Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidio Tomas da se Ester zapalila za smekera pa brze bolje raskid

    Comment


    • Posle toliko godina gledanja tenisa naucio sam nesto novo. Danas (tj. sada vec juce) nije izasla ATP lista. Odnosno tokom slema nikada ne izlazi ATP lista. To nisam znao. Naravno to obicno nije bitno, jer se obicno skinu poeni pre pocetka slema. Doduse, u ovom slucaju bi bilo bitno, a nije izasla nova lista( jer se Roland Garros prosle godine igrao pre 51 , a ne pre 52 nedelje).

      Comment


      • Nico operisao koleno, konacno..

        link

        Comment


        • Jel rekao išta kada planira povratak?

          Comment


          • Nisu ukršteni ligamenti?

            Comment


            • Kakve gluposti moram da slušam ovih dana po forumima i teniskim klubovima "Murray najslabiji br.1 u istoriji tenisa". Andy je teniska legenda i svakako je odigrao značajniju ulogu u istoriji tenisa od npr. ovih ex br.1 svjetskog tenisa: Courier, Muster, Ríos, Moyá, Kafelnikov, Rafter, Ferrero, Safin, Kuerten
              Let s go Andy.

              Comment


              • Kakva je trenutna situacija na ATP -u čudi me da Nišikori nije prvi
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Kakva je?
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                    Kakva je?
                    Vidiš i sam...Još jedino Rafa ako nešto uradi ( bar kada su nekadašnji big 4 u pitanju ) i vrati se na No1...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Vidiš i sam...Još jedino Rafa ako nešto uradi ( bar kada su nekadašnji big 4 u pitanju ) i vrati se na No1...
                      Maro izdajo,sve je bilo laz.Dobro je Njegos rekao za zene.

                      Comment


                      • Originally posted by jacques9 View Post
                        Kakve gluposti moram da slušam ovih dana po forumima i teniskim klubovima "Murray najslabiji br.1 u istoriji tenisa". Andy je teniska legenda i svakako je odigrao značajniju ulogu u istoriji tenisa od npr. ovih ex br.1 svjetskog tenisa: Courier, Muster, Ríos, Moyá, Kafelnikov, Rafter, Ferrero, Safin, Kuerten
                        Let s go Andy.
                        Problem je sto su u zadnjih 15 godina pored njega brojevi jedan bili samo jos Federer, Nadal i Djokovic. Tako da ga ljudi porede sa njima.
                        Mnogo je bolji igrac od tih nabrojanih.

                        Comment


                        • Originally posted by Samuraj View Post
                          Problem je sto su u zadnjih 15 godina pored njega brojevi jedan bili samo jos Federer, Nadal i Djokovic. Tako da ga ljudi porede sa njima.
                          Mnogo je bolji igrac od tih nabrojanih.
                          Ti si car,sam protiv svih na ovom forumu.Guras svoju pricu i boli te ku.ac.Nadam se da ces jos dugo opstat na ovom forumu.Slazem se da Marej nije ni blizu najgori broj 1,to je jako smijesna prica.Covjek bi da je poceo da igra krajem devedesetih recimo bio bog tenisa.
                          Last edited by E1_PG; 07-06-17, 22:01.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Maro izdajo,sve je bilo laz.Dobro je Njegos rekao za zene.
                            Šta sada nije u redu ?
                            Od big 4 jedino Nadal ima formu i igru da se vrati na No1.
                            Novak je trenutno u padu, Endi ispodprosečan, Rodžer birka šta će da igra...
                            Jedino Rafa bi po trenutnoj igri i u ovoj situaciji na ATP -u zasluženo bio No1.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Vidiš i sam...Još jedino Rafa ako nešto uradi ( bar kada su nekadašnji big 4 u pitanju ) i vrati se na No1...
                              Pa mislim da je neminovnost Rafin povratak na prvo mjesto, barem na kratko vrijeme. A meni je situacija fantasticna, pored konstatnih pretendenata Novaka i Endija, koji mogu sa tri mjeseca dobrog tenisa opet da se uključe u borbu, imamo konkurentnog Rogera, Rafu, Stana, sad već definitivno i Thiema, a zašto ne i Sašu.

                              Super zanimljivo.
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Ti si car,sam protiv svih na ovom forumu.Guras svoju pricu i boli te ku.ac.Nadam se da ces jos dugo opstat na ovom forumu.Slazem se da Marej nije ni blizu najgori broj 1,to je jako smijesna prica.Covjek bi da je poceo da igra krajem devedesetih recimo bio bog tenisa.

                                Samuraj nije sam protiv svih

                                I ja sam uz Murraya.

                                Meni je Murray od uvijek bio faca.

                                Posljie BARCELONE 2017 kad sam gledao Murraya prvi put u živo Andy mi je još veča faca.

                                Volio bih da Andy osvoji još poneki GS. Pre sve neka zgazi Stana u petak i Rogera u Wimbledonu 2017.


                                LET S GO ANDY

                                Comment

                                Working...
                                X