Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Valjalo bi NI da otvori temu
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Hehe, ne moze NI, Ivan se prijavio, sprema se valjda polako da vidimo kome ce on biti talija
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Hehe, ne moze NI, Ivan se prijavio, sprema se valjda polako da vidimo kome ce on biti talija
        Rado cu prepustit to otvaranje teme onome koga vas dvije izaberete,nesto nisam raspolozen a i cini mi se da nisam dorastao za takav veliki cin treba mi jos staza.Tako da moze NI ako vam odgovara.

        Comment


        • Ne moze
          Sam si se prijavio, prihvatili smo i to je to.
          Prosta stvar, ne ocekuje se nista spektakularno, tako opusteno, kako god da otvoris bice super
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Tako je.Par reči i vozi
            Čisto da vidimo da li si srećne ruke
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Za nas [emoji23]
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma da li ste videli sto se osisao Dolgopolov? Zesci smor.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • To ti je tema za onaj tennis buzz
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • https://www.ibtimes.com/novak-djokov...oposal-2709021

                    "I would add more best of five sets matches in finals," Federer said, as per the Express. "In Masters 1000 we have more opportunities to have five-set matches, especially at the World Finals. … On the ATP Tour we don’t have any five-set matches. I know it’s for player protection, but I feel it’s an opportunity wasted."


                    Sva sreca, tu je Novak koji kaze:

                    "I actually heard him [Federer] speak about it, he said best of five he would make it," Djokovic said after his win over Adrian Mannarino on Wednesday. "I am against that. I would have even Grand Slams best of three."

                    "This new generation of tennis fans and Millennials, they don’t have a great attention span and they want things to happen very quickly. So for the players as well and to attract more people and viewers of a younger audience we have to keep tennis matches dynamic and shorter."
                    Slozio bih se delimicno sa Novakom oko Slemova, prva nedelja moze best of 3, a onda do kraja best of 5. Mada moze i samo polufinale i finale best of 5
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ne slazem se sa Novakom,ja bi samo dao finale Wtf bestof 5 i ostalo sve isto,jeste dosadno gledati prva kola Gsova favorite ali 3 seta je 3 seta tu ce teze da se napravi iznenadjenje i kvalitet lakse dodje do izrazaja,a ne sreca

                      Mozda je bio ironican,jer ne lici mi od njega da daje ovako neosnovane izjave,a mozda da se suprotstavi Rogeru
                      Last edited by Srkisa; 17-08-18, 13:51.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Za nas [emoji23]
                        Pa naravno.I mi kada smo otvarali uzimao je Rafa

                        Marel meni je Dolgo sada simpatičniji.

                        Ovo za best of 3 je Novak u pravu.Ali opet to je zbog novca. Turniri postoje zbog publike,ako je publici dosadno da gleda mečeve po 4 i više sati turniri gube...
                        A po meni je možda najbolje rešenje da se SF i F igraju na best of 5 i na mastersima i na GS i naravno na WTF...ostali mečevi da se igraju na best of 3.
                        Federer pamti vremena kada je i na mastersima bilo best of 5 ,čini mi se do 2007...kada je baš Novak uzeo svoju prvu 1000.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Ne slazem se sa Novakom,ja bi samo dao finale Wtf bestof 5 i ostalo sve isto,jeste dosadno gledati prva kola Gsova favorite ali 3 seta je 3 seta tu ce teze da se napravi iznenadjenje i kvalitet lakse dodje do izrazaja,a ne sreca

                          Mozda je bio ironican,jer ne lici mi od njega da daje ovako neosnovane izjave,a mozda da se suprotstavi Rogeru
                          Apsolutno saglasan!

                          Nadam se da ce se Novak dopuniti po ovom pitanju, jer ovo zaista ne lici na njega, totalno diletantski, nepromisljeno djeluje prica.

                          Slemovi MORAJU biti u 3 dobijena seta! E sad, da li samo prvih par kola igrati u 2 dobijena, moze.. ali opet, to je GS! Odlucujuci peti set treba rijesiti na neki prakticniji nacin, a ne ovako, na 2 gema razlike.. zaista zna da ispadne pretjerano, iscrpljujuce, a i rizici od povreda rastu time. Ali slem je slem i mora se igrati na 3 dobijena seta. Koja je razlika onda u odnosu na masterse? Osim premija, naravno.
                          I, najbitnije od svega (bar meni), kad bi se uvelo to pravilo da se slemovi igraju na 2 dobijena, niko nikad vise u buducnosti ne bi mogao da pretenduje na titulu GOAT-a. Jednostavno, cak i da taj neko prestigne postojece divove po broju slemova, uvijek bi stajao cvrst kao stijena argument: "Eeee, u vrijeme Federera su ti gladijatori igrali slemove po 5 setova, 5 sati, epski mecevi, pravi ratnici.. nikad vise.. A ne ova sprdnja koju danas gledamo."

                          Comment


                          • Igralo se na nekim GS u proslosti na 2 dobijena u prvim fazama turnira, recimo oni USO igrani na sljaci.

                            Ja nisam milenijalac, pa meni nije problem da gledam 4-5 sati tenisa . Ja bih ubacio i neki mec teniserki na 3 dobijena, kao sto je bilo na Mastersu tokom '80 i '90 .

                            Ali danas se ne igra zbog publike vec zbog para i televizije. Procitajte kakva je procedura za zamenu ulaznica ili vracanje novca na bilo kom turniru u slucaju da pada kisa, pa je odmah jasno koliko im je stalo do obicnog ljubitelja tenisa koji plati kartu.
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Meni je uzitak gledati big 3 meceve koji odu u 5 setova,ja stvarno ne znam koje meceve bi pamtio da se igrajh u 2,i trpeo bi sve te dosadne meceve u 5 setova na Gs za 2-3 epica godisnje kao na primer onaj Rafole na wimb,to se pamti ljudi

                              Dakle finala i sf slemova ni pod kojim uslovom ne sme biti besto of 3

                              E sad slem vredi 2000 bodova sto je duplo vise nego masters dakle to mora i da potkrepi argumentima,7 meceva u best of 3 naspram 5 ili 6 kolko je na mastersima je nikakva maltene razlika,5 meceva best of 3 i 2 best of 5 je razlika ali slemovi imaju dan pauze pa sigurno ta razlika ne treba da bude 1000 bodova u tom slucaju,zato je jedino racionalno da slemovi imaju sve bestof 5 meceve sa danima pauze,eventualno prva 2 kola ako bas mora da budu bestof 3

                              Da ne pominjem tradiciju koju imaju slemovi...

                              E sad wtf vredi 1500 poena max i mislim da je red da finale bude best of 5,znamo da su svi umorni,ali poslednji je mec posle ide dugi odmor
                              Last edited by Srkisa; 17-08-18, 15:03.

                              Comment


                              • Za pocetak nek izbace 5. set na razliku na ostala tri Slema ili uvedu TB na 9:9 u 5. setu
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X