Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se nadam da Novak ove godine nece tamo igrati,ako se dobro odradi MC neka to propusti
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Ma,neka je! Da vidimo barem nesto novo

      Imam osjecaj da ce Roger biti nepobjediv na plavoj sljaci
      Ma osim boje nema nikakve razlike u odnosu na "obicnu" sljaku, jedino ako nesto ne ubrzaju organizatori. Mada nema potrebe Madrid je i prosle godine bio brz za jednu sljakastu podlogu

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Nece igrati u MCu,Barseloni i Estorilu sigurno,postoji mala,ali bas mala sansa da igra u Madridu ili Rimu

        Inace Dule je uzeo MC,ako ima zaintresovanih za otvaranje Madrida i Rima neka se jave

        odradicu ja otvaranje za Rim, to mi je jedan od omiljenih turnira
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Za nas tv gledaoce je bolje, bolje ce se videti loptica. Ne secam se da li se prosle godine u Rimu ili Madridu slabije videla loptica u dnevnom terminu.

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Ma osim boje nema nikakve razlike u odnosu na "obicnu" sljaku, jedino ako nesto ne ubrzaju organizatori. Mada nema potrebe Madrid je i prosle godine bio brz za jednu sljakastu podlogu
            Nema tamo sljake tako da ce sigurno biti brzo,jos su uslovi skoro pa dvoranski.
            Originally posted by prskaj View Post
            odradicu ja otvaranje za Rim, to mi je jedan od omiljenih turnira
            Odlicno,ajmo i dobrovoljac za Madrid
            Originally posted by unagi View Post
            Za nas tv gledaoce je bolje, bolje ce se videti loptica. Ne secam se da li se prosle godine u Rimu ili Madridu slabije videla loptica u dnevnom terminu.
            Neozbiljno je to ako mene pitas,ok je za neke manje turnire ali Masters je u pitanju.Najveci problem imam da vidim loptu u MCu
            sigpic

            Comment


            • Ja obecavam da cete iz Rima imati ekskluzivne izvestaje
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ja obecavam da cete iz Rima imati ekskluzivne izvestaje
                Slike sa Novakom da nam saljes obavezno
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/...3.html#more-id

                  Sta mislite vi o ovome?

                  Comment


                  • Mareju bi to pomoglo ali od toga nema nista

                    Trebali su da pomenu i dva neizvesna finala iz 1991. ali od Eurosporta ne ocekujem puno
                    Last edited by ClayWarrior; 04-04-12, 09:27.
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • ne bih bio za to da se finale Miami igra u 3 dobijena seta

                      Comment


                      • Svakako sam za,ipak su mecevi na best of 5 nesto posebno i voleo bih da ih vrate.Sto se sljake tice,najslabije se loptica vidi u rimu,preko dana to je skoro nemoguce,makar za mene coravog

                        I da,ja cu otvoriti za Madrid;)
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Ja sam za to, ranije nisu bili ni slobodni u 1. kolu, a igrali su best of 5.
                          Neka im ostave da budu slobodni u 1. kolu, ali best of 5 u finalima svih mastersa, a posebno WTF bi trebali da vrate, zato sto po meni gubitak koncentracije na 10 minuta u best of 3 znaci i gubitak celog meca, a to ne moze da se desi u best of 5.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Dacho a ko otvara za MC

                            Comment


                            • Dusan,ako se ne varam
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • aha,a Bojana nam kao sto rece donosice eksluzivne izvestaje iz Rima

                                Comment

                                Working...
                                X