Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shpageti View Post
    Ma da haha ,chak bih nekad Manolu i druzini rekao da me odmah ubacaju u SF,da ne bude priche ovo ono i tako to ...
    ma da, opušteno!
    ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

    Comment


    • Originally posted by Rafanatic View Post
      Da, on je za te fashion issues Ma sav mi je totalno moderan. Avangardan lik.
      Nisam siguran al mislim da je stavio i zlatni sekutic !
      SignaturE se cheka ...sigpic

      Comment


      • ludost bez granica.
        One and only - Rafael Nadal

        Dream it, and then make it happen!

        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

        Comment


        • Sergiy Stakhovsky na Twitter-u : "After playing a match on blueclay court 6 I can say with full responsibility on my shoulders that it is the worst court of @ATPWorldTour."

          edit: Inace, pobedio je covek, nije sad da je izgubio pa da se zali.
          One and only - Rafael Nadal

          Dream it, and then make it happen!

          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

          Comment


          • Originally posted by Rafanatic View Post
            Sergiy Stakhovsky na Twitter-u : "After playing a match on blueclay court 6 I can say with full responsibility on my shoulders that it is the worst court of @ATPWorldTour."

            edit: Inace, pobedio je covek, nije sad da je izgubio pa da se zali.
            nisam iznenadjena utiskom. čuj,plava pljaka !!!
            ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

            Comment


            • Kada se ocekuje povratak Soderlinga , da li postoji sansa da zaigra na RG ? Ili ce da uskoro objavi kraj teniske karijere kao sto je i sa Ancicem bio slucaj
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • najverovatnije ga ceka ista sudbina,ne moze da trenira kako treba ,a samim tim ni da igra na nekom ozbiljnijem nivou
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • I da se vrati, nece to nikada biti isti onaj Soderling kakvog ga pamtimo...
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • http://www.sportal.rs/news.php?news=73729

                    Hahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahha... ovi zajebali i Kostunicu....hahahhahahhhahahahahahahahahah
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Odgovrio sam Rafanatic i ispisao toliko da bi tema bila zakljucana i sve sam to izgubio
                      Sad vise nemam snage
                      U kratkim crtama, vise Francuzi vole Novaka nego svog najveceg sampiona Nadala, on nema sansu u Francuskoj protiv Rogera i naravno Francuza, u ostalim situacijama mi se cini da ga vise vole.
                      Sto se Srdje tice ve sam rekao, bilo je jednom i da vidim kako bi se drugi ponasali u toj situaciji.

                      Ivane ti znaci ne priznajes da se on promijenio na bolje? Kad preda zasto je predao, nije mu nista, folirant, kad ne preda i izgubi zasto nije predao, narodu nikad udovoljit. Pogledajmo situaciju iz Londona i problema sa socivima u mecu sa Nadalom. Svasta se govorilo za njega posle toga. Isti problem je imao par mjeseci kasnije u Melburnu protiv Berdycha. Medjutim tada nije htio ni da pisne, iako je samo radi toga drugi set otisao u TB iako se vidjelo da mu itekako smeta. Mats ga je pofalio tokom tog meca, ej covjek koji ga bas nije volio, koji ga sad itekako postuje i koji tako lijepo prica o njemu. E pa ako mu je on priznao onda bi trebali jos neki. Mora se priznati da napreduje, trudi se.

                      Ne opravdavam psovanje navijaca i to treba da izbaci, ali ispade da to stalno radi, a ne radi.

                      Sto se Delpa tice vidim da se mnogima ne svidja sto se usporeno krece izmedju poena, a kad poen pocne leti, meni to apsolutno ne smeta, njegovo govor tijela je takav, ponasanje na terenu, mozda i neko zavaravanje protivnika, njegova stvar.
                      Last edited by Vladan; 08-05-12, 22:49.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vladane ti mora da si pravnik, pa ni Srdjo ne bi imao snage ovoliko da brani Novaka. Posebno ne ovako efikasno, kako to sve Vladan ublazi, a pomalo uvelica sta drugi rade

                        Comment


                        • Ma meni strasno smeta kad se ne vidi druga strana medalje ;)
                          Kakav crni pravnik, pu, pu
                          Last edited by Vladan; 08-05-12, 22:59.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne vole Nadala Francuzi, to jeste tacno, ali opet mu i te kako publika pruza podrsku na tribinama, nisu na tribinama samo Francuzi. To sto se Francuska i Spanija ne mirisu bas je druga a i duga prica. Zna se da je Roger neprikosnoven u Fr, to nije nista cudno ni novo. Njega jednostavno tamo vole, zapravo vole ga svuda. Nemaju dzaba on i Rafa zajedno 20 i kusur miliona fanova na facebook-u. Novaka ljudi tesko prihvataju, suvise je sirov na terenu, ajde da se tako izrazim. Ja razumem i adrenalin i sve, ali brate mili, sto je mnogo, mnogo je. A to s Srdjom, pa nije bas da je bilo samo jednom... Sad ga vise roditelji ni ne prate, tu su devojka i brat, za koga se uvek pitam sta radi inace u zivotu, osim sto odigra 3 meca godisnje, al' ajde, nije to tema. Pominjao si kako Novak aplaudira protivnicima... svaka njemu cast, lepo je to, ali secam se ja vrlo dobro i onog jednog aplauza na USO11, kad je Fed pogodio viner ramom reketa, pa mu je Djokovic ironicno aplaudirao, ali bas u ram. Ma mogla bih ja roman pisati o svemu tome, to su vecinom i razlozi zasto ne navijam za njega. I vrlo bitna stvar- ne navijaju ljudi samo za onog ko igra najbolje, ko osvaja trofeje i slicno, dosta ljudi prosto zavoli neciju licnost, duh, energiju, sarm, skromnost, finocu, eleganciju, kulturu... NA TERENU!! Mi ne znamo ko je kakav u cetiri zida, mi znamo ono sto oni zele da znamo, ono sto pokazu pred kamerama i na terenu. To se sve moze kontrolisati i nauciti, ako vec nemas to u sebi. Novak je fin kada mu ide, a kada mu ne ide, to je mucenje za gledanje. Tad cesto pokaze i vise nego sto bi trebalo i smelo.

                            edit: a sto se Delpa tice, kakvo crno zavaravanje protivnika, pa on to radi stalno i bas zato ne verujem da su mu takve namere, svi znaju da on to radi i ne moze nikoga zavarati, sve i da hoce. Misljenja sam da on jednostavno stedi energiju, dok Marej to radi iz razloga sto ne moze da skakuce i trci posle poena i pritom da prica sam sa sobom, nekako ne ide
                            Last edited by Rafanatic; 08-05-12, 23:09.
                            One and only - Rafael Nadal

                            Dream it, and then make it happen!

                            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                            Comment


                            • Vladane, na trenutak sam pomislila da ti je neko dijete provalilo sifru i da onako puna srca brani Novaka. U momentu mi je cak i simpaticno bilo...
                              Nemam namjeru upustati se u neke dublje rasprave po 1234567. put, svi oni imaju mane, pa i Delpo (mada si nasao Delpa kritikovati za jedinu mogucu manu u ponasanju na terenu koju ima, dok Djokovicevu svaku imas opravdanje)... Novakovi u boksu su zasluzili sve sto im kaze, publika je odvratna i sve je zasluzila i da ih salje u tri krasne, ali zato Noletovi roditelji nisu zasluzili da im Federer kaze "be quiet". Daj malo realnosti... ;)
                              Koliko god je Djokovic napredovao kao osoba, toliko je i postao prava zvijezda (nemam drugog izraza), jos malo pa ce u tim pobunama i zalbama postati gori od Nadala... a ne sjecam se da je ranije to ikad radio. Mada, sve to ide uz popularnost i broj koji mu stoji uz ime... A ne slazem se da je smanjio grimase, jeste prosle godine, kad mu je sve polazilo za reketom. Ove godine je opet onaj stari, namrsteni Djokovic...

                              Comment


                              • Rafanatci slazem se, meni se svidja Novakova harizma, neposrednost, duhovitost, pokazivanje emocija mada je sto se duhovitosti Andy neprikosnoven i sto je najvaznije kad je pocinjao igra i ta doza drskosti. Ja nikad necu moci da navijam za Nadala, ne svidja mi se sto kad mu ne ide trazi MTO, sto na taj nacin prekida protivnikov momentum, ne svidja mi se njegova igra, mnogo mi je bliza Federerova, ali sam tada navijao za Safina ne za Rogera, bas zato sto je mnogo blizi Novaku i sto je mnogo vise emocije pokazivao. Dok se Novak nije pojavio.
                                Sto se fanova tice nista to ne znaci, Novak je evo dvije godine mnogo popularniji i ima vise glasova na najvecem teniskom forumu na svijetu, Nadal najomrazeniji godinama. Spanija i Srbija ne mogu da porede po broju stanovnika, jos je tu Latinska Amerika. Mene nikad nije previse zanimalo odakle ko dolazi. ALi ljude zanima generalno i to razumijem.

                                Majo moze Robert da svasta kaze Novaku ovaj mu ne bi rekao da cuti u to sam ubijedjen, to je ogromna razlika.

                                A samo prlistaj temu i vidjeces mnoge kritike na racun Novaka danas i faljenja Rogera, pracenja i komentarisanja svih igraca za razliku od 90% foruma.

                                Sto se Delpa tice rekao sam ono sto vidim da ljudima smeta sto se njega tice, meni ne smeta, ali vi citate kako vam odgovara, ja tu nista ne mogu.
                                Last edited by Vladan; 08-05-12, 23:11.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X