Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ok je znati ali bas svaki dan da pises romane na svaku temu je previse. (za mene) Jos kad se vise njih ukljuci haha
    Niko im ne brani daleko od toga vec samo kazem "kako im ne dosadi".

    btw Sledece godine turnir u Madridu ce se igrati na plavoj sljaci.;) Nadal je protiv, cak je i na tviteru negativno komentarisao tu odluku

    Comment


    • Meni se svidaju bas ovi dugacki postovi jer oni imaju sto da kazu ,osobito za one koji vole tenis a ne znaju puno o njemu

      Comment


      • Meni to obicno znaci da cu nesto pametno procitati :P

        Comment


        • Originally posted by DangerAce View Post
          Preterivanje svaki post 20 000 reci . Da li se takmice ko ce duzi post da napise?
          Cim vidim te kilometarske postove odmah predjem na sledeci. Treba imati meru.
          A da pokušaš s forumom za predškolsku uzrast?
          Šalim se ja, no hard feelings. Inače, žao mi je ako koga zamaram s postovima, ali takav sam, uvijek inflacija riječi, analiza i recenzija svega i svačega, daleko od toga da želim biti pretenciozan, riječi i skakanje s teme na temu sami idu. Nego eto, kako pišem magistarski sam zamijenio dan za noć i nakon posla mi pisanje o tenisu dođe kao jedna mala krijesnica zadovoljstva.

          Vjerujem da će biti još zanimljivih tema poput ovih pa da nastavimo.

          Comment


          • Pusti ti njega i slobodno daj neku novu temu ili razmisljanje, ovako u pola noci
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Fed je danas kompletirao sva finala mastersa. Da li je jos neko do sad to uspeo?

              Comment


              • Znaci jos jedan rekord? Sto radi Peki... Nema koji rekord nije postavio. Da li licni, Bazelski, Svajcarski, Juznoafricki...

                Ne znam. Tu nam CW moze pomoci, ali mislim da nema potrebe. Sigurno je da niko prije Pekija nije kompletirao sva masters finala...

                Comment


                • Nema ih niko osim njega
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • A Djokovic? Koliko je on blizu da kompletira to. Ipak je ove godine usao u finala, dje je god igrao. Nije Pariz, Sinsi i MK. Nek je igrao finala bar dva od ova tri i eto da mu nedostaje jos jedno. I to sve u 24-oj godini.

                    Comment


                    • Njemu fali Sangaj a Rafi Sinsinati
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • A da... Nije igrao ni Sangaj... Maj bed... I eto dodjosmo do toga da to kompletiranje mastersa i nije neki veliki rez, s obzirom da ce i ova dvojica to uraditi, i to dobro prije njega.

                        Comment


                        • Djokovic nema finale Sangaja, a Nadal nema Sinsinati, koliko ja znam.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            A da... Nije igrao ni Sangaj... Maj bed... I eto dodjosmo do toga da to kompletiranje mastersa i nije neki veliki rez, s obzirom da ce i ova dvojica to uraditi, i to dobro prije njega.
                            pa kako ce pre njega kad je on to vec uradio?
                            moze se samo reci da ce biti mladji kad kompletiraju sva finala mastersa, ali on je prvi u istoriji koji je to uradio...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Pa to sam i mislio, ali ne krivim te ako nisi razumjela... I da, bice prvi, jer su ovi poceli s tenisom 5-6 godina kasnije. Ali vec naredne godine bice prvi medju jednakima, s tim sto ce biti zapisano da su ovi stigli mnogo ranije dotle... I onda ovo kompletiranje svih finala mastersa, koje je jedino palo na um njegovim fanovima, ce biti samo jedna zanimljivost, veoma rijetko spominjana.

                              Comment


                              • Ne, ja sam savrseno dobro tebe razumela, samo sam precizno napisala sta ce se desiti, a isto tako smatram da on ima mnogo bitnijih rekorda, a ovaj neka slobodno drze Nadal, Djokovic ili vec neko treci
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X