Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Sportista top level, čovek dobar, ličnost totalno antipatična. Od svih izjava, preko postupaka, igranja sa decom, pevanja, gangam styla, itd. Totalno fejk. Zato gledam njegove mečeve i čim se završi meč gasim tv. Trudim se da ga pamtim samo kao tenisera i samo njegovu igru, u suprotnom bih verovatno navijao za Nadala.
    Nisam verovao da cu ovo IKADA napisati, ali u potpunosti se slazem sa Urosem.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Kada Bojana ovo komentariše to ne može da ima neku težinu jer je pristrasna u negativnom kontekstu. Ali ja kao novakov navijač kada kažem da mi smeta to ima težinu. Nije u redu da na OI kada predstavlja Srbiju, upravo kao srpski sportista bude u bojama papagaja, a ne u našoj trobojci.

      Nebitno što je trening, u ovo vreme globalizacije ovakve slike se vide u svakom kutku planete. Tenis ne gledaju svi, ali OI gledaju i daj jbt. obuci srpska obeležja, nemoj se uvlačiti svima gde god stigneš.
      Kada Gojko bilo sta kaze to ima tezinu .... Bem ti zeca!
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by LegendaBL View Post
        Mozes li mi molim te objasniti koja je to mjerna jedinica patriotizma i zasto su ljudi koji to osporavaju glupi?
        Ovim pitanjem vidim da nisi skapirao sta sam zeleo da kazem. Sto se mene tice nema merne jedinice patriotizma kao sto nema merne jedinice ko je bolji teniser Rod Lejver ili Rodzer Federer. Napisao sam zasto su glupi, al ajde dodatno da ti objasnim posto vidim da bas ne kapiras - uzimajuci u vidu sta je sve Novak ucinio na reprezentativnom nivou i koliko se cima za OI pocev od 2008 pa sve do sada, glupo je dovoditi u pitanje njegovu zelju. Ajde jos malo da se ogradim i dodatno ti objasnim, znaci nisam mislio da je on bezgresni Srbin, Sveti Sava i Nikola Tesla u jednom, vec sam konkretno mislio da ne treba sad vaditi iz konteksta ova brazilska obelezja.

        Ma previse me pravi ozbiljnim ovaj forum, odoh da jedem lubenicu, pozdravljam vas ljudi, uzivajte u turniru
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Ja je već jela... uvek prvo jedem pa dođem ovde.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Uspjeli ste da naljutite i iznervirate prskaja i ucinite ga ozbiljnim. To uopste nije lako, treba covjek zbog vas da se stidi, a i da vam se divi istovremeno.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Kada Bojana ovo komentariše to ne može da ima neku težinu jer je pristrasna u negativnom kontekstu. Ali ja kao novakov navijač kada kažem da mi smeta to ima težinu. Nije u redu da na OI kada predstavlja Srbiju, upravo kao srpski sportista bude u bojama papagaja, a ne u našoj trobojci.

              Nebitno što je trening, u ovo vreme globalizacije ovakve slike se vide u svakom kutku planete. Tenis ne gledaju svi, ali OI gledaju i daj jbt. obuci srpska obeležja, nemoj se uvlačiti svima gde god stigneš.
              Hvala goku, to je ono sto sam htela da kazem.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Kada Gojko bilo sta kaze to ima tezinu .... Bem ti zeca!
                Miša ili zeca? Ali pošto je zeca izgleda da ne mislimo isto za Novaka. ;)

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Miša ili zeca? Ali pošto je zeca izgleda da ne mislimo isto za Novaka. ;)
                  Mora zeca, a ti dobro znas zasto
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Ovim pitanjem vidim da nisi skapirao sta sam zeleo da kazem. Sto se mene tice nema merne jedinice patriotizma kao sto nema merne jedinice ko je bolji teniser Rod Lejver ili Rodzer Federer. Napisao sam zasto su glupi, al ajde dodatno da ti objasnim posto vidim da bas ne kapiras - uzimajuci u vidu sta je sve Novak ucinio na reprezentativnom nivou i koliko se cima za OI pocev od 2008 pa sve do sada, glupo je dovoditi u pitanje njegovu zelju. Ajde jos malo da se ogradim i dodatno ti objasnim, znaci nisam mislio da je on bezgresni Srbin, Sveti Sava i Nikola Tesla u jednom, vec sam konkretno mislio da ne treba sad vaditi iz konteksta ova brazilska obelezja.

                    Ma previse me pravi ozbiljnim ovaj forum, odoh da jedem lubenicu, pozdravljam vas ljudi, uzivajte u turniru
                    Ja sam mislio na siru sliku "patriotizma" (koji si ti sam ubacio u pricu) a vidim da ga ti vezujes samo za cimanje, zelju i igranje u reprezentativnom dresu.Ako je tako, onda imas pravo kada ljude koji osporavaju to nazivas "glupima" u svim ostalim "sastavnim dijelovima patriotizma" bi bio debelo u krivu.

                    Uzivaj u lubenici
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                    Comment


                    • Pretera ga Novak bas, a i smara malo (vise) sa ovakvim ulizivanjem, no dobro, jbg, takav je

                      Sto se turnira tice, takodje bih voleo Rafu kod Novaka
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ja je već jela... uvek prvo jedem pa dođem ovde.
                        To ti je greška, mogla bi da povratiš.:-)
                        Originally posted by Sandugp View Post
                        Mora zeca, a ti dobro znas zasto
                        Znam, znam, zato i kažem.:-)

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Kako sam znala da će Uroš da se javi.
                          Šteta što pišeš samo kada te nešto Novak iziritira, tako da čovek i nema neki utisak da ne navijaš za Nadala.
                          Ceo svoj život za Novaka. I nije me toliko nervirao onaj period imitacije drugih tenisera, mlad je bio, ali politički korektne izjave, gde sam sebe ispali i onda ga napadnu britanski novinari. Nema potrebe. Ja njega mnogo volim kao čoveka jer je dobar, pošten, fin, kulturan, kao sportistu, da ne pričam. I jeste najbolji. Posle RG za mene je završio, ne mora ništa više da uzme, za mene je najveći(s obzirom na konkurenciju), a uzeće.

                          Samo kao da ne ceni dovoljno sebe, i ne znam zašto mora da preteruje sa tim izjavama i tim trudom da se svidi drugima.

                          Ubeđen sam da ima kontra efekat jer sam čitao strane forume. Jednostavno Nadal je dobar momak, komentariše samo što mora, odmeren, sportista. Federer je takođe manje u tom fazonu, a i nema potrebe da bude.

                          Jednostavno to zameram Novaku, što ne znači da nisam navijač njegov. Posmatram te aspekte odvojeno..

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            To ti je greška, mogla bi da povratiš.:-)
                            Meeehhh..nikada mi nije čak ni muka, a ovo drugo tek nikako... i u suprutnom mogu da ostanem gladna, a to apsolutno nije dobro. ;)

                            Uroše, ovo ti je drugi put da pišeš o Novaku, generalno, iritiran njegovim postupcima (prvi put je bilo ono u njegovoj temi, ne sećam se zbog čega) i oba puta prvi postovi su ti bili radikalni kao sada, kategorični, isključivi... "antipatična ličnost", "totalno fejk"... a onda u drugom, kada ti po pravilu kontriram (mislim tako se desilo oba puta, sticajem okolnosti verovatno), ti sledeći post ublažavaš i nešto se pravdaš (meni tako izgleda), objašnjavaš... moram da priznam čudne stvari.

                            U svakom slučaju, niko to pravo ni tebi, ni bilo kome ne može da oduzme, da mislite šta hoćete, na kraju i pišete, samo mi to nikada nije bilo jasno, kao navijaš za nekog, pratiš samo njegovu sportsku stranu, ali tvrdiš kako je on totalno loš i antiatičan i fejk (ne sećam se šta si sve loše pisao u onom prvom postu kod Novaka)... meni to dvoje nikako ne ide zajedno. Mogu i meni neke stvari da se ne dopadaju, mada u odnosu na ovo tvoje dibiduz beningno, ali nikada me nećeš videti da ovde o tome pišem, pre svega iz poštovanja prema njemu i svega onog što je kao najbolji srpski sportista svih vremena uradio, za sebe, pa i za nas. I kada bi me neko toliko nervirao, kada bi ga kao ličnost omalovažavala, nikada ne bih mogla da budem njegov navijač.
                            Last edited by miloolja; 04-08-16, 20:36.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              U svakom slučaju, niko to pravo ni tebi, ni bilo kome ne može da oduzme, da mislite šta hoćete, na kraju i pišete, samo mi to nikada nije bilo jasno, kao navijaš za nekog, pratiš samo njegovu sportsku stranu, ali tvrdiš kako je on totalno loš i antiatičan i fejk (ne sećam se šta si sve loše pisao u onom prvom postu kod Novaka)... meni to dvoje nikako ne ide zajedno. Mogu i meni neke stvari da se ne dopadaju, mada u odnosu na ovo tvoje dibiduz beningno, ali nikada me nećeš videti da ovde o tome pišem, pre svega iz poštovanja prema njemu i svega onog što je kao najbolji srpski sportista svih vremena uradio, za sebe, pa i za nas. I kada bi me neko toliko nervirao, kada bi ga kao ličnost omalovažavala, nikada ne bih mogla da budem njegov navijač.
                              Khm khm, ko ono bese na slican nacin razmislja o Saletu Djordjevicu...

                              Comment


                              • Originally posted by Batman View Post
                                Khm khm, ko ono bese na slican nacin razmislja o Saletu Djordjevicu...
                                Prvo, nikada nisam tako ružno ni jednom govorila o Saletu, a to što mi se ne dopadaju njegovi postupci i javni govor, to nema veze sa ovim bezrazložnim pljuvanjem po Novaku, ne izmišljaj bzvz.
                                Drugo, nikada ga nisam toliko volela i poštovala kao Novaka, niti navijala za njega (već za ceo tim), tako da ti je poređenje totalno pogrešno.
                                I treće...bolje se drži košarke, nekako ti ovo "komenatrisanje" tenisa baš i ne ide.
                                Last edited by miloolja; 05-08-16, 09:16.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X