Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko prvi servira ? Pomoc

    Mozda je malo bizarna tema i moje pitanje, ali posto volim da igram singlove na broj gemova prvog seta...dosta mi je bitno da li znate neke igrace koji uvek odlucuju da prvi serviraju ili da primaju servis ? Hvala unapred !
    <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

    Comment


    • Muhammad Ali? A što ne i...

      Svi pričaju o teniskom Muhamed Ali-ju, Jo-Wilfried Tsongi, a niko ne spominje, ili se to samo meni čini, da Gaël Monfils liči, i to neverovatno, na Hendrix-a.

      A?! Šta kažete? ; )

      Comment


      • Ma pustite bre novinare i komentatore, oni su prakticno ucenjeni da moraju lepo da pricaju o Novaku a ove ostale ko sisa.

        Comment


        • Nesto sam uzeo da racunam, Nole i Rafa trenutno imaju ovoliko poena:

          1-Nole-12485
          2-Rafa-11270

          Ako Nole uzme titulu:

          1-Nole-13285
          2-Rafa-11270

          Ako Rafa uzme titulu:

          1-Nole-12485
          2-Rafa-12070

          Dakle razlika moze biti preko jednog GSa ili manje od ATP 500 turnira, tj. one Barselone, mada to vec svi znamo...
          Poenta, Nole ako uzme titulu na Wimbyju, tesko ce ga Rafa stici do kraja godine, jer brani i USO i jos 4000 i kusur poena, dok Nole brani samo 4000 i kusur poena, tj. GS manje. Ova nedelja 03. jul ce biti jako bitna za nastavak sezone, ili ce odluciti dosta, ili ce ostaviti sve mogucnosti otvorenima... Dakle, eto jos necega u igri...

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Nesto sam uzeo da racunam, Nole i Rafa trenutno imaju ovoliko poena:

            1-Nole-12485
            2-Rafa-11270

            Ako Nole uzme titulu:

            1-Nole-13285
            2-Rafa-11270

            Ako Rafa uzme titulu:

            1-Nole-12485
            2-Rafa-12070

            Dakle razlika moze biti preko jednog GSa ili manje od ATP 500 turnira, tj. one Barselone, mada to vec svi znamo...
            Poenta, Nole ako uzme titulu na Wimbyju, tesko ce ga Rafa stici do kraja godine, jer brani i USO i jos 4000 i kusur poena, dok Nole brani samo 4000 i kusur poena, tj. GS manje. Ova nedelja 03. jul ce biti jako bitna za nastavak sezone, ili ce odluciti dosta, ili ce ostaviti sve mogucnosti otvorenima... Dakle, eto jos necega u igri...
            Kad Novak u nedelju podigne pehar svaka matematika do AO 2012 je suvisna ko to ne zeli prihvatiti bolece ga glava bar 6 meseci

            Comment


            • Originally posted by BOKI1969 View Post
              Kad Novak u nedelju podigne pehar svaka matematika do AO 2012 je suvisna ko to ne zeli prihvatiti bolece ga glava bar 6 meseci
              Ah, to sam i ja rekao (doduse ne u toliko reci), samo eto svi su obilazili ovaj deo, izgleda da je i njima jasno sta ce se desiti do kraja ove godine...

              Si raspolozen za analizu muskog finala na Wimbledon temi... Da razbijemo monotoniju. Ja imam u glavi spremno bar 30 redova...

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Ah, to sam i ja rekao (doduse ne u toliko reci), samo eto svi su obilazili ovaj deo, izgleda da je i njima jasno sta ce se desiti do kraja ove godine...

                Si raspolozen za analizu muskog finala na Wimbledon temi... Da razbijemo monotoniju. Ja imam u glavi spremno bar 30 redova...
                Trenutno uzivam u prvom cinu "Dosao je i taj dan Nole je Number One" i sacekacu da se zavrsi zensko finale pa cu na tanane da predvidim igru za koju vec unapred predpostavljam kakva ce biti;)

                Comment


                • Originally posted by BOKI1969 View Post
                  Trenutno uzivam u prvom cinu "Dosao je i taj dan Nole je Number One" i sacekacu da se zavrsi zensko finale pa cu na tanane da predvidim igru za koju vec unapred predpostavljam kakva ce biti;)
                  Mudro zboris... Ja cu onda da ispisem u notepadu, pa cu da postavim sat vremena posle zenskog finala... Verovatno ce se tad zahuktati izmedju nas i cistokrvnih Nadalovaca!

                  Comment


                  • a kada se tačno dodaju ti bodovi iz Barselone?
                    pre Toronta i Sincinatija?
                    jer i tu Nole ima šanse da dobije neke bodove,ako ode dalje od Nadala,jer na ta dva turnira brane isti broj bodova..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Originally posted by jagodica View Post
                      a kada se tačno dodaju ti bodovi iz Barselone?
                      pre Toronta i Sincinatija?
                      jer i tu Nole ima šanse da dobije neke bodove,ako ode dalje od Nadala,jer na ta dva turnira brane isti broj bodova..
                      Ta dva turnira se igraju 8. i 14. avgusta, ne znam kad se dodju poeni, ali ce definitivno biti zanimljivo. Bolje je u svakom slucaju da Nole osvoji Wimby i ne razmislja do kraja godine...

                      Comment


                      • Koliko je najvise poena koje je imao neki igrac otkad je dupliran sistem bodovanja?

                        Comment


                        • Britanski "San" je bio prilično oštar prema Endiju Mareju koji je i treću godinu za redom završio takmičenje u polufinalu Vimbldona.

                          "Jednog dana će se dogoditi, ali jedino kada se Nadal, Đoković i Federer povuku", glasi naslov britanskog tabloida.

                          Britanci su ogorceni...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Denzel80 View Post
                            Britanski "San" je bio prilično oštar prema Endiju Mareju koji je i treću godinu za redom završio takmičenje u polufinalu Vimbldona.

                            "Jednog dana će se dogoditi, ali jedino kada se Nadal, Đoković i Federer povuku", glasi naslov britanskog tabloida.

                            Britanci su ogorceni...
                            Kako i ne bi bili, koliko je para ulozeno u tog Murraya, a on ne moze da prevazidje neke probleme u glavi! I ja bih bio ogorcen, a zamisli kako je egocentricnim Britancima...

                            EDIT:

                            jagodice, nasao sam termin, Barselona se dodaje 8.8. ove godine, dakle ako Nole ne osvoji W, vratice se sigurno na tu jednu nedelju Nadal na prvo mesto...
                            Last edited by Vanja #66; 02-07-11, 13:42.

                            Comment


                            • Kako ovo nadahnjuje , sav se najezim . Jel moze neko da mi samo kaze koja je to stvar (muzika) , ko je interpretator ?

                              Comment


                              • Dobrodosao
                                Evo pjesama
                                SONGS:

                                0:00 ----Two Steps From Hell - Heart Of Courage (Choir)

                                1:57 ----Good Life - One Republic

                                5:34 ----The Crisis - Ennio Morricone
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X