Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mišljenje valja potkrepiti argumentima koji nisu viđeni tako da ovo tvoje madrid prelazi u puko nagađanje.
    O iskustvu hm, tu ti tek ne mogu dati pozitivno brojanje.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Mišljenje valja potkrepiti argumentima koji nisu viđeni tako da ovo tvoje madrid prelazi u puko nagađanje.
      O iskustvu hm, tu ti tek ne mogu dati pozitivno brojanje.
      Puno smo gledali i ništa nismo ugledali

      Comment


      • Originally posted by NEMANJA97 View Post
        Pa sa Fedom nije bila sreća nego već rečeno realno nije imao konkurenciju. Za Nadala pa ima dosta faktora , jako teško je reći. Auf ovde ima dosta stvari pa 2011 Nole naśao recept za Rafu , a i brzo mu ušao u glavu. Naravno da je sve popravljivo , ali ima dosta i ograničenja. Ma kod Noleta je dosta drugih stvari u pitanju zbog čega je ovako. Pa Vavrinka ima svoje momentume tu nema forme, a Nikova luda glava pa ni on ne zna kako funkcioniśe. Mogu stvari da se menjaju , ali zavisi šta je u pitanju. Rafa "svoju" igru ne može vratiti Možda nešto poboljśa , ali onakav tenis ne može vratiti... Na moju ogromnu žalost
        E jedino Fed nikad nema konkurenciju, nema je ni sa 25, a ni sa 35 neverovatnu srecu ima taj covek...
        kad bi se desilo da igra jos 10 godina, ni sa 45 ne bi imao konkurenciju, nego bi ponovo iskoristio neki prazan hod
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ne mogu da poredim tenis u dva razlicita doba, to se moze samo "na oko" po osecaju. Ali mislim da Rafa ima sigurno jos titula u sebi, kao i Nole i RF. Procitaj komentar pre AO. Bilo je pitanje sta ocekujemo od sezone i neki su pisali konacno nove face, vecina je pisalo Nole i Endi ja sam rekao "ocekujem da ova sezone osim sto nece izbaciti novog osvajaca velikih titula, ce nas vratiti malo u proslost. Ocekujem nekoliko polufinala za Rafu i Roleta, pa mozda i titulu." Moja poenta je da mozda Rafa nece imati onu igru od ranije, ali nece mu biti ni potrebna jer se sada oslanja na druge stvari. Ne bih da diskutujem, napisao sam u proslom komentaru da je to samo moje misljenje, vi se ne slazete i to postujem. Vreme ce pokazati.

          Meni je drago sto se za sad ovako sezona odvija, bio bih srecniji da je Rafa osvajao. ali da me je neko pre godinu dana pitao da li pristajem na ovo, potpisao bih kao i vecina navijaca Nadala. Doduse kornjaca iz Bazela me ponovo polako pocinje da nervira svojim rezultatima, a tamo sam se opustio od njeda, ali svaka mu cast, svaki mec je dobio zasluzeno.

          Edit: Sto kaze Bojana sad odjednom nema konkurencije, a pre godinu 2 kada ove dvojice nije bilo, tad je i pored toga bila konkurencija. Uvek ima konkurencije u tenisu. Jedan los dan i ispadas.
          Last edited by colchonero; 04-04-17, 20:53.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            E jedino Fed nikad nema konkurenciju, nema je ni sa 25, a ni sa 35 neverovatnu srecu ima taj covek...
            kad bi se desilo da igra jos 10 godina, ni sa 45 ne bi imao konkurenciju, nego bi ponovo iskoristio neki prazan hod
            Hahahahha a ko mu je sad smetao Endi i Nole??? Ili možda Rafa koji ne može pošteno da ga namuči? Ili možda Kyrgios koji ga je bezbroj puta, ah da ni on ga nije dobio... Znam to je Agut!!!! Toliko ga je umorio da sad mora da odmara do RG-a

            Comment


            • Nemanja onaj ko osvaja turnire je najbolji u tom trenutku i on je glavna konkurencija u tom trenutku. Ostali su ispali ranije. Nema ko sta da smeta. Soderling je bio drugi najbolji na RG 2009 i glavni i jedini konkurent u finalu. Delpo najbolji na USO 09. Postoji konkurencija na papiru a kad turnir pocne sve pada u vodu.
              Last edited by colchonero; 04-04-17, 20:57.

              Comment


              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                Hahahahha a ko mu je sad smetao Endi i Nole??? Ili možda Rafa koji ne može pošteno da ga namuči? Ili možda Kyrgios koji ga je bezbroj puta, ah da ni on ga nije dobio... Znam to je Agut!!!! Toliko ga je umorio da sad mora da odmara do RG-a
                Sa Kirijosom je igrao Madridu 2015. i izgubio posle 3 seta, sva 3 seta su isla u TB, bas kao i sad.
                Ne bi bilo lose da malo pratis tenis
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Ne mogu da poredim tenis u dva razlicita doba, to se moze samo "na oko" po osecaju. Ali mislim da Rafa ima sigurno jos titula u sebi, kao i Nole i RF. Procitaj komentar pre AO. Bilo je pitanje sta ocekujemo od sezone i neki su pisali konacno nove face, vecina je pisalo Nole i Endi ja sam rekao "ocekujem da ova sezone osim sto nece izbaciti novog osvajaca velikih titula, ce nas vratiti malo u proslost. Ocekujem nekoliko polufinala za Rafu i Roleta, pa mozda i titulu." Moja poenta je da mozda Rafa nece imati onu igru od ranije, ali nece mu biti ni potrebna jer se sada oslanja na druge stvari. Ne bih da diskutujem, napisao sam u proslom komentaru da je to samo moje misljenje, vi se ne slazete i to postujem. Vreme ce pokazati.

                  Meni je drago sto se za sad ovako sezona odvija, bio bih srecniji da je Rafa osvajao. ali da me je neko pre godinu dana pitao da li pristajem na ovo, potpisao bih kao i vecina navijaca Nadala. Doduse kornjaca iz Bazela me ponovo polako pocinje da nervira svojim rezultatima, a tamo sam se opustio od njeda, ali svaka mu cast, svaki mec je dobio zasluzeno.

                  Edit: Sto kaze Bojana sad odjednom nema konkurencije, a pre godinu 2 kada ove dvojice nije bilo, tad je i pored toga bila konkurencija. Uvek ima konkurencije u tenisu. Jedan los dan i ispadas.
                  Ne možeš da porediś dva doba , a možeš određene sezone upoređivati. Ne mislim na titule nego da čisti linije , a ne da kuva lopte u servis polju. Skroz drugi tenis igraju Noke i Fed pa ne mogu imati Nadalovih problema. Hahahga sad ću da čitam pre komentare pre AO ufff baš eno imam vremena za bacanje da kopam po forumu...
                  Svi pričaju o Niku , pa kako sad to? Polako biće čovek i raspoložen Mene ne zanima kakva mu je igra potrebna nego jednostavno nije ko pre.
                  Jedan loš dan , evo Rodżer još do njega nije ni stigao Pričajmo realno o konkurenciji Bojana će to teško jer je Fed najbolji.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Sa Kirijosom je igrao Madridu 2015. i izgubio posle 3 seta, sva 3 seta su isla u TB, bas kao i sad.
                    Ne bi bilo lose da malo pratis tenis
                    Hahahahh aman zaman jadnog li argumenta pa pričam o ovoj godini
                    Propade ti plan
                    Madrid, ja stvarno nisam znao da je ispao najbolji onaj koji je turnir osvojio, a da li je u tom trenutku najbolji pa zavisi od dosta faktora.
                    Jeste jedini konkurent u finalu, ali ne znači da je bio najbolji.
                    Delpo ok.
                    Naravno konkurencija na papiru , a onda po tvom znači da nikad nema iznenađenja na turniru?

                    Comment


                    • Pa u ovoj godini je samo izgubio od Donskoja

                      Ne vidim bitnu razliku, kad vec pricamo o konkurenciji izmedju IW i Majamija prosle i ove godine...Marej je ispao rano, Nadal je bio neuporebljiv, Role nije ni igrao, Djokovic izdominirao, ali tada je bila nikad jaca konkurencija...sada, Djokovic i Marej ispali rano u IW, nisu igrali Majami, Nadal oba puta izgubio od Roleta, Role osvojio obe titule, konkurencija ravna celendzeru
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ne nego da se to mnogo ne pamti kasnije. Niko ne zna(osim onih 0,00001% zaludjenika za tenis) put Delpa do finala na USO ili na primer Kuertena pre vise od decenije. Tako niko nece pamtiti da je Fed imao Berdiha u 3. kolu pa Nishija, da je Mari ispao od Zvereva, i Vavrinku u polufinalu. Jedino cega ce se secati da je on uzeo 18.GS i eventualno protivnika u finalu.

                        Comment


                        • Vidis Bojana spada u taj procenat, koji se seca i 3. kola IW 2003. kad je Role u pitanju.

                          Sala mala.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa u ovoj godini je samo izgubio od Donskoja

                            Ne vidim bitnu razliku, kad vec pricamo o konkurenciji izmedju IW i Majamija prosle i ove godine...Marej je ispao rano, Nadal je bio neuporebljiv, Role nije ni igrao, Djokovic izdominirao, ali tada je bila nikad jaca konkurencija...sada, Djokovic i Marej ispali rano u IW, nisu igrali Majami, Nadal oba puta izgubio od Roleta, Role osvojio obe titule, konkurencija ravna celendzeru
                            Od Donskoja izgubio na za njega nebitnom turniru, aj pa to je jasno
                            Sama si upoređivala ovu i prošlu godinu, a na to nisam mislio , a kamoli da tako piśem nikad jača konkurencija u takvom slučaju nikad ne bi nešto takvo nekome bacao na nos

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Ne nego da se to mnogo ne pamti kasnije. Niko ne zna(osim onih 0,00001% zaludjenika za tenis) put Delpa do finala na USO ili na primer Kuertena pre vise od decenije. Tako niko nece pamtiti da je Fed imao Berdiha u 3. kolu pa Nishija, da je Mari ispao od Zvereva, i Vavrinku u polufinalu. Jedino cega ce se secati da je on uzeo 18.GS i eventualno protivnika u finalu.
                              Oni koji žele pošten dijalog pamte sve

                              Comment


                              • Moze to da se vidi ako bas hoces na internetu, ali internet ne pokazuju formu u tom trenutku. Mozda je bio neki ludak k'o Fed 17. a igrao razbijao u tom trenutku, ili kao Kirijos. Plus ko ce to da trazi, to cak ni najveci statisticari nece. Mozes sa Bojanom ako hoces, ali upasces u depresiju posle rasprave(Fedov navijac, zensko sa jakim svojim stavom,tvrdoglava, ima poneki argument, voli takve stvari, svaku raspravu zavrsava svojim komentarom, pametna, ne da na Rodzera itd. itd.) gore nego da te je tuklo njih 10.
                                Last edited by colchonero; 04-04-17, 21:38.

                                Comment

                                Working...
                                X