Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by amnesiac View Post
    Moram te ispraviti za Riosa. Od početka 2004. odnosno početka Federerove dominacije Marcelo Rios je bio na 107-om mjestu ATP liste a iste godine se povukao. Moya je bio od 2004 do sredine 2005 u Top 10 (9 mjeseci bio broj 4) ali mu je tada najbolji GS plasman bilo četvrtfinale Roland Garrosa 2004. Poslije polovine 2005 debelo je izašao iz Top 10 i nikad se nije vratio. Za Roddicka i Hewitta si u pravu. Dodaj još vremešnog ali vrlo dobrog čak i tada Agassija i posebno Nalbandiana i Safina jer su bili ozbiljniji igrači od Moye. Safin je jedini preko Federera tad i osvojio GS (Australian Open 2005). Umalo zaboravih J.C. Ferreroa. I on je bio jedan od onih koji mu je bio konkurent s početka dominacije.
    Slažem sa sa tobom u vezi Riosa i Nalbandiana, ali ostaje činjenica da tri godine nije igrao ni sa jednim od velikih šampiona, sem sa jako mladim Nadalom koji je bio pod posebnim programom Čika Tonija;).

    PS: Da li je neko poverovao da Federer nije gledao finale W između Noleta i Rafe !?
    Last edited by Godo; 06-07-11, 14:10.

    Comment


    • Sa Kurirovog () sajta
      Naša loža bila je uz ložu Nadalove porodice, delio nas je samo mali prolaz, ne veći od jednog metra. Odmah pored mene, sa desne strane, sedeo je stric i trener Rafaela Nadala Toni. Kad god je Nadal bio na našoj strani terena, on mu je, glasom kao preko megafona, davao instrukcije: „Serviraj u sredinu, duga lopta, pa slajs kratka, igraj poen po poen...“ Iako su na Vimbldonu pravila stroga, niko nije reagovao. Ovde nije bilo reakcije sudija, niti bilo kog drugog iz organizacije - kaže Mića Jovanović.
      Da li verujete da je ovo stvarno bilo?
      Znam ja da ga ujka kroz celu karijeru savetuje i onda kada ne treba (tokom meca), ali da li je to stvarno radio i u finalu sa Novakom?
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ljudi, svaka vam cast za diskusiju koja je bila juce i sinoc... Uzivala sam citajuci. ;)
        Moram vam priznati da mi je drago sto nisam bila tu, svakako ne bih imala sta pametno dodati, a sad sam imala sve na gotovo da procitam.

        Sto se tice ovog Nikolinog citata, prvo, to je KURIR!
        Drugo, ko je uopste Mica Jovanovic?
        I trece, bude coachinga cesto, daje Toni ponekad instrukcije Nadalu (mada nije jedini), ali da je to radio ovako kako ovaj opisuje... Ovakvu glupost odavno ne cuh.

        Comment


        • ne znam je li ko spomenuo, ali dogovar se humanitarni mec cilic vs djokovic u mostaru. to prakticki gotova stvar, samo se trazi termin.

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            Ljudi, svaka vam cast za diskusiju koja je bila juce i sinoc... Uzivala sam citajuci. ;)
            Moram vam priznati da mi je drago sto nisam bila tu, svakako ne bih imala sta pametno dodati, a sad sam imala sve na gotovo da procitam.

            Sto se tice ovog Nikolinog citata, prvo, to je KURIR!
            Drugo, ko je uopste Mica Jovanovic?
            I trece, bude coachinga cesto, daje Toni ponekad instrukcije Nadalu (mada nije jedini), ali da je to radio ovako kako ovaj opisuje... Ovakvu glupost odavno ne cuh.
            Ipak je to samo ujak ,sigurno nije toliko stručan da mu da bolji savjet.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
              ne znam je li ko spomenuo, ali dogovar se humanitarni mec cilic vs djokovic u mostaru. to prakticki gotova stvar, samo se trazi termin.
              Mislim da je neko stavio tu vest kod Djokovica na temi
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                ne znam je li ko spomenuo, ali dogovar se humanitarni mec cilic vs djokovic u mostaru. to prakticki gotova stvar, samo se trazi termin.
                Stvarno to nisam čuo na kojem mjestu će se održati ?EDIT Znam da je u Mostaru to si već naglasio ali na kojem od terena će biti meč.
                Last edited by Adin; 06-07-11, 14:18.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  Ljudi, svaka vam cast za diskusiju koja je bila juce i sinoc... Uzivala sam citajuci. ;)
                  Moram vam priznati da mi je drago sto nisam bila tu, svakako ne bih imala sta pametno dodati, a sad sam imala sve na gotovo da procitam.

                  Sto se tice ovog Nikolinog citata, prvo, to je KURIR!
                  Drugo, ko je uopste Mica Jovanovic?
                  I trece, bude coachinga cesto, daje Toni ponekad instrukcije Nadalu (mada nije jedini), ali da je to radio ovako kako ovaj opisuje... Ovakvu glupost odavno ne cuh.
                  I četvrto, to bi i onako trebalo dozvoliti , jer na terenu samo igrač može dobiti ili izgubiti poen.

                  Comment


                  • Originally posted by nikola16 View Post
                    Sa Kurirovog () sajta


                    Da li verujete da je ovo stvarno bilo?
                    Znam ja da ga ujka kroz celu karijeru savetuje i onda kada ne treba (tokom meca), ali da li je to stvarno radio i u finalu sa Novakom?
                    Dal je pokusao ili nije da ga savetuje sada to nije ni bitno, cinjenica je da je u finalu igrana Novakova igra protiv koje Rafa zasad nema resenje moze ga stric savetovati tokom meca koliko hoce( mada je to po pravilima zabranjeno )to sigurno nebi moglo promeniti tok meca, treba tu mnogo vise detalja odraditi pre meca kako bi mogao doci do pobede,po svojoj prilici jos dosta puta ce Rafa morati objasnjavati na konferencijama zasto moze sve da pobedi sem Novaka;)

                    Comment


                    • Originally posted by BOKI1969 View Post
                      Dal je pokusao ili nije da ga savetuje sada to nije ni bitno, cinjenica je da je u finalu igrana Novakova igra protiv koje Rafa zasad nema resenje moze ga stric savetovati tokom meca koliko hoce( mada je to po pravilima zabranjeno )to sigurno nebi moglo promeniti tok meca, treba tu mnogo vise detalja odraditi pre meca kako bi mogao doci do pobede,po svojoj prilici jos dosta puta ce Rafa morati objasnjavati na konferencijama zasto moze sve da pobedi sem Novaka;)
                      Iskreno mislim da je poslušao njegov savjet,igubio bi 3:0 jer savjet je baš koristiv ,daj molim te servis po sredini pa kratki slajs,pa s tom taktikom može igrati sa čovjekom koji je na pozcijii 200 a ne i sa Đokovićem,sreća pa je Nadal pametan pa na jedno ušlo a na drugo izašlo.Btw mislim da je stvarno ne fer prema drugom igraču da se dovikuje trebaš ovo trebaš ono,uostalom njegove reakcije su bile takođe ispod svakog nivoa.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Originally posted by Godo View Post
                        I četvrto, to bi i onako trebalo dozvoliti , jer na terenu samo igrač može dobiti ili izgubiti poen.
                        Ma to se brani vecinom zbog situacija u kojima smeta protivnickom igracu , a moze Toni da prica sta hoce epilog je na kraju isti
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Kad je u pitanju humanitarni meč u Mostaru između Novaka i Marina nema se što drugo reći osim "Bravo, momci!''.

                          Što se tiče teksta iz Kurira, to je već zona humora. Ukoliko budemo bilo koji tekst o tenisu iz Kurira shvatali za ozbiljno onda postajemo i mi neozbiljni. Ajte molim vas. Vjerujete li stvarno da su imali reportera koji pored toliko hiljada mjesta sjedi baš blizu Tonija Nadala?
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                            ne znam je li ko spomenuo, ali dogovar se humanitarni mec cilic vs djokovic u mostaru. to prakticki gotova stvar, samo se trazi termin.
                            Pa Mostar nema sportsku dvoranu?!

                            Comment


                            • Necu da kazem ni da verujem ni da ne verujem , ali jedno je sigurno Nadal mi ne lici na nekog idiota kome stric-trener mora pred svaku servu da prica sta treba da radi i kako da gradi poen . Vrhunski teniser pored ogromnog talenta mora da poseduje i mozak , a Rafa mi deluje kao inteligentan decko (barem sto se tice razmisljanja u toku poena)
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by FC Nadal View Post
                                Pa Mostar nema sportsku dvoranu?!
                                Sto dovodi do zakljucka da ce se mec odigrati ovog leta-rane jeseni jer ce biti na otvorenom. Ili se ove godine nece ni igrati (jbt ne mogu da verujem da Mostar nema sportsku dvoranu)
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X