Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Vilander ima 7 GS, tako da je njegovo misljenje itekako relevantno. I daleko od toga da je sto netacno rekao u ovom intervjuu. Cak je bio iskren za desetku.
    decko,znaci sta da ti kazem..kako mozes,ali kako mozes da aminujes ovako nesto??


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      toliko ga ne voli...toliko ne voli Novaka!a ja Wilandera tako mrzim.
      Pa sad ste jedan-jedan. On mrzi Novaka, ti mrzis njega i super.


      Two-time Grand Slam champion Yevgeny Kafelnikov is attempting to qualify as a golfer for the 2016 Olympic Games in Rio de Janeiro, the Russian press reported.

      "There are five more years before the start of the Olympic Games at Brazil," said the 37-year-old Kafelnikov, who won a gold meal in tennis at the Sydney Games. "This period is long enough to reach serious playing level. I'm not completely sure I will be able to earn an Olympic qualification, but I seriously want to try my skills in golf. I made this decision after my recent win at the Russian golf championship. I proved I'm capable of playing golf by winning the national title. However, I understand it's clear I have to practice for hours every day to reach a professional level."
      http://www.tennis.com/articles/templ...3156&zoneid=25

      Comment


      • Jedno te isto iznova i iznova.. Mats i ne sanja koliko je ovde popularan
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Bad Kolins u svom uobicajenom izdanju kada su pantalone u pitanju



          pred veliki dan za tenisku legendu i velikog coveka

          Last edited by ClayWarrior; 09-07-11, 20:20.
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Bad i njegove pantalone
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nikad necu razumjeti Wilandera jbg..no,ipak on nikad nije osvojio Wimbldon..pa otuda jos veca mrznja.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ne verujem da ima zlu nameru.Cinjenica je da je lakse postati broj 1 nego tu ostati,sad tek treba da se pokaze karakter.I pitanje je da li je on uopste stvarno izjavio,i ko zna kakva je njegova izjava u originalu,koliko vidim ovo su neke nase novine prenele
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Mozda si u pravu...ali bratee mislim da mu je proradio chir zbog Novaka


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • djokovic je uzeo 3GS u eri Fedeksa i Nadala sto je ravno 8GS u vreme kad je Vilander igrao
                    salu na stranu, covek je uzeo 7 titula do 24 godine, i to je veliki uspeh.ali ja sam siguran da se djokovic i ne obazire sta on blebeta

                    e da, i nole moze da podje Kafeljnikovim stopama, cini mi se da je rekao da bi posle tenisa igrao golf profesionalno.
                    predvidjam da ce biti jedini covek u istoriji koji je osvojio zlato na olimpijadi u dva sporta- tenis 2012 i golf neke 2028

                    Comment


                    • Ljudi,bez obzira ko za koga navija,Vilander jednostavno ne voli Djokovica.
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Vilander je covek koji daje izjave onako kako vetar duva inace pati od velicine licnosti kao i vecina ljudi i sve dok ga Novak ne preskoci po broju GS izjavljivace kako nije uradio nista posebno sto je i uobicajen odgovor za velikog tenisera a malog coveka

                        Comment


                        • Ljudi poput Matsa Novaku treba da budu dodatni vetar u leđa. Valja samo te negativne vibracije kanalisati na pravi način tj. pretočiti ih u svoju korist.
                          Mada generalno gledano treba razumeti Matsa. Kada kao neki "priznati teniski stručnjak" komentarišete nekog igrača da je on dobar ali da ipak nije to TO, a onda taj igrač od početka do polovine godine izgubi 1 meč, a dobije 50 i pri tome osvoji Vimbldon i pri tome izbije na I mesto ATP liste... ahm ispadnete malo smešni, jel da? Šta će sad čovek. Iz ove se kože u drugu ne može.

                          Comment


                          • Duxxe, si ti duxx sa Zone?

                            Comment


                            • Klonim se mislju da trebamo pozvati Matsa ne jedan "istinski" docek.. Jos na aerodromu..
                              Njega treba slusati kao nekog ljubitelja aforizama..
                              Covek je svo prethodno vreme u odnosu Djokovic/Marej, favorizovao do sada vecitog luzera, tako da to moze da prica samo neko sa povezom preko jednog oka..
                              Ne mogu da zamislim sta ce biti ako Novak "slucanjo" zvekne i US Open..
                              Novak je ove sezone zadivio ceo teniski svet!

                              Uzdravlje

                              Comment


                              • Pa onda ce biti: lako je uzeti 3 Slama u sezoni, treba uzeti 4 da bi bio pravi sampion

                                Comment

                                Working...
                                X