Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace Nadal i Djokovic su otvoreno protiv plave sljake,jos od prije i Roger ali ko su oni?Pita se svemocni Tiriac
    sigpic

    Comment


    • Zao mi je sto ne idem ove godine u Madrid, stvarno me zanima kako to izgleda
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Vidljivost loptice ce biti bar 15% bolja zbog plave sljake i gospodina Tiriaca.Hvala vam gospodine sto poboljsavate ovu igru
        sigpic

        Comment


        • Da prva trojka je protiv, ali, videćemo.. navika je čudo, kao i prihvatanje novina, možda im se na kraju i svidi ( čitaj: zavisi ko će podići pehar ).
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa te inovacije tipa plava sljaka u Madridu i roza na RG-u (samo 7. juna) su dobre za nas gledaoce, e sad, za tenisere je druga prica. Treba se navici na to. U kratkom vremenskom periodu igrate na normalnoj sljaci, zatim na plavoj, a onda opet na normalnoj. Kada igras na toj sljaci imas osjecaj kao da si na betonu zbog boje, plus je u Madridu brzina pa skoro kao na IW-u, ako ne i brza
            Ne znam, meni licno se to svidja, cisto da vidimo nesto novo. E sad, svakako ne bi valjalo da svi pocnu da farbaju sljake, na sta bi to licilo... Potpuni sarenis, ne bi se znalo koja je podloga u pitanju.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Mozda loptice da budu crvene i da se igra sa reketima koji svijetle.That would be great
              Ko nema svijetleci reket neka se ne pojavljuje u Madridu
              Last edited by Vladan; 23-04-12, 15:48.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Mozda loptice da budu crvene i da se igra sa reketima koji svijetle.That would be great
                Ko nema svijetleci reket neka se ne pojavljuje u Madridu
                Svejedno, ko zna da li ce i sledece godine biti plava sljaka, mislim da ce ovo biti samo proba, ako izazove potpuno negativne reakcije (sto vec jeste), i ako ne bude bilo nikakvog profita (tu mislim na posjecenost gledalaca), onda ce vratiti normalnu boju.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Nadal je rekao postoji samo jedan pobjednik u ovoj prici,Ion Tiriac.
                  Ima sledece godine da bude sarena sljaka,pa znaju svi ovu seljacinu
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Evo kako se pravi plava šljaka, koja će, po prvi put u istoriji ovog sporta, biti predstavljena na Mastersu u Madridu.

                    e ovo ce stvarno biti zanimljivo ako bude...mada ce tragovi loptice verovatno biti dosta manje vidljivi pa se pitam da li ce da koriste challenge sistem

                    Comment


                    • Originally posted by Killuminati View Post
                      e ovo ce stvarno biti zanimljivo ako bude...mada ce tragovi loptice verovatno biti dosta manje vidljivi pa se pitam da li ce da koriste challenge sistem
                      Tragovi loptice nece biti manje vidljivi, vidljivost ce biti ista kao i prije, mozda cak i bolja. Sve zavisi od nakvasenosti terena vodom. Suludo je pricati o uvodjenju challenge sistema ;)
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Juce je Viskovic rekao da je trag lakse uocljiv na plavoj podlozi nego na obicnoj..

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Juce je Viskovic rekao da je trag lakse uocljiv na plavoj podlozi nego na obicnoj..
                          Eto vidite... Upravo sam to i rekao.
                          Nisam slusao Nebojsu, ali znam da to zavisi od toga koliko je teren nakvase vodom. Trag ce vjerovatnije biti svijetlo plave boje, i bice lako uocljiv, dok je teren tamno-plave boje.
                          Kako god, uskoro cemo sve vidjeti.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Sta je sledece?Crvena trava?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Sta je sledece?Crvena trava?
                              Vidi ovog Nadala drugog...
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • http://www.profesionalnitenis.com/na...m-atp-turniru/

                                kvalitetan i veoma informativan tekst naseg kolege
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X