Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kecmanović budući najbolji srpski teniser, daće Bog i najbolji ikada srpski teniser. Evo prvi brejk. Hoće li biti bolji od Novaka, ima li šanse, šta kažete vi što pratite tenis?

    Comment


    • Ni blizu Novaku, mozda kao Janko.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Kako se to vidi? Daće Bog neku snagu Miši da prestigne Novaka držim mu palčeve. Mislim da bih tad bio najsrećniji čovek na svetu, na Trgu bi vatromete cepao.

        Comment


        • Hrvati su Ćorića s tim opteretili previše, Nole se rađa jednom u sto godina, i uopšte ne treba opterećivati s tim nekim usporedbama jer vrlo teško, gotovo pa i nemoguće, da iko u narednom periodu stigne Novaka s ovim prostora.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Kecmanović budući najbolji srpski teniser, daće Bog i najbolji ikada srpski teniser. Evo prvi brejk. Hoće li biti bolji od Novaka, ima li šanse, šta kažete vi što pratite tenis?
            evo ja da ti kazem Urose ,iako volim sve mlade,te koji sepojave i obecavaju,ne samo nase,ovo sto sam video...mislim da on nece stici ni do nivoa Tipsarevica ,mozda je prerano,al recimo mislim danece uzeti nijednu masters titulu

            Comment


            • Ma ima mnogo boljih igraca koji nisu mnogo stariji od njega, Chung, Zverev, Coric, Kyrgios, Thiem, Pouille, Shapovalov, Rublev itd.Tek dolazi Auger i ostali, ne verujem da ce bilo sta osvojiti, mora mnogo toga da mu se poklopi
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ma kakvi da dostigne Novaka, to ce biti vraski tesko za nekog da to uradi, nacekacemo se bas dosta dugo ako i docekamo. Novak je postavio preveliku lestvicu i mogao je jos vise ali nazalost nije i uprkos tome i dalje je jedan od najboljih sportista Srbije a sada sto ga Uros ne moze smisliti pa se nada da ce neko uspeti da ga dostigne, e to je druga stvar.

                Comment


                • Nek se ugledaju na Rogera i Nadala i Samprasa i neka bude Miša kao Pit tj nek proba. Ja verujem u njega, nikad se ne zna.

                  Voleo bih i Borna da dodje do prve pomenute trojice i tako se pridruži tom društvo ta trojica, Agasi, Konors, Lendl. Videćemo nadamo se najboljem. Lejver itd. Nemojte da mislite da Novaka izostavljam jer ga mrzim, mislim da je iza svih pomenutih legendi pa ga ne svrstavam ni prići prvim mestima. Tako da trebaju da se ugledaju na neke druge tenisers.
                  Last edited by Cassius Clay; 23-03-18, 16:54.

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Ma ima mnogo boljih igraca koji nisu mnogo stariji od njega, Chung, Zverev, Coric, Kyrgios, Thiem, Pouille, Shapovalov, Rublev itd.Tek dolazi Auger i ostali, ne verujem da ce bilo sta osvojiti, mora mnogo toga da mu se poklopi
                    Evo malo da uporedim prošle godine dok je Kecmanović sa 18 godina završio godinu kao 207.
                    Thiem je 2011 sa 18 - 640, a 2012 - 405
                    Pouille je 2012 sa 18 - 494, a 2013 - 192
                    E sad ostali koliko su bolji bar po ovim merenjima?
                    6. Kyrgios je 2013 sa 18 - 186, a 2014 - 52
                    5. Rublev je 2015 sa 18 - 174, a 2016 - 156
                    4. Chung je 2014 sa 18 - 173, a 2015 - 51
                    3. Coric je 2014 sa 18 - 91, a 2015 - 44
                    2. Zverev je 2015 sa 18 - 83 , a 2016 - 24
                    1. Shapovalov je 2017 sa 18 - 51
                    Eto po kriterijumu kad se gleda rang sa 18g na listi iz ove grupe je najbolji Shapovalov.
                    Eto ako još nekoga interesuje radi poređenja Federer je sa 18 bio 64 na listi. Nole je bio 83 na listi. Naravno Nadal kao najbolji u tome je bio 51 i eto zanimljivo da se Shapovalov sa njim izjednačio , a prestigao u tome Noleta i Federera.

                    Comment


                    • jel dozvoljeno na forumu tražiti linkove starih mečOva
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ima Novak mnogo pravih navijaca, nazalost ima i onih drugih. To se lepo vidi u poslednjih godinu i po. Moze da se povuce paralela sa zivotom nekog obicnog smrtnika...kada je covek u nevolji, ma kakvoj, obicno tada vidi ko su mu pravi prijatelji...e nesto slicno imamo i ovde...ali posto je svetska sportska zvezda, onda sirimo na navijace, jer ne sumnjam da su prijatelji kod takvih odabrani na vreme jos.

                        Uostalom ljudi se uvek slade i hrane tudjom nesrecom, sto je neko bilo vise na vrhuncu i sto je jace tresnuo zemlju....veca je "gozba", a povlaciti sopstevena iskustva sa zenama i ocigledno nesrecnim izborom ...pa izjednacavati i ostale i stavljati u isti kos... tek je degutantno.

                        ...

                        tt
                        Ovo je toliko netačno. Mi kada navijamo navijamo za nekoga zbog njegovih karakternih osobina i šampionskog srca a Novak Djoković je stavio sve ispred svoje profesije i svojih navijača, a niko mu ne bi zamerio da se povukao.

                        Čak ga i ne hejtujem koliko ga žalim, dečko izgleda kao pokretni skeleton. Od lakta,pa onda operacija posle x vremena, pa promena servisa...

                        Jedna velika mrlja i jedno veliko poniženje, Jordan se vratio kao šampion, kad nije bio ok nije ni igrao iako je bio u prajmu, Federer i Nadal su se časno vraćali, Novak se da ne kažem šta na celu karijeru.

                        Sad ćeš ti reći da je to njegov izbor, a ja ću ti reći da poštujem njegov izbor i da ja kao i milioni drugih više ne navijamo za njega. Da je splasnuo sam od sebe i da nije mogao nikoga da pobedi i dalje bih navijao za njega, ali pošto to nije slučaj, malo je reći da ne navijam za njega.
                        Last edited by Cassius Clay; 25-03-18, 14:54.

                        Comment


                        • Samo da dam sebi slobodu u jednom misljenju ili vidjenju, a mozda gresim, ko ce ga znati..... no, iskreno sumnjam da postujes ikoga

                          A kao i svi i ti imas izbor...boze moj

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post

                            Čak ga i ne hejtujem koliko ga žalim

                            ...a ja kao i milioni drugih više ne navijamo za njega.
                            ne,ne nije bojanin post godine,definitivno je ovo-čuj,ti ga žališ

                            i zabole ga isti tak lakat to što više ti i milioni drugih ne navijate za njega.

                            msm,kako sebi dopuštate (u načelu pišem) da vi nekoga žalite zato što nije ispunio vaše snove nade želje,da p*** na karijeru,kao da je vaša


                            nimalo razumevanja za te ljude koji nisu imali ni detinjstvo ni mladost,a vas su,eto razočarali i ne navijate za njega

                            budibogsnama

                            LM,ponavljam pitanje,morel se tražit snimci na forumu
                            Wizard

                            Comment


                            • Kakvi snimci?

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • treba mi vimbldon 2014 sa ESPN,pa ni je kolekcija kompletna-bio na tjubu snimak od 5 i po sati,dok sam hteo da snimim,zbrisali ga
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X