Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • *ebe lud zbunjenog.
    Celu tu situaciju je tako najlakse objasniti.

    Nista meni vise nije jasno, ni da li ga Jelena sputava, depresivni brat, Gmaz, Srki i striko, Maja Volk...
    Neverovatna kolicina misterije oko svakog poteza koji je napravio u prethodnih godinu i nesto. Ko da to nije Novak koji je uvek bio medju inteligentnijim teniserima i kao covek koji je vukao prave poteze.
    Mec protiv Paire je najtuznija teniska predstava koju sam gledao u prethodne dve godine. Ajde da razumem celu sagu oko lakta ali misterizoni nestanak kondicije u roku od dva meseca mi je jako cudan. Fizicki se raspao a bio je mozda ekvivalentan Nadalu u tom segmentu.

    Na AO u mecu protiv Monfilsa, gde je Gael umirao, Novak se nosio odlicno kako sa vrcuinom tako i sa fizickim delom igre. Protiv Paire nakon 5 gema bio je potpuno bez goriva. Ocigledno je smrsao koji kilogram jer izgleda sablasnije nego na AO. Da li su to opet neki eksperimenti, da li je u pitanju neka nova rigoroznija ishrana tesko je zakljuciti.

    Takodje je tesko zakljuciti da li on zeli sve ovo, zasto je dobar na treninzima a kada igra protiv prosecnih tenisera ne moze da prikaze nista.
    Da li vuce neki virus ili bakteriju pa ga je to dodatno oslabilo fizicki.

    Neobjasnjivo jbt, slucaj za Moldera i Skali.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Ako je Jelena iz te priče onda pod obavezno sa dotičnom nešto nije u redu. Kako drugačije formulisati da ti svojim načinom ishrane i života zakonitog supruga topiš do mere neprepoznatljivosti. Kao da se po prvi put susreće sa reketom u životu.


      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        *ebe lud zbunjenog.
        Celu tu situaciju je tako najlakse objasniti.

        Nista meni vise nije jasno, ni da li ga Jelena sputava, depresivni brat, Gmaz, Srki i striko, Maja Volk...
        Neverovatna kolicina misterije oko svakog poteza koji je napravio u prethodnih godinu i nesto. Ko da to nije Novak koji je uvek bio medju inteligentnijim teniserima i kao covek koji je vukao prave poteze.
        Mec protiv Paire je najtuznija teniska predstava koju sam gledao u prethodne dve godine. Ajde da razumem celu sagu oko lakta ali misterizoni nestanak kondicije u roku od dva meseca mi je jako cudan. Fizicki se raspao a bio je mozda ekvivalentan Nadalu u tom segmentu.

        Na AO u mecu protiv Monfilsa, gde je Gael umirao, Novak se nosio odlicno kako sa vrcuinom tako i sa fizickim delom igre. Protiv Paire nakon 5 gema bio je potpuno bez goriva. Ocigledno je smrsao koji kilogram jer izgleda sablasnije nego na AO. Da li su to opet neki eksperimenti, da li je u pitanju neka nova rigoroznija ishrana tesko je zakljuciti.

        Takodje je tesko zakljuciti da li on zeli sve ovo, zasto je dobar na treninzima a kada igra protiv prosecnih tenisera ne moze da prikaze nista.
        Da li vuce neki virus ili bakteriju pa ga je to dodatno oslabilo fizicki.

        Neobjasnjivo jbt, slucaj za Moldera i Skali.
        Treba da se otvore i progovore Valjda i Amanović i konačno reše misteriju šta se desilo sa starim Novakom.
        Očito od samog Noleta nikada nećemo saznati istinit odgovor već samo štura objašnjenja.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          *ebe lud zbunjenog.
          Neverovatna kolicina misterije oko svakog poteza koji je napravio u prethodnih godinu i nesto. Ko da to nije Novak koji je uvek bio medju inteligentnijim teniserima i kao covek koji je vukao prave poteze.
          Neobjasnjivo jbt, slucaj za Moldera i Skali.
          Ovo boldovano je poenta. Šta je moglo da utiče da to više ne bude tako? Inteligencija se ne gubi preko noći, ali pošto je ovo sportski forum ovde ću stati.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Ne sumljaj da može, a naročito može neko sa kim živiš i imaš decu.
            Prvo i osnovno, ne kaze se ''ne sumljaj'' nego ''ne sumnjaj'', jer rec ''sumlja'' ne postoji u srpskom jeziku. Dakle samo što ne znaš svoje jezik dovodi tvoje oštre osude prema tvom zemljaku u pitanje.

            Nadala su napadali da se dopinguje, Novaka da je sektaš. Čim je Rafa zaigrao malo konstantnije doping niko ne pominje. Znači Nole kad zaigra malo konstantnije izaćiće iz sekte.

            Postavlja se pitanje u čemu ste vi to bili ikada najbolji na planeti, na tome radili 20 godina i proživeli sve što je on proživeo?!

            Drugo pitanje je čime je on zaslužio da posle svega što je uradio da nema kredit od svojih navijača i da mu se bezuslovno veruje?

            Comment


            • Ma "samo" kondiciju da dovede u red i bice sve ok uzima Slem ove godine,ako se fizicki spremi, nabitnije je da kaze da igra prvi put bez bola

              E sad tu nastaje problem ,ne znam ko mu radi na kondiciji i celom tom da kazem fizickom delu i oporavku,al po meni bi trebao lepo da zamoli Grica da se vrati ili da nadje slicnog,ako to ne uradi tesko...i po meni treba da krene sad sa pripremama i da batali sljaku em najvise trazi i trosi snagu em je konkurencija najteze za slem,ako nista tu je Rafa,a sa njim i top spreman nije siguran...tako da lepo ako se spremi, W ili USO nisu daleko gledajuci trenutnu ATP scenu.
              Last edited by 61563; 25-03-18, 13:15.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Prvo i osnovno, ne kaze se ''ne sumljaj'' nego ''ne sumnjaj'', jer rec ''sumlja'' ne postoji u srpskom jeziku. Dakle samo što ne znaš svoje jezik dovodi tvoje oštre osude prema tvom zemljaku u pitanje.

                Nadala su napadali da se dopinguje, Novaka da je sektaš. Čim je Rafa zaigrao malo konstantnije doping niko ne pominje. Znači Nole kad zaigra malo konstantnije izaćiće iz sekte.

                Postavlja se pitanje u čemu ste vi to bili ikada najbolji na planeti, na tome radili 20 godina i proživeli sve što je on proživeo?!

                Drugo pitanje je čime je on zaslužio da posle svega što je uradio da nema kredit od svojih navijača i da mu se bezuslovno veruje?
                Ti si neki opasan smarač, ali kultura mi nalaže da te ispoštujem, mada ne zaslužuješ.

                Niko Novaku ne osporava njegova dostignuća, dobro sam svestan njegove veličine i svega što je postigao.

                Nije u pitanju kredit kod navijača, već nešto što duguje samome sebi. Ako ne uspe da vrati nivo koji je imao, uprkos slavnoj karijeri svi će se sećati kako je neslavno završio, a to je ono što nije smeo da dozvoli iz poštovanja prema svojoj zaostavštini. Bojim se da ljudi uopšte sada ne razmišljaju o tome. Sećam se da je Vladan jednom prilikom napisao još prošle godine da je zakasnio sa povlačenjem, a to je bilo prošle godine, situacija je sada još gora što se tiče njegove reputacije.

                Ovo sad je teško kockanje sa ugledom i poštovanjem koje je imao, voleo bih da dobije igru, ali šanse su sve manje. NI spominje Borga, ali Borg ovo sebi nije dozvolio, kad je izgubio motivaciju otišao je dok je bio na vrhu. Da je Novak to uradio posle RG 2016. u očima mnogih bi bio najveći u istoriji, ovako su svi mrzitelji dočekali da se naslađuju njegovom nemoći jer im je prethodno nabio komplekse za ceo život i to je ono što nije smeo da im dozvoli jer zaključili smo da je visoko inteligentan i da je uvek vukao prave poteze.

                Ako mi odgovaraš na ovaj post budi ono što nisi, budi kulturan, jer ću te u suprotnom staviti na ignore.
                Last edited by goku; 25-03-18, 14:13.

                Comment


                • goku,

                  Kad si vec spomeno Borga. Imao 3:15 od 1982. na dalje. Tri pobjede su oznacene crveno. 14 uzastopnih poraza. Ko se toga danas sjeca?

                  Code:
                  8‑Nov‑1993	(2)Alexander Volkov [RUS] d. (WC)Borg	4-6 6-3 7-6(7)
                  8‑Mar‑1993	Joao Cunha Silva [POR] d. (WC)Borg	6-1 5-7 7-5
                  1‑Feb‑1993	(3)Jaime Oncins [BRA] d. (WC)Borg	6-4 6-7(7) 6-4
                  5‑Oct‑1992	(Q)Lionel Roux [FRA] d. (WC)Borg	6-0 6-4
                  28‑Sep‑1992	Nicklas Kulti [SWE] d. (WC)Borg		6-2 6-1
                  14‑Sep‑1992	Andrei Medvedev [UKR] d. (WC)Borg	6-2 6-2
                  3‑Aug‑1992	Chris Pridham [CAN] d. (WC)Borg		6-4 6-2
                  13‑Jul‑1992	Thomas Hogstedt [SWE] d. (WC)Borg	6-4 7-6(5)
                  27‑Apr‑1992	(8)Goran Prpic [CRO] d. (WC)Borg	6-1 6-0
                  20‑Apr‑1992	(15)Wayne Ferreira [RSA] d. (WC)Borg	7-6(5) 6-2
                  13‑Apr‑1992	Olivier Delaitre [FRA] d. (WC)Borg	7-5 6-2
                  22‑Apr‑1991	Jordi Arrese [ESP] d. (WC)Borg		6-2 6-3
                  16‑Jul‑1984	(7)Henri Leconte [FRA] d. (WC)Borg	6-3 6-1
                  28‑Mar‑1983	Henri Leconte [FRA] d. Borg		4-6 7-5 7-6
                  [COLOR="#FF0000"]28‑Mar‑1983	Borg d. (3)Jose Luis Clerc [ARG]	6-1 6-3[/COLOR]
                  5‑Apr‑1982	(6)Yannick Noah [FRA] d. (4)Borg	6-1 6-2
                  [COLOR="#FF0000"]5‑Apr‑1982	(4)Borg d. Adriano Panatta [ITA]	6-2 3-6 6-4
                  5‑Apr‑1982	(4)Borg d. Fernando Luna [ESP]		6-4 6-3[/COLOR]
                  Last edited by NI; 25-03-18, 14:30.

                  Comment


                  • Od toga 12 poraza posle pauze od 8 godina, nije to realno NI, čuo sam da je igrao sa drvenim reketom kad se vratio.

                    Comment


                    • Ima Novak mnogo pravih navijaca, nazalost ima i onih drugih. To se lepo vidi u poslednjih godinu i po. Moze da se povuce paralela sa zivotom nekog obicnog smrtnika...kada je covek u nevolji, ma kakvoj, obicno tada vidi ko su mu pravi prijatelji...e nesto slicno imamo i ovde...ali posto je svetska sportska zvezda, onda sirimo na navijace, jer ne sumnjam da su prijatelji kod takvih odabrani na vreme jos.

                      Uostalom ljudi se uvek slade i hrane tudjom nesrecom, sto je neko bilo vise na vrhuncu i sto je jace tresnuo zemlju....veca je "gozba", a povlaciti sopstevena iskustva sa zenama i ocigledno nesrecnim izborom ...pa izjednacavati i ostale i stavljati u isti kos... tek je degutantno.

                      No, polako vratice se Novak...vraca se i Mare

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • hahaahah, NI racuna Borgove poraze kad se vratio
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Od toga 12 poraza posle pauze od 8 godina, nije to realno NI, čuo sam da je igrao sa drvenim reketom kad se vratio.
                          I prije toga je imao 3:3. Novak je ove godine 3:3.

                          Iako se to desilo poslije 8 godina, potuno je valjan kontra argument za tvoju izjavu:

                          NI spominje Borga, ali Borg ovo sebi nije dozvolio, kad je izgubio motivaciju otišao je dok je bio na vrhu.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ima Novak mnogo pravih navijaca, nazalost ima i onih drugih. To se lepo vidi u poslednjih godinu i po. Moze da se povuce paralela sa zivotom nekog obicnog smrtnika...kada je covek u nevolji, ma kakvoj, obicno tada vidi ko su mu pravi prijatelji...e nesto slicno imamo i ovde...ali posto je svetska sportska zvezda, onda sirimo na navijace, jer ne sumnjam da su prijatelji kod takvih odabrani na vreme jos.

                            Uostalom ljudi se uvek slade i hrane tudjom nesrecom, sto je neko bilo vise na vrhuncu i sto je jace tresnuo zemlju....veca je "gozba", a povlaciti sopstevena iskustva sa zenama i ocigledno nesrecnim izborom ...pa izjednacavati i ostale i stavljati u isti kos... tek je degutantno.

                            No, polako vratice se Novak...vraca se i Mare

                            Danas igra sa Nadalom za siromasne. Sumit Nagal
                            Trenutno je 4-3 za momka iz Indije.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • A dje nadjoste Borga mrcenog,najvecu prevaru od igraca da uporedjujete sa Djokovicem.Onaj danas ne bi mogao uc na ATP listu.Mogao je da dominira samo u onom smarackom tenisu 70ih kad su lopatali sa reketom od 60 kila.Djokovic je za njega institucija.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ima Novak mnogo pravih navijaca, nazalost ima i onih drugih. To se lepo vidi u poslednjih godinu i po. Moze da se povuce paralela sa zivotom nekog obicnog smrtnika...kada je covek u nevolji, ma kakvoj, obicno tada vidi ko su mu pravi prijatelji...e nesto slicno imamo i ovde...ali posto je svetska sportska zvezda, onda sirimo na navijace, jer ne sumnjam da su prijatelji kod takvih odabrani na vreme jos.

                                Uostalom ljudi se uvek slade i hrane tudjom nesrecom, sto je neko bilo vise na vrhuncu i sto je jace tresnuo zemlju....veca je "gozba", a povlaciti sopstevena iskustva sa zenama i ocigledno nesrecnim izborom ...pa izjednacavati i ostale i stavljati u isti kos... tek je degutantno.

                                No, polako vratice se Novak...vraca se i Mare

                                Novaku taj stav "pravih navijača" ne može pomoći, njemu treba šok terapija za koju se zalažu ovi "lažni navijači" među kojima sam i ja.

                                U suštini ovo što mi ovde pišemo njega ne dotiče niti ima uticaja, tako da je svejedno šta pišemo, baljezgamo umesto da izađemo napolje i radimo korisne stvari za nas, a novakov problem ako ga uopšte ima je njegov problem, nije naš.

                                Comment

                                Working...
                                X