem tenisu, na ovakvim podlogama samoubistvo je da si agresivan i ofanzivan igrac. Pojesce te igraci kao sto su Marej, Novak ,Rafa... Ali zato se vidi da u najbitnijim poenima Novak preuzima inicijativu i napada, i to mi je izuzetno drago.
                          Danas su fizicka sprema i defanziva sve u tenisu. Federeru zato skidam kapu, nema potrebe objasnjavati zasto.


                          Hvala vam na svim ovim komentarima, taman me je Nole malo zasitio sa svojim uspesima, ali sada mi se vratila zelja za novim titulama i dominacijom. Za sada AO i Miami - nadam se da ce i narednih godina imati ovako ocajnu sezonu
                          TO pricam majku mu! MAlo li je? Bravo Prskaj
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Dobar je ZIX dok kuka tokom meča, ali je sad izašao iz kolosijeka

                            Originally posted by TheZIX90
                            Sto kaze Vladan svima je isto,a on samo kuka.Zato i nije klasa Nadala i Feda,jer ja kada gledam Federara koji nije u formi ili Nadala,ni priblizno ne izgleda ovakvo mucenje kao kada igra NOvak,to je najvece mucenje za gledanje...
                            Nadal nije kukao na ovu podlogu? Nadal se nikada ne muči?

                            Originally posted by TheZIX90
                            Ma ja na forumu vazim za serijskog ubicu,ali ne razumem zasto.NOvaka gotivim kao sportistu najvise ali realno tezak je za gledanje jer mu sve smeta.Ja se divim Fedu jer on covek 15 godina izlazi na teren i igra,a ne smeje se sarkasticno.Ne znam sto misle da hejtujem,ja samo kazem ono sto svi misle i zato ga publika ne voli uopste u svetu,ne racunam seljake koji zvizde nego normalnu publiku...
                            Ti si psiholog, pa možeš procijeniti da mu sve smeta? Novak je popularan u Aziji i gle čuda Italiji, nije ti to malo čudno, da možda nema veze sa sponzorom? Neko je spomenuo Beckhama, takvu popularnost će teško dostići Messi koji je masu puta kvalitetniji igrač. Jeremy Lin u NBA ligi je prodao više dresova od Jamesa, Kobea, Wadea, nije im ni do koljena niti će ikada biti, smiješno ih je i porediti.

                            Originally posted by TheZIX90
                            Brate zasto mislis da ga mrzim,bas me briga da ga mrzim.Ko sam ja pa da ga mrzim.Ja ti samo kazem da se ponasa bahato i da ne trenira vise uopste,a samo pogledaj Nadala i Federara sutra kako ce da igraju.Nema kiselog smejanja i gledanja u svoj box kao da su mu oni krivi.Zato oni imaju 16 GS i 10 GS,a on 5.Svaka mu cast prosle godine,ali brzo ce pogubiti sve to...
                            Pa ti znaš i da Novak više ne trenira Šta će pogubiti? Sad da okači patike o klin, to će biti jedna velika karijera, budi sretan dok igra i uživaj, jer narednog našeg tenisera sa ovim kvalitetima nećemo doživjeti ni ti, ni ja, ni bilo ko sa ovog foruma. Sa ovakvom karijerom nije zaslužio pljuvanje taman da ne dobije ni1 meč do kraja, možemo ga kritikovati i to ćemo sigurno raditi ali ti baš pretjeruješ bez ikakvog osnova.

                            Originally posted by TheZIX90
                            Brate ne dizem ruke,ali ovo sto on radi je katastrofa.To sto si rekao za agresivnu igru,znaci u pravu si 1000 posto.To je sve od promene reketa,jer znas i sam ako igras tenis kakav je Head a kakav Wilson.Ja igram cesto i bas se razlikuju iako ljudi misle daje isto.POlako se plasim da ce krenuti njegov sunovrat kao Jelena i Ana,ali nadam se da gresim.Samo moras da se slozis sa mnom da o RG moze samo da sanja...
                            Porediš ga sa Anom i Jelenom? Šališ se? Iako se ne odnosi na mene, na osnovu čega zaključuješ da o RG-u može samo da sanja? Da se mene pita ne bi on igrao ni Madrid, nadam se da će što prije pokupiti kofere odatle i proći bez posledica.

                            Originally posted by bojanaBG
                            Pa sta mislis kako bi izgledalo da on broji protivniku koliko tpaka loptu?
                            A ako je ikako moguce, posle onog ucutkivanja sam jos vise navijala za njega
                            O brojanju koliko je puta tapkao lopticu nema ništa loše, i treba da broji ako se radi o prekoračenju vremena. Da se mene pita protivnik koji ne poštuje pravila, a time ne poštuje ni mene, ne zaslužuje ni da mu se pruži ruka na kraju. Problem nastaje što nekada prije nije iskoristio veliki uticaj, i nije se žalio na otezanje svog najvećeg rivala, tu se morao izvršiti pritisak da se strogo kažnjava, ali je on nastavio da glumi gospodina pa je imao samo povremene komentarčiće onako stidljivo. A nije da nije imao podršku, Ljubo je u tim počecima baš bio ogorčen na pauze koje pravi Nadal. To je teška povreda pravila igre, a on bi danas brojao oko 20 GS da se to nije tolerisalo. Ipak je njemu više stalo do imidža i para, nego otvorene borbe protiv nekoga ko krši pravila igre, pa makar taj neko bio i najveći protivnik.

                            Originally posted by majabl View Post
                            Novak ce tesko ikad imati fanova koliko Nadal i Federer. Sa Federerom ga necu porediti, njemu ce tesko ko biti ravan, govori ne znam koliko jezika i izgleda kao pravi gospodin i kad pije kafu i kad vozi Mercedes i na terenu (ako neko od mog drustva ovo procita, gotova sam ) Rafa je bio brend i sa 19-20 godina, mozda i veci nego Novak sad. Jednostavno, fali mu nesto, neka globalna simpaticnost i prepoznavnost koju imaju Rafa i Rodzer... (pored Najka i ostalog materijalnog koji su nesporno uticali na sve to).
                            Evo, sad sam gledala fanove na fejsu, Nadal ima preko 10 miliona, Djokovic ni dva trenutno, bez obzira na proslu godinu...
                            Nike je daleko najmoćnija kompanija što se opreme tiče i uticaja u sportskom svijetu, i njima je u cilju da formiraju brendove na kojima će zarađivati ogromne svote novca. To su izgleda savršeno odradili, jer se svijetu čini da je gospodin i dok kafu pije, time su obje strane zaradile enormne svote novca. Gledala si fanove na fejsu Nadala i Novaka, Španija ima oko 50 miliona stanovnika i nadam se da Novak nikada neće imati fanova kao Goaterer i Nadal, a da će skupljati velike titule, samo to je važno.

                            Comment


                            • Bas me zanima, da npr ja kao ovde deklarisani navijac Federera, pocnem da ga kritikujem i se zalim na njegovu igru, ponasanje i sl, dal bi pola foruma skocilo da me ubedi da to nije tako?
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Ne bi 100%, ali bi dobila ban od mene, cisto na prijateljskoj osnovi
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X